נדנוד,נענוע,טלטול,תנודה

Oscillation

+

Water Knifes

לבונטין 17.11.18

נתחיל מהחימום. קודם כל טוב שיש חימום.סכיני המיים מחממים. להודות על תחושות פרטיות , מעבר לתדמית המופתית של חליפות , חולצות צבעוניות ומשקפי שמש , האלקטרוניקה שלהם לא עושה לי את זה. הם בסדר. אבל מעבר לבסדר המוסיקה שלהם משרה עלי מין עייפות לוטפנית שכזו. שאולי במצבי צבירה אחרים של גוף ונפש הייתי נמס אל מה שקורה שם על הבמה , הפעם זה לא קרה. ואולי תשפטו בעצמכם. כי היו מי שנהנו. עובדה , אמרו לי.

Water Knifesסבבה .נמשיך.הבלוג שומע פסיכדליה ונדלק. העבר הפסיכדלי שלו עושה לו פלאשבקים. אז הנה מגיעה לארץ להקה שיושבת בול על ההגדרה הזו , אבל מה גם משתדכת לחברה של השוגייזרים ולחברה של הסטונרים ( זה לא אותו דבר ? ) ומן הרגע שהם מתחילים להופיע. צמרמורות אחזוני ואני נשפך.

Oscillation live at the Levontin

קבלו השפעות . וזה לא אני אומר. זה הם . פינק פלוייד.קן.דת’ אין ווגאס.קיור.סוייסייד.ג’ימי הנדריקס.ספייסמן 3. מיי בלאדי וולאנטיין.אלקטריק פרונס.ג’וליאן קופ.אקו והבנימן ( ?! ) , טאנג’רין דרים.טלסקופס (זוכרים את ההופעה בפאסאג?).סלודייב.מיילס דייויס.לופ.ויש עוד והייתי מוסיף משלי .בארדו פונד ואיירון באטרפליי. ועוד המון אחרים. ולמרות אלה ההשפעות,הסך הכל יושב יוניק על האוסיליישן האלה. ומה שקורה שם על הבמה שוטף את המוח למרחקים. ומי שניצב שם בצד, כאילו צנוע ובעצם הראש שמאחורי ההרכב , הוא דמייאן קאסטלנוס, הוא והגיטרה המייבבת , הוא ושירתו המרחפת, עפופה ענני עשן ובס רפטטיבי חודר נימים ואיברי גוף נסתרים,של טום רלין, שאי אפשר שלא להסחף אל תוך הביט …וכמובן המתופף, ג’רמי דולטון,חתיכת מתופף המתופף הזה, מרביץ את הקצב כאילו ובלע טריפי מתופפים לעשרות ומאות ( יש דבר כזה במגרות הפסיכדליה העכשווית ? ) 

Demian Castellanos

קבלו וידאו ,כנסו וקבלו שמץ ממה שהלך שם בלבונטין

הקטע הראשון בהופעה

נכון מדהים ? 

בתודה

מיקרובי 

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s