לאיצקר יומהולדת השמחה רבה

הבלוג מצטט :

בנובמבר אני חוגג יומולדת 40. נולדתי באותו יום עם אדם דרייבר, ג’ודי פוסטר, מג ריאן, פיני שץ, צ’רלי קאופמן, טד טרנר,לארי קינג, מאט סורום מגאנז אנד רוזס, דיק קאווט, קלווין קליין, עופרה חז”ל, אינדירה גנדי והבמאי של “אור ירח”. אבל! – חגיגות יום ההולדת יתקיימו חמישה ימים לאחר מכן ב24 לנובמבר במועדון לבונטין 7 הנהדר במיני פסטיבל הופעות עם 5 הרכבים נהדרים ותקלוט של קים סלבינסקי. הרכב לכל עשור שעברתי על הפלנטה הזאת ואחד לעשור הבא. איזה ליינאפ של חברים יפים ומושלמים:

פיטס & דה איצקר
צילום : מיכאל רורברגר

מי שלא יודע מוזמן להציץ לוויקי : עמית איצקר (נולד ב-19 בנובמבר1979) הוא במאיקומיקאיתסריטאי ושחקן ישראלי. נודע בעיקר בזכות דמותו של “זיו” בסדרת הרשת “משיח” והעיבוד הטלוויזיוני שלה.

הבלוג הזה מתפקד הפעם כבלוג וידאו . חמש להקות כל אחת מהן מתפקדת כמתנת יומהולדת התנדבותית. זה יופי. אם להביע דעה אישית הרי שהבלוג התמוגג עד לעין שיעור מהפיטס , לא הצליח להבין את הבאז הסביבתי שמסביב לגיאגיא ואיילו , ובהחלט נהנה מכל האחרים.הגירלס של שרון קנטור על התקן הבריטי , יובל מנדלסון והמסע לפולין על מורשת הרוק השייגצי הידוע לטוב ולרע וביטפוט המקפיצים , אותם לא הכיר קודם ושמח ועלז על ההכרות העכשווית.

ולהלן הקליפים על פי סדר ההופעות :

תודה ללהקות, תודה ללבונטין

תודה איצקר.

מזל טוב

C.) כל הזכויות שמורות למיקרובי

This entry was posted in clubbing, Dance, Electronic, Live Concert, mickrobi, photography, Rock Concert, video, אלקטרוני, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s