שעת סיפור

“?לגזיאל ת’זוכר איך צ’ופי זרק ת’כובע שלך למדורה”
צילום : מיכאל רורברגר

מסיבת כבדים/ האחים צברי

בארבי, 12.2.2019

“אני ג’יני הררי,תן כבוד מארגן לך בזאת ח”י משאלות”
צילום : מיכאל רורברגר

סוף סוף יצא לו לבלוג לצפות בתופעה המדוברת. עושה רושם גם שהמוני זכרי האלפא ( נו טוב, צפיתי באחת או שתיים ) , עטורי בולבולי נעורים שהציפו את מרגלות הבמה הגיעו לכאן אך ורק למען מטרה אחת ויחידה לקחת חלק בטכס המוזר והתמוה והנפלא הזה של האחים צברי שכל הגדרה לפועלם מעבר לאופרת פאנק מחופפת ומטופשת לא תוכל לסכם את מה שקורה בהופעות שלהם. אז נכון שדקות לפני שעלו לבמה עלה גם דודו פארוק כאורח מפתיע של קין והבל 90210 ( ויש וידאו בהמשך ) ונכון גם שקין והבל עלו על עצמם מרוב הנאה והנעת קהל, רק שאלה שבאו ועזבו כנחל שוצף את הבארבי לאחר סיום ההופעה של הרצבים, באו ספישל לרצבים, ואפילו לא טרחו להשאר להמשך הערב המתמשך של מסיבת הכבדים ושל מי שהופיעו אחר כך אל תוך הלילה. וחייב להתוודות שגם אני הצטרפתי לזרם היוצאים, כי מה שקרה כאן ( או שם, תלוי בנקודת המבט ) עם האחים האלה, הספיק לי מעל ומעבר, חיסל כל סממן של עייפות קודמת, מילא מצברים נפשיים עד להודעה חדשה. עובדה, יומיים אחרי עדיין הופך והופך בקרבי את מה שהתרחש שם בבארבי. אז למי שלא יודע ורוצה לדעת מדובר בשני אחים, אבישי ויוני צברי, רמת גנים עם חיישנים זרוקים לעבר כל מה שקורה בסביבתם החברתית הקרובה והרחוקה, שני אחים וסוללה של נגנים נוספים.

עכשיו תארו לעצמכם את החיבור הערסי של שכונה פסבדו מזרחית עם שלוחות למגרשי כדורגל, חופשות באילת וחיפושי קלף נדיר של אחד תאדוש שאנדור, ויש גם מכות. בקיצור, תרבות ישראל במיטבה ( תודה מירי ) . וזהו הקצה הקצה של המזלג, רק מה, הקהל, ואו איזה קהל, הטכסטים יושבים אצלו כתפילות משוננות בתוככי המוח, מילה במילה ולא קל לזכור את הטכסטים ההזויים, רק שאלה מטורפים על כל הראש, חיים את אופרת הפאנק הזה כאילו ונולדו לתוכו ולא רק שרים, עפים מעל ומעבר לעצמם, קבוצות קבוצות של טילטולי גוף, קרבות פוגו, צלילות במה, שפוכים על השכל, מלווים בתותחי קונפטי, תנין פלסטי מנופח, כדורי רגל וווליום שדורש בדחיפות רופאי אף אוזן אוזן. והיה שם אפילו אחד שניסה להתלות על השנדילר המיתולוגי של הבארבי, כי מן הבמה אמרו לו לעשות את זה ומזל שלא עשה.

מישהו אמר קאלט?. בטח קאלט. האחים צברי הם משהו אחר. אין עוד כמותם ובילעדם. צ’חצ’חים. צ’חצ’חים של פאנק דפוק ומתוחכם .יש דבר כזה.!והוא סוחף ברמות.

“רק בגלל שאתה אח, תביא תמאש”
צילום : מיכאל רורברגר

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

לסיום : בונוס

This entry was posted in Live Concert, photography, Punk, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s