שאגת הזאב

הזאבות

בארבי, 24.2.2020

יפעת בלסיאנו – שירה,גיטרה/מורן סרנגה (מוריס) -גיטרה/טליה ישי – בס + שירה / רוני שפר – תופים

אורחים:

amélie la fauve

קובי אוז

חימום : Damsel is Depressed

דיכאון ? Damsel is Depressed
צילום : מיכאל רורברגר

נתחיל מהחימום .Damsel is Depressed

דיימזל בדיכאון ( או איך שבא לכם לאיית את שמה בעברית ). איזה יופי של שם. הבלוג סקרן. מפגש ראשון בחלל האמנות של הלנה רובינשטיין בתערוכת היקום של יונתן ויניצקי מריץ את כבוד הבלוג הרבה לפני הזמן היעודי אל מיכמני הבארבי שרק לא יפסיד חימום. כי בדרך כלל מפסיד. הפעם המזל מאיר והנה המדוכאת על הבמה. והיא מקסימה. ראפיסטית , היפ הופטרית ( אפשר ? ) מלווה שני נגנים גברים, כשאחד מהם פותח במתקפת ראפ צרפתי. הבלוג מרותק. הכיוון דאנסי מעודן עם סממנים אגרסיביים קלות על התפר בין נוגה ארז לבילי אייליש , משהו כזה. ואחזקת המיקרופון …הו הו, האצבע הסוררת הזו על האף ( ר’ צילום ) …אהבתי.

הפסקה: קצרצרה

הזאבות.ואו,איזו פתיחה

זאבות,זאבות, בואו הביתה
צילום : מיכאל רורברגר

הלהקה הזו צמחה וגדלה. ההופעה היום מתפקדת כהופעת השקה לאלבום חדש. הארץ השטוחה. זה השם. יש מי שמאמינים בתיאוריה הזו. אחד אמריקאי שניסה להוכיח את צידקת הדבר בנה במו ידיו טיל שישולח לחלל החיצון , יצלם ויוכיח. התפוצץ הטיל. הפסבדו מדען מת. עכשיו כאן על במת הבארבי המוסיקה מוכיחה שהחיים ממשיכים ושהעולם כדור. כדור שנבעט ומיטלטל עם שלושת השירים הראשונים ( ר’ וידאו מצורף ) כדור של פאנק רוקנ’רולי א לה פי ג’יי את פיקסיז ( השוואות חלקיות כי יש הרבה נוספים ) בהיסט מקומי , רוקנ’רול סוחף והיי- גם מי טו. רוק נשי עם ביצים ענקיות. מלא בבארבי. חתך גילאים מילדות ועד לבגרות מאוחרת. היום יום המשפחה. הרבה משפחה בקהל. והבנות עושות הכל על מנת להוכיח מאיפה הן משתינות.

הזאבות כועסות, נושכות, החיים חרה וכשמדובר באבות בוגדניים, מיניות סוחפת, מלכות כיתה ומערכות חיים , היריקה באה ברטוב, מאוד רטוב. והן מצוינות. נכון שיש גם קטעים רגועים יותר, אבל אלה באים רק על מנת שלא נשכח שאפשר גם אחרת. ואז גם באה מלכת הכיתה כי על השיר הזה נדלק הבלוג עוד קודם להופעה, וזה כאן מארח את מלכת הדראג אמלי לה פוב והיא/הוא , מוסיפים בענק את הטאץ’ הארוטי לחגיגה, ואז נזכר הבלוג בשרון בן עזר (= אליוט ) ובזיוה שלה , וגם בבנות הקרם בורלסק ואיזה יופי שבעולם הגברי העוטף קורה משהו נפלא כמו ההופעה של הזאבות כמו עוד כאלה ואחרות שמדליקות את האש הנשית הפורצת ושורפת את כל הרוע שעוללו בהן האחרים.

מלכה
ואו , איזו מלכה

בתודה : הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

This entry was posted in clubbing, Hip Hop, Live Concert, music, photography, Punk, Rap Music, Review, rock, Rock Concert, Rock'n'roll, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, היפ הופ, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, פאנק, ראפ, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s