אפשר צד שני , בבקשה ?

משינה

B- sides

השירים הנדירים

בארבי, 19.3.19

בנאי אנד דה מאשין
צילום : ענת גורל רורברגר

ערב עם סוזי, פחי, אנה, קאנטרי ג’ו וחברים

משינה מזמינה אתכם למופע מיוחד בבארבי, עם שירים שהיא לא ניגנה כבר הרבה הרבה זמן. לאחר למעלה מ-30 שנות פעילות, יש למשינה רפרטואר עצום של להיטי ענק. לצדם שירים אהובים מהאלבומים השונים, שלא תמיד מצליחים למצוא את מקומם בהופעות הרגילות וגדושות הלהיטים. כעת, משינה חוזרת להיכל הרוק המקומי, הבארבי, לשני ערבים מיוחדים ונדירים מכל בחינה. “אנה”, “פולארויד”, “סוזי בלי היד”, “פחי שואו”, “העמותה לחקר התמותה”, “בן המלך“, “שלמונזה” ו”הספסל ההוא מול האגם” הם רק חלק מהשירים שצפויים לחזור לבמה.

מי יודע? אולי גם הזברה תבוא.

הבלוג פותח בציטוט איוונט.והנה הוא מסכם. כן , הייתה זברה, מדוע ולמה, פיג’מה ! פיג’ממה ! פיג’ה פיז’ה פיז’ממה . שיא הערב ? בטח שלא. כי כאן הזברה משמשת כגלולת זכרון להופעות עבר, רק שלפניה ואחריה היו המון אחרים. אז תלוי מה תגדירו כנדיר, השירים האלה שפתאום נזכרתם שהיו פעם כאלה , או שאולי ההם שטמונים לכם עמוק בזכרון ועכשיו אתם שרים אותם בקול גדול בשותף עם הלהקה , כל כך שרים שאפילו לרגע מקדימים את הנעשה על הבמה, עד כדי כך שחייבים להתחיל מחדש כי באנו לשמוע את משינה ולא רק את הקהל. אבל שלא נטעה. הקהל הזה הוא קהל שרוף ואוהב. כל כך שרוף על הלהקה והשירים שעיצבו את מקומו ברוק המקומי. אז הנה הבארבי מלא עד לאפס מקום. כל כך מלא שעובר אפילו את גבולות הסולד אאוט. והם מוצפים באהבה, חום והערצה בלתי פוסקת , אלו מול אלו. עם כל השירים שהובטחו בפריוויו האינטרנטי ועוד הרבה אחרים ביניהם… “כי לא בא לה”, “איזה איש”, “הכל עוד אפשרי”, “סר חינה”, “בן המלך” ולקינוח המאוד קפיץ ולא נדיר בכלל – “רכבת לילה לקהיר” , כי בלעדיו משינה לא תהיה משינה. וכאן זה נגמר והחברה משתחווים והקהל יוצא החוצה מרוצה עד הגג.הופעה נוספת ב 26 לחודש.

ידעו מה לעשות , ועוד איך שידעו
צילום וידאו מרחוק : מיכאל רורברגר

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

This entry was posted in Live Concert, rock, Rock Concert, Rock'n'roll, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s