פאקינג לידיה !

Lydia Lunch

לידיה לאנץ’

Big Sexy Noise

ג’יימס ג’ונסטון : גיטרה / איאן וייט : תופים.

הופעה בת זונה בגגרין קלאב התל-אביבי

29.5.19

Your Love Don’t Pay Me Rent

קורה שאתה יוצא מהופעה ואומר לעצמך : ווט דה פאק , מה אני הולך לכתוב על זה. מדוע שאכתוב , הרי הכתיבה הזו כבר לא תביא את הקהל הרצוי להופעה, הייתה הופעה וזהו, כי מי שהיו היו ומי שלא שיתביישו. אבל, והנה האבל הגדול, לידיה לאנץ’ הצליחה למלא את הגגרין, אז נכון מועדון קטן ודי אזוטרי, וכל מי שהגיעו שייכים לשבט המכורים לענין, ליודעי הדבר, לדור ההוא הצמוד לקריירה של הקוקרוקרית הנפלאה הזו, אז נכון שפה ושם בצבצו גם כמה ראשים צעירים, ילדודס של דור הויי ויי ויי ובשורתם אחרי המופע הזה, כולל בשורתי הצנועה, תביא את קהל ההמונים להופעה הבאה שלה, כי היא הבטיחה לחזור לכאן בספטמבר, צמוד לבחירות הבזויות של ממשלתנו המזויינת והלוואי שזה יקרה ואז בדמיוני לאנץ’ וביג סקסי נוייז שלה ימלאו את הבארבי ואולי אפילו את איצטדיון יד אליהו ( חחחחח) ,. וזה מה שהיה לנו : לאנץ’, למודת קרבות, עם פה מפיק מרגליות מהתחת, כולה ילדה בת שישים, מתפקדת כאן על במת הגגרין כניצולת תאונת דרכים קטלנית, צמודה למיקרופון, כוס יין, מניפה רוחנית, סיגריה מעשנת ושני מלווים קאמיקזיים ,ילידי הגאלון דראנק הבריטי ( כמקבילה מילולית לליטרשפיך שלנו 🙂 ) . ג’יימס ג’ונסטון הגיטריסט ואיאן וייט המתופף, לו היא מקדישה שיר סיום , דפוק ,סוער ומצחיק כולו ירידה טוטאלית על המין הגברי והמקל הזה התקוע לו בין הרגליים. קבלו אותה פאנקיסטית בת 60, גדולה וזוהרת, עם זין זקור, לשון מתגלגלת וכוס לוהט, עלשפתיו הלחות דופקת מיקרופון אונניסטי, מלווה בגיטריסט הזה שלפעמים מאיים על שפיותם וחייהם של העומדים מולו.

ואם כל זה נשמע לכם פורנוגרפי משהו, ברור שזה כך. לידיה לאנץ’ לא עושה חשבון לאף אחד. את מה שעשתה בעבר היא תעשה גם היום. ואפילו מבטיחה לעשות את זה גם אם תגיע לגיל תשעים. אז למי אכפת אם התבגרה והתעבתה קמעה. לאנץ’ סקסית, מלוכלכת ומטונפת בטירוף ואנחנו אוהבים את זה, רוקנ’רול אף פעם לא נשמע רוקנ’רול יותר מזה. תודה ענקית לאן טייטלד פרודאקשנס ולהמון ווליום הפקות שהביאו אותה.להתראות בספטמבר..

ביג סקסי נוייז
צילום : מיכאל רורברגר
וזו רק ההתחלה

בתודה : הבלוג שמתנהג אחרת

C.)כל הזכויות שמורות

This entry was posted in clubbing, Live Concert, photography, Punk, Rock Concert, Rock'n'roll, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s