לינדה לינדה

יאללה,סדר לו את המוניטור,כמה זמן ?
צילום : מיכאל רורברגר

נטע

מופע השקה , תיאטרון תמונע , 14.9.19

הגר בר חווה :שירה / עודד הדר : בס שירה / אריק טננבאום : תופים.

נטע ( נטי) ויסמן : גיטרה /ממונה על הפרוייקט, לחנים.

ברי סחרוף : אורח נכבד.

וואן מור שוט הגר בר חווה
צילום: מיכאל רורברגר

נטע ויסמן, מי שמכיר יודע. מלא בתמונע. אכן מופע ישיבה והבלוג למרות קשישותו מעדיף מופעי עמידה שכאלה, רק שהפעם הישיבה סביב שולחנות עגולים עמוסי בירות, תאמה את חתך גילו של הקהל, או כמו שברי לחש על אוזני עם סיום הדואט המדהים בינו ובין נטע : “פגישת מחזור”. אכן מחזור מכובד למי שגדלו על ברכיו של נטע, הלו הוא נטי, ויסמן, כן כן , הגיטריסט הזה ששפך מיתרים לצידם של פורטיס,וחברים במיים חמים,זבובאס או בי,אלה שקדמו למינימל קומפקט, ולא רק אלה כמו שתרם גיטרותו לכמה להקות הולנדיות מצליחות פחות או יותר וגם למאדאם אי שלנו,עם אלימור זילברמן או בלעדיה, וגם גייס לצידו בזמנו את דורון טלמון המלאך המזמר של ג’יין בורדו ומני אז נודד ויסמן בין הולנד לארץ הקודש, מתחבר לאחת מדהימה , הלו היא לינדה פיקה , חברה לחיים וליצירה, מוציא איתה חומרים מוקלטים, נעזב תמורת מישהו שניגן עם אולטראווקס,או שאולי הייתה זו להקה אחרת, חוזר ופוגש אותה שוב כשהיא כבר לא עם האולטראווקס, מוציא חומרים חדשים, מתנתק ממוסיקה לאורך חמש עשרה שנה, חוזר למוסיקה, פוגש שוב את לינדה, מוציא אלבום “אלכמיסטיק” , ובטח שאני לא מדייק כאן בסדר הדברים, אבל בואו ונמשיך בפוטו רומן המסקרן הזה,… פוגש בה שוב, היא כותבת לו טכסטים למיני אלבום חדש שיוצא לאור בעצם ימינו אנו, ( “מיראקלס”) , עושה מעשה עידן רייכל , והנה “נטע” ( לא ברזילי, לא ) פרוייקט חדש על במת תמונע עם הגר בת חווה, זמרת חיננית שעושה את מירב המאמצים לנוע בדרכיהן של בת’ גיבונס של פורטיסהד וליז פרייזר של הקוקטו טווינס ואיכשהו נוחתת על הסקלה של לי טריפון מאטליז זו ששמשה לה גם כמורה לפיתוח קול.

וזה היה יפה, אפילו יפה מאוד
צילום : מיכאל רורברגר

וזה היה יפה, אפילו יפה מאוד. לא כל השירים. חלקם ריגשו, חלקם האחר דרשו בתוקף האזנות חוזרות. ויסמן מוסיקאי רציני וגיטריסט בחסד. הכיוון המוסיקלי מוצהר מראש. הטכסטים באנגלית. הכיוון אייטיז,טריפ הופי, עם נגיעות אלקטרוניות קלות. תופס את האוזן בעדינות, רחוק מאוד ממחוזות הפאנק השואט של תחילת הדרך הוויסמנית, לא בדיוק מה שקורה היום מסביב בעולם המוסיקה, אז מה, פגישת מחזור.אמרנו. הבלוג מקווה שיהיו עוד הופעות. הופעות נוספות יעשו טוב לסביבתן הגיאוגרפית. ( שוב נסחפתי?) אה כן , לא שכחתי. ברי ונטע. הדואט המפיל לקראת הסוף. מה שהם עשו שם משול לעוד אחד מן הרגעים המופלאים של במות הרוק. אם לא היית, הפסדת. קאברים לרוקסי מיוזיק,דייויד בואי ומגזין. ואו, זה היה מרטשששששש.

ולסיום שני שירים שקדמו לפיצוץ

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

This entry was posted in Live Concert, mickrobi, music, photography, Review, Rock Concert, Trip Hop, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s