בומבה לגבה

Bomba Estereo

בומבה אסטראו

בארבי . 23.7.2018

37748555_2141605855858620_7490944278764453888_o

הצילום : באדיבותו הרבה של יובל אראל

את ההפתעה הם השאירו לסוף. רגע… ארקייד פייר. לא, הם האחרונים לא הגיעו לכאן ( שוקי ? ) . הייתי מת שיגיעו. טוב , הבלוג לא רוצה להשאיר אתכם במתח. בומבה אסטראו ( איזה שם מדליק) חיממו בעולם את ארקייד פייר. ארקייד פייר דלוקים עליהם ללא הכרה. עכשיו כשעלו והפכו לאחת מן להקות המובילות בשטח, הן בזכות הפייר והן בזכות עצמם, הם כאן בבארבי המפוצץ בקהל ישרו-לטינו נלהב, וההפתעה, תשאלו. באה כאמור בסוף עם הבלקן ביט בוקס כשתומר יוסף וחבריו מצטרפים ללליאנה הזמרת ולסיימון המייסד וחבריו המצויינים לבומבה  ( קלידים, גיטרות, תופים, הקשה …)

37711330_2141603545858851_543136006564478976_o.jpg

והנה למעלה עוד צילום באדיבותו הרבה של יובל אראל

, ווואו, איזה בומבה שרצה שם. אטומיק בומבה. אבל זה היה בסוף. ומה קודם? אז ככה , לומר שהבלוג דלוק על מוסיקה לטינית, לא בדיוק. נכון הרגאטון עשה לו משהו. סטטיק ומשפיעיו, מושפעיו, קירבו את הספרדית לליבו. עכשיו כבר יודע הבלוג ש”קורסון” זה לב ולא רק לחמניה מתוקה וש”קבסה” זה ראש ולא רק אמנית שמעבירה מגב על בדי ציור ענקיים. רק שבומבה אסטראו הם לא להקת רגאטון. ממש לא ( אולי בכל זאת קצת ) . מתברר שקולומביה יכולה להפתיע בגדול. והנה הלהקה הזו מבוגוטה הבירה עולה ארצה ומדהימה, כן מדהימה, בשפע הפורץ של סגנונות ההופעה. מה שמתחיל כמוסיקת מועדונים מקפיצה ( דאנס, דאנס, דאנס ) צובר תאוצה ומתנייד אל עבר מחוזות הלטינו/פסייכדליק/סלסה/טרופיקל/קומביה/ וכן ….גם רגאטון. הבלוג בשוק. ליליאני “לי” סאומט ( ואני מקווה מאוד שאיני טועה בשמה ) על הבמה, זר פרחים לראשה ושמלה לגופה, נעה וזעה מקצה לקצה , באטרף בלתי פוסק של עליה וירידה בבי פי אמים סהרורים ולמרות שחם רצח בבארבי, היא שרה, צורחת, קופצת, נשכבת, קמה, אוחזת מיקרופון, לרגעים שניים ( דש לדיאמנדה גלאס ) מוצפת אנרגיות אדירות כאילו ואבן קדושה מהכותל נפלה שם לרגליה ( הייתי חייב 🙂 ) , וזה לא מפסיק לרגע. אבל כשכן והכל נגמר, הקהל באכסטזה , דורש הדרן בספרדית שוטפת וההדרן הזה מגיע בענק.

ואז גם הגיעו הבלקן ביט בוקס.

יותר מזה לא צריך.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי.

Advertisements
This entry was posted in Dance, Electronic, Live Concert, rock, Rock Concert, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רורברגר and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to בומבה לגבה

  1. הופעות says:

    בקירות מעולה מסכימה לגמרי

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s