יופי של חומה

” אם תעמדו על הכסא נירה בכם
צילום : מיכאל רורברגר

THE WALL

אקוז – החומה. מופע מחווה לפינק פלויד.

היכל התרבות , 14.1.2020

Echoes – Pink Floyd Tribute Show . Tel -Aviv . Israel

קובי אליאס – רוג’ר הנה אני בא.
צילום : מיכאל רורברגר

פינק פלוייד קונצנזוס ישראלי. כולם אוהבים. נכון , הגיל הממוצע מורכב פליטי תקופה. מלא בהיכל. דוכני המרצ’נדייז מפוצצים. ראה צילום.

אפשר פטיש ?
צילום : מיכאל רורברגר

הפסדתם את ההופעה בשדות החומוס , אז ? רוג’ר לא עושה לכם טוב ? הנה לנו אקוז. אקוז מבאר שבע. עכשיו בהיכל התרבות , מוכרים לנו את החומה עם כל הסאונד המפוצץ הזה , הזכרונות , קטעי הוידאו ויודעים מה ? הם מצויינים. פאקינג מצויינים. המילה שחוזרת על עצמה בכל הביקורות – מדוייקים. ממש פלוייד. מי צריך את המקור כשיש אקוז. נו טוב. זכרונות אישיים עושים פלאשבקים להופעות המקור. אז זה לא בדיוק בדיוק אותו דבר, אבל כן בדיוק אם לא מתאמצים למצוא את ההבדלים.

עטו מסיכה על פניכם , עיצמו עיניים. לא , טעות. עכשיו לפתוח. מה שקורה כאן על הבמה מרהיב. השאו האולטימטיבי. ולא משנה שלא בנו חומה על הבמה. הוידאו ארט עשה את שלו. ואו , איך שעשה. מעריצי פלוייד ודורות ההמשך ,אם לא הייתם ( וגם אם כן ) עוד הופעה במרכז הקונגרסים חיפה בשישי לפברואר. עשרים שנה שהאקוז האלה עושים פלוייד, ניתן אולי היה לחשוב שישתעמם להם , אולי יעברו לעשות סקס פיסטולס במקום , טפו טפו טפו. השתגעתם ? הם פלויידיים בדם. עשרה אנשים על הבמה , זמרות ליווי, קלידים , גיטרות מדהימות , ( ר’, את הביצוע המופתי שלהם לקומפורטבלי נאם , פסגת ההופעה לדעת הבלוג ) לאסוף דמעות התרגשות , למחוא כפיים אחרי ובאמצע הקטעים , זה מה שקרה לקהל מסביבי, זה מה שקרה לבלוג בהופעה. עובדה , שעם כל מה שחדש בסביבה, אפשר מידי פעם להגיע להופעת כיסוי שכזו ולהשתפך . מותר לנו.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

This entry was posted in Live Concert, mickrobi, photography, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, מופע מחווה, מיכאל רורברגר, מיקרובי and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s