שבת בשלייקס

רינגו , יד אליהו, 23.6.18.jpg

Ringo Starr & His All Starr Band

יד אליהו,היכל מנורה מבטחים אקס נוקיה

משתתפים :

סר ריצ’ארד סטארקי ג’וניור – תופים ושירה

קולין היי פעם במן אט וורק

גרהאם גולדמן פעם בטן סי סי

סטיב לוקת’ר פעם בטוטו

גרג רולי פעם בסנטנה

וורן האם פעם בבלאדרוק

 גרג ביסונט המתופף הנוסף,זה שעשה סולו תופים ( רינגו לא עשה סולו תופים.

רינגו,יד אליהו,קהל,23.3.18.jpg

להשוות את רינגו למקארתני? אולי לדאלאראס? ואולי לפיל קולינס? .תשאלו למה. אז ככה, כי הבלוג מרום גילו עושה את ההשוואות המוזרות האלה ויש לו בלי עין הרע למה להשוות, שהרי נכח במיליוני הופעות בחייו, את מקארתני חווה פעמיים ( שוויצר), את דאלאראס הרבה ואת קולינס פעם אחת עם ג’נסיס. אז למה הפתיחה המשעממת הזו, בגלל ההופעה הערב.

נתחיל מזה שעם כל הכבוד זו לא הייתה בדיוק הופעה של רינגו. נכון, ידענו מראש, ככה הוא עושה כבר המון שנים והאול סטאר בנד שלו עושים את שלהם לצידו עם סט ליסט די קבוע. מי שעשה שיעורי בית ידע למה לצפות האמת שהבלוג עצמו לא בדיוק ידע, אז מה שקרה כאן עם ההשוואה הווירדית לדאלאראס היווני קרה בגלל הקשר ללהקה המלווה. למה שנקרא הרספקט לנגנים של פעם. ואותי זה שעמם. או קיי, לא בדיוק שעמם יותר נכון להגיד לא עשה לי את זה. טן סיסי אף פעם לא עשו לי את היי הרצוי ובטח שגם לא טוטו. סנטנה כן, אבל מה לי ולסנטנה כל כך הרבה שנים אחרי ובטח מה לסנטנה ולהופעה של רינגו סטאר. א כן ,את מן אט וורק אהבתי בזמנו, אבל למה לי עכשיו.? אה , דאלאראס, כמעט שכחתי, דאלראס עושה כבוד בהופעות שלו, מביא אמנים ידועים יותר או פחות שיופיעו לצידו,יורד מהבמה, נותן להם את החלל והזמן. גם רינגו ,רק שהוא רותם לצידו את הוותיקים (ודאלארס את החדשים), כל אחד מהם אושיית רוק לכשעצמו, כל אחד מהם עם קורקליום ויטה רוקנ’רולי פאר אכסלנס, רק שכאן זה הרגיש לי איכשהו כמו מופע לגיל הזהב…יענו,זוכרים את השירים, אז הלו תל אביב , תעשו רעש ותשירו איתנו. משהו כזה.

ורינגו תשאלו ?

36062995_2089340441085162_1948152158503305216_o.jpg

צילום : יובל אראל

לא אכחיש, הבלוג אוהב את רינגו, איך לא. הביטל הנסתר. זה של הילו סאבמרין ,והאוקטופוסס גרדן ( שלא עשה ) , חינני וקופצני, שבעים ושמונה והלוואי על כולנו והוא היה שם במלוא הדרו, מתופף כשצריך, שר כשצריך,אפילו תקע בדיחה אחת או שתיים (שתיים ?, ואללה לא מתאים לו ) , אלא מה, הבלוג רצה יותר רינגו, וזה לא הגיע. א כן, ככה הוא עושה בכל העולם, שמענו. ובכל זאת כל נוכחות שלו על הבמה הרטיטה לבלוג את הלב ואילו האול סטארס שלו, עם כל הכבוד להם, הביאו רק נוסטלגיה ושירה בציבור, שירים מוכרים וידועים ,לא פסגת הרוק, יותר נכון הדביקים והבומבסטיים , ( חוץ מזה של המן אט וורק וראה וידאו מצורף ) גם זה בסדר. רק בסדר. הקהל אהב את זה , רובו.

רינגו, “פיס אנד לאב”, אמרת את זה ותמשיך עם זה, הלוואי השלום הזה על כולנו, הביאו לך פרחים, הלוואי ויכולת גם להביא את השלום.

אול וי אר סיינג ,איז גיב פיס א צ’אנס. סיימת עם זה , כבוד ללנון, רצינו יותר ממך, נו טוב , גם מה שהבאת טוב שהבאת . לא חזרת להדרן , גם זה בסדר. את זה שהיית כאן הבלוג לא ישכח. טוב שבאת לכאן. הרבה כבר לא באים לכאן. פיס אנד לאב

35970976_2089340327751840_5016378152251817984_o.jpg

צילום יובל אראל

כמה קטעי וידאו ממרומי היציע

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, photography, Rock Concert, Rock'n'roll, Uncategorized, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s