זינוק בעליה

הילה רוח

מוסיקה לפרסומות, השקת אלבום

בארבי ,9.6.18

על הבמה הילה רוח והלם העתיד  :
קוסטה קפלן, עדיאל גולדמן, יונתן לסמן, יונתן לויטל, שחר זיסמן.
על הגיטרה וההפקה – רם אוריון !
חימום – גיאגיא !
וידאו ארט – זוהר דביר
ארט – עומרי קאופמן

מתחילים :

הילה רוח 1 , בארבי,9.6.18.jpg

רגע , הבלוג חוזר ארבע שנים לאחור

24.8.2014

הופעה בלבונטין

https://mickrobi.wordpress.com/2014/08/24/%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%95%D7%97-%D7%91%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9F/

לחצו על הלינק. כנסו לקטעי הוידאו.משהו השתנה ? בטח . ועוד איך. מעבר לחיצוניות , מעבר למעבר משחור לוהט לבלונד זוהר, הילה רוח מזנקת בעליה. הבארבי מפוצץ קהל. צפוף רוקנ’רול. את הצעדים הראשונים עם “רופאה במערב “, אלבום ראשון,מחליף, ובעצם ,עוקב, האלבום השני. “מוסיקה לפרסומות”, כאילו המעבר המעצבן הזה בטלוויזיה שראוי לדלג עליו ולהגיע לליבת הענין, שהופך כאן לרוק נשי פאר אכסלנס, רוק נשי עם ביצים,( סליחה בנות ) ,רוק עטור כולסטרול , מפוצץ אנדרנלין, תקוע בעורקי הדם כזריקת אנרגיה קיצונית , כפטריה גרעינית מתנפצת ונוסקת הרבה מעל לתקרת השנדליר המאובק של הבארבי.

הילה רוח,הלהקה כולה, בארבי,9.6.18.jpg

וכמה חזק ורועש שהיה, היה יפה ,ארט יפה, עם הקרנות וידאו ועיצוב במה מרשים ותאורה מרסקת עיניים, כי ככה צריך לעשות הופעות.

והיום כשהרוקנ’רל הולך ודועך, עומדת לה כאן הילה במלוא היליותה המקסימה, ( והוסיפה בחינניות כובשת : “אני המזרחית היחידה כאן על הבמה ” ) מוקפת להקה מצויינת , שומרת על גחלת הג’אנר, היא ולצידה (לכמה שירים) גם רם אוריון

הילה רוח ורם אוריון, 9.jpgהמפיק המגבעת והגיטרה הבלתי נדלה ועם הביצוע , שבלעדיו אי אפשר, למרות שכבר עברה את ה..תיכף, התיכף בת שלושים, מעלה לבמה גם את מתי לנסקי האיש הזה שרוקד לה בקליפ ומפזז במוזריותו המקורית על רצפת הלבונטין ועכשיו תופס פוקוס על הבמה לצידם של  נושאי הערצתו , והבמה באופוריה .

הילה רוח והרקשן,בארבי,9.6.18.jpg      ואז כשהכל מסתיים לאחר כשעה וחצי של הופעה הבלוג נזכר שלא רק רוקנ’רול  עושה לה (ולו) את זה, גם הטכסטים הנילווים. ואם הבטחתי בעבר שאכנס למהות הטכסט הפעם ויתרתי על כך לחלוטין.המוסיקה הזו שטפה לי את האוזניים.מבטיח לקרוא בבית .

תוספת אינוונטר: אחד, בלדה, הילה לבד על הבמה , וזה היה מרגש. שתיים : סטייג’ דייוינג או קראוד סרפינג, תקראו לזה איך שבא לכם . הילה קופצת ושרה. והיא לא יודעת לשחות. אבל כאן, קפיצת אומץ לבריכת הקהל הנלהב שמתחת,  זה לא קל לשיר על גב הקהל. זה נפלא לשיר על גב הקהל. אז הנה ההוכחה.

ובהמשך עוד קליפ ,שני שירים,סיום ההופעה. חבל שנגמר..

ואיך אפשר בלי הדובה הגריזילית. קבלו גם אותה .

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי.

This entry was posted in album cover, Live Concert, photography, Rock Concert, Rock'n'roll, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול, רורברגר and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s