סקס ,סמים ופלסטין.

המסך הלבן

סקס סמים ופלסטין

השקת אלבום,בארבי,תל אביב,18.9.19

כהרגלו הבלוג מצטט איוונט, אחר כך נמשיך …

גבירותיי ורבותיי – איזה אושר, אולטרה מתרגשים להזמינכם לחגוג את השקת האלבום החדש של המסך הלבן – סקס סמים ופלסטין !!!

במהלך החודשים האחרונים ירדנו למחתרת ושקענו בהקלטות באולפנים שונים ומשונים ברחבי פלשתינה, התנתקנו מהרעש והטירוף כדי להתמקד בדבר הכי חשוב – המוזיקה והשירים.

בדרך פגשנו והקלטנו עם מלא חברים וחברות שהם אגדות אחד אחת, הרחבנו את משפחת המסך הלבן ואין שמחים מאיתנו לשחרר את האלבום החדש ישר אל תוך ליבו של עולמנו הסוער

רגע לפני סיבוב הופעות בארץ ובניכר, נחגוג את המאורע המרגש בהופעה חגיגית ומיוחדת במועדון הבארבי, עם להקה משופצת ומשודרגת ושלל שירים חדשים !!!

צפו להפתעות. צפו לקסמים. צפו לאהבה. בואו והצטרפו למסע מיוחד אל תוך עולמו המופרע של המסך הלבן.

סוף ציטוט

משש אותי
צילום : מיכאל רורברגר

מלא בבארבי. סולד אאוט. איך לא. התגעגענו.את החימום של זואי פולנסקי הפסדתי. לא נורא.יהיו עוד הזדמנויות. הבלוג הגיע במטרה מוגדרת .המסך הלבן. או ליתר דיוק : יחי המסך הלבן. פעם אחרונה במרכז עינב עשו את האנפלאגד שלהם.קבלו קישור.

https://mickrobi.wordpress.com/2017/04/27/%d7%90%d7%96-%d7%9e%d7%94-%d7%a0%d7%a2%d7%a9%d7%94-%d7%90%d7%a0%d7%a4%d7%9c%d7%90%d7%92%d7%93/

עכשיו הם כאן בבארבי עם ההשקה לאלבום חדש עם השם המדליק : “סקס סמים ופלסטין” ו… ואללה, כמה שהשם הזה מוצלח. והנה לנו הרזרקשן הבימתי, התחיה מחדש של להקה שלא מוכנה לשקוע על שמריה שרוצה לחדש ועושה את זה הפעם על ידי התרחבות אופקית של נגנים למיניהם ( צ’לו, קלידים,כלי נשיפה,…) ,זמרות רקע ותפאורה סמי פרימטיבית צבעונית כתגלית ארכיאולוגית של מערה קדמונית/עתידנית רצופה חיות מפלצתיות,גולגלות מתגלגלות,מבנים ארכיטקטוניים, מטוסים ויצורים ארוכי גפיים. חתומה בידי האחד אורן פישר הממונה על האומנות.

וכמה שהם טובים הלבנים האלה, גבריאל וגילברט הברויידאים מלווים באודי נאור מתופפם החדש וסוללת המלווים שלא אכנס כרגע לשמותיהם מפעת קוצר היריעה ואולי אזכיר את האחד הבולט , אייל תלמודי, אורח נושם ונושף, זה שהוסיף את החמאה לחלב. אז נכון שחלקם של השירים החדשים היה קטן יחסית ושרוב ההופעה עדיין התרכזה בישנים ובטובים , אלה שהקהל כבר מכיר בעל פה , המם אותי, שאיתו כבטכס קאלטי ידוע , הם מסיימים כל הופעה, ויודונאצים מלווה בתיקווה הגדולה להפיל סוף סוף את המלך השולט ורק בקבר ו אמא מה קרה לה לחלב ו מוות לטכנו ו…ו…ו…כולם היו שם , ועוד לא אמרתי כלום על התלבושות המפוארות באזכור גלאמי להופעות העבר של הרוקסי מיוזיק , דייוד בואי וחבריהם הדגולים לג’אנר המנצנץ. ואם לציין בכל אופן עוד שם נוכח, אזכיר את הגיטרה והמפוחית האורחת של עמרי בהר ובטח שגם את הצ’לו המלטף של נעה איילי שהוסיפה גם את קולה השמיימי לתצוגה.

אז אפשר שטעיתי בחלק מן השמות והשמטתי אחרים, סלחו לי, כי כאן מדובר בהופעה מצויינת, רחבת היקף ובקהל מצויין שרובו נוגע בסף ההתבגרות העתידית וחלקו כבר שם כל אלה מלווים באנרגיות רצחניות שרק המסך הלבן יודעים לתת, אז איך מסכמים סקירה של הופעה שלהם” איך ? נכון : יחי המסך הלבן.

רזרקשיין
צילום : מיכאל רורברגר

בתודה : הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

This entry was posted in Live Concert, mickrobi, photography, Review, Rock Concert, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s