מופע בוטיק

כריסטין הרש,זאפה,14

ערב עם כריסטין הרש

מועדון הזאפה תל – אביב

14.6.18

נעים בזאפה. הבלוג שלא נכח שם זה זמן רב, מחדש ימיו כקדם בזכותה של האחת והיחידה – כריסטין הרש, כן כן, הזמרת המופלאה ההיא של הת’רויינג מיוזז ושל הפאור טריו הרצחני 50 פוט וייב  וגם של זו שניצבת וגאה בעשרת אלבומי הסולו שלה, ויש בשביל מה, אינטימי בזאפה, מופע ישיבה, השעה עשר פלוס, קולות הבליסה והבליעה נמוגים אל תוך מופע החימום הפותח של נועם רותם. החימום אינטימי כראוי להמשכו של ערב. הו אז, נודדות מחשבותיו של הבלוג עשרים ושש שנה אחורה, שם בקנטיש טאון לונדון, הטאון אנד קאנטרי, על הבמה הת’רויינג מיוזז, ותשאלו, זוכר.? בטח זוכר, נכון לא הכל, זוכר משהו, מן ערפול חושים שכזה, במה חשופה, שולחן ונברשת עומדת, ושם בתווך כריסטין וטניה דונלי, ושאר המוזות הנשלכות, טובע בים צלילים אהובים.נזכר.

תרויינג מיוזז , כרטיס, לונדון

סוף חימום. קבלו את כריסטין. מחיאות כפיים. הנה זה מתחיל. כאמור המופע אינטימי. מאוד אינטימי. כריסטין הבשלה לא בדיוק צפויה. לבד, גיטרה וכסא בודד. זהו.

כריסטין הרש,זאפה,14.6 (14).jpg   חיים לא קלים עברו עליה, התמוטטויות נפשיות, ארבע לידות ( כולם בנים ), גירושים, תאונת דרכים, טיפולים, מה לא הלך שם אצלה. השירים חשופים, חושפים. כריסטין שרה את אמת חייה. לא שיכולתי להתרכז במופע במילים. קשה לי איתם. את המוטו הזה של להפוך את הגועל לאמנות, עושה כריסטין במיטבה. או כמו שהיא נוהגת להגיד: אני לא כותבת את השירים, הם שם אצלי בראש, אני מעתיקה אותם, מאז התאונה הראש עושה את מה שבא לו, שומעת קולות, הלמות תופים, קטעים ,קטעים של שירים.

כריסטין הרש,זאפה,14.6 (6).jpg

אמרו עליה שהיא פקעת של עצבים, אמוציונלית, בלתי צפויה. אבל לא כאן. הדרמה בזאפה רגועה. מופע בוטיק. כריסטין עובדת הערב על אש קטנה. פה ושם צצות התפרצויות, כריסטין שקועה, שקועה בגיטרה, בטכסטים הפולחים, פה ושם הפה נפתח לרווחה, זעקה קטנה, וחזרה לנורמה. הקהל הישוב מקבל באהבה. הזעם, האגרסיה והכאוס המנטלי, מנותבים הפעם למשהו הרבה יותר קביל, מלודי,

אינטימי, אמרנו.

 

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, photography, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול, רורברגר and tagged , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to מופע בוטיק

  1. ביג לייק. היטבת לתאר. גם הכותרת הולמת. והצילומים טובים, העליון פגז. תודה

  2. mickrobi23 says:

    תודה שרון.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s