בצוהרי היום

לוקץ’

מושיק : די ג’יי

הילה חלואני : שירה

פאפאיטו , יום ו’ ,  שלוש  בצהריים

האירוע :

בא לי טאלי ॐ לוקץ’ ॐ פסטיבל הודי ॐ

פסטיבל צהריים עשיר עד מוגזם בתכנים איכותיים, עם הופעות חיות, סדנאות, תקלוטים, בירות, דוכנים, אנשים יפים ואוכל הודי מדהים……הופעה של לוקץ’, הראפר הכי מצחיק בעיר? יש!

(סוף ציטוט)

לוקץ' , פאפאיטו , 13.4.18.jpg 

הבלוג לא היה בהודו. הבלוג אוהב אוכל הודי. הבלוג אוהב את לוקץ’. מה הקשר בין לוקץ’ להודו ? אין קשר. הבלוג מסוקרן להגיע. אף פעם לא ראה את לוקץ’ בהופעה. הבלוג מגייס את דניאל בנו, זה שזורם לו ראפ במקום דם בלב, בצמוד לאחותו התאומה המסוקרנת, תאומת הראפיסט המשפחתי. את לוקץ’ שומעים המון בבית. גיא לרר,גיא לרר, גיא לרר, גבין, גבין, גבין ,אייל שני, חיים כהן, דונאלד טראפ, נכון עושים את השיעורים בבית , באוטו בדרך להופעה, שותים את התה. חחחחחח. צ’אי. תה הודי. כל האזנה כזו מלווה בחיוך מאוזן לאוזן. הראפ של לוקץ’ מצחיק אותנו. כל כך שונה מאחיו הראפרים השחורים המסוממים מפותחי השרירים של גיטאות אמריקה הטראמפיסטית , כאן בפאפאיטו , לבן,צפוני שמן ( לא הוא לא נעלב, נושא שעולה מידי פעם בשיריו ) ,מצחיק למרות הסאבליינס הרציניים, וכובש. הופעות של לוקץ’ הם משהו מיוחד. נכון שעכשיו צהריים , ולא מאוד מלא בפאפאיטו, ואין עישונים בקהל, ולמרות, העמידה מול הבמה נוגעת בחוויה יחודית שכל כך מתאימה לשעה. לוקץ’ על הבמה מלווה במושיק , די ג’יי שמוסיף את הביטים, כשמולו ילדי השכונה והוריהם, ואחד הודי לרפואה ( נו, לא בדיוק הודי, אבל מי שמתמזג בכותרת, קרוב לודאי ממארגני האירוע ) וגם נערות מספר מגלגלות הולה הופים , וזה כבר מזכיר שראפ כזה יכול ללכת עם כל דבר ואת הוויד אפשר לשמור להופעות ערב, ולמה שלא להסתפק בביס של סמוסה , ומטבלי טאלי טעימים ותוך כדי להיגנב על גלידה מונטנה, גלידה מונטנה , גלידה מונטנה ( הטייק אוף של לוקץ’ לחנה מונטנה של מיגוס … תודה דניאל על האינפורמציה ) ,ולהרחיב חיוך מאוזן לאוזן כשלוקץ’ והילה חלואני ארוסתו עושים תרגילי כושר מינימליים להחריד לקול מחיאות הכפיים הנלהבות של הקהל. יופי של קהל. אז נכון שהבלוג אינו המודל המושלם לשחיה במרחבי הראפולוגיה אקא היפהופולוגיה, מצד שני הוא לומד מהבן הדלוק. עכשיו הוא גם דלוק על המאמבל ראפ, הממבל של לוקץ’  וגם על קארדי בי , אבל זה כבר סיפור אחר.

 

לוקץ',פאפאיטו,קהל, 13.4.18.jpg

בתודה

מיקרובי. הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות שמורות למיקרובי.

This entry was posted in clubbing, Hip Hop, Live Concert, photography, Rap Music, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s