גשם של אבנים


חוגגים את שחרור האלבום השני -HEAVY STONE
במופע כבד אבל קליל, מהיר אבל איטי, מעושן אבל שתוי, שחור אבל אדום.
הולך להיות מדויק.גיטרות ושירה: אהוד דנן
בס ושירה: אבירן חביב
תופים: דן דויטש

אורחים מיוחדים:
שאול לוריא ויונתן השילוני – קין והבל  90210
גל דוידסון – אלקטריק זו
עומר חביב – גרייט משין

יום רביעי, 9 במאי, מועדון הבארבי

2018
הבי סטון עטיפה 2.jpg
יאללה מלחמה.

 בפעם הראשונה כוח איראני ביצע ירי ישיר לעבר ישראל, ירי נרחב שכלל כ-20 רקטות לעבר מוצבים בגבול. כעבור כשעתיים, מעט לפני השעה 2 בלילה, דווח בסוכנות הידיעות הסורית על תגובה ישראלית. לפי הדיווח בסוריה, מערכות ההגנה האווירית יירטו טילים ישראליים. בהמשך כתב בטוויטר דובר צה”ל בערבית, אביחי אדרעי: “צה”ל פועל ברגעים אלה נגד מטרות איראניות בסוריה. כל מעורבות סורית נגד הפעולה הזאת תיתקל בתגובה חמורה”. סוכנות הידיעות הסורית דיווחה כי צה”ל תקף והרס מערכת מכ”ם, מחסן אמל”ח ומוצבי הגנה אווירית בסוריה.
מן העיתונות

הבי סטון,בארבי,9.5.18.jpg

בפעם הראשונה הבלוג צופה בהופעתם של האבנים הכבדות. עושה רושם שכוחות המחתרת האיראניים היו מקבלים אותם בזרועות פתוחות. “הבי סטון” הם קוראים לעצמם . “הבי סטון” באנגלית רצוצה. והבלוג זה שעוקב בדריכות אחרי פועלם של הגרייט מאשין וספיחיו לסטונרים המקומיים , שמח לגלות הרכב נוסף על אותו גל של גיטרות דלוקות ושירה מסוממת. ולא רק, כי כמו אצל המאשין גם כאן אפשר למצוא את אבירן חביב ואפילו את עומר לבית חביב , רק שהפעם יש גם את אהוד לבית דנן , בית אבן מאסיבי זרוק על תלתלים וגיטרה מנסרת את הלילה.

הבי סטון.,בארבי,9.5.18.jpg

ואת דן דוייטש המתופף הבלתי נדלה, וכשזה מתחיל , הבלוג מתרגש, צמרמורות מעמידות את שערות גופו, חיוכי הנאה שפוכים על פניו, זעקות ואו נפלטות מפיו הפתוח לרווחה. כמה שהם טובים הסטונרים האלה ( מינוס סולו התופים המיותר) . ולמטה הקהל. קהל? חבורת קאמיקאזים על פתח מקלטים אטומיים. מזנקים איתן על קו החזית, חומה חיה נופלת קמה ומתמוטטת וחוזר חלילה, מבוצרים אל מול מלחמת הקיום שממולם.  ושלא תקחו דוגמה מאיראנים על פתח ביתנו, כי הערב בבארבי המלחמה היא כאן, בווליומים רצחניים וגיטרות מיללות ,כן אבנים כבדות, לפעמים אפילו כבדות מידי ( הייתי מקצר הופעה ) , מעושנים,שתויים, אדומים, שחורים, כל מה שהודיע עליו קודם להופעה.

הבי סטון,,בארבי,9.5.18.jpg

ההבי סטון הם הסייד אפקט של הגרייט מאשין, אפילו יותר מזה, דופליקט בריצה משותפת לאורך גבולות מסוכנים, זוגיות מוטרפת על סף עולם-מראה מתנפצת , דופלגאנגר של מאסיביות קיומית. הבלוג גילה להקה שלא הכיר קודם. הבלוג נטרף.

 

הבי סטון עטיפה1.jpg

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי


Advertisements
This entry was posted in album cover, clubbing, Live Concert, photography, Rock'n'roll, Stoners, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול, רורברגר and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to גשם של אבנים

  1. אדם says:

    אהבתי את הבלוג! תפסת את התמונה של ההופעה אתמול בצורה מדוייקת כל כך!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s