זועם ומהופנט

רייסקינדר , קולאג',בארבי,7.4.18.jpg

“רייסקינדר הוא הסמפלר-סונגרייטר המקורי ,טונות של הייפ , מוזיקה ישראלית חדשה”

( הבלוג מצטט מתוך האיוונט בפייס )

רייסקינדר

בארבי, מוצ”ש,7.4.18

+ להקת הניו אייג : אבישג כהן רודריגס ( לילה ) גיטרה  +יובל גוטמן ( ועדת חריגים ) תופים

ועוד ציטוט עצמי מתוך הופעה משותפת עם הילה רוח בלבונטין אפריל 2017

 . אז ככה הופעה של רייסקינדר זו חוויה שמתנהגת אחרת. מה שאומר שאין לו אלוהים, או בקיצור, הוא הרייסקינדר עושה מה שמתחשק לו ( נו טוב , לא ג’י ג’י אלן ) , לפעמים שר,לפעמים מדבר,לפעמים צוחק,לפעמים מנגן,לפעמים ( הרבה לפעמים ) על הסינטי החלוד הזה, לפעמים ( מעט לפעמים) גיטרה …והוא כובש.כובש קהל,כובש אותי.

 

ועכשיו הוא בבארבי. קצת גדול עליו הבארבי, רגיל ללבונטין. אבל אל תיתנו לבארבי להרוס לו הופעה . יש קהל . קהל טוב. הבארבי מלא חלקית . זה בסדר. הרחבה שלמרגלות הבמה דחוסה במעריצים. הרמפה שמעל מלאה בסדר וזה יופי. היציע ריק ספורדית. אז מה ? מי צריך יציע כשיש רייסקינדר. כי את אסף, זה הרייסקינדר, כיף לראות ולחוות מקרוב , ואת זה עושה הבלוג. כשהאירוע היום מוקדש רובו ככולו לאלבום החדש. “זועם ומהופנט”. זו הכותרת. אלבום מצויין. גרסת הויניל טמונה כבר בחיקו של הבלוג. ההאזנות בבית מרהיבות. אבל למה להקדים מאוחר למוקדם. כי כאן בבארבי עומד ניצב הילד המופרע, צמוד ליובל גוטמן המתופף הבלתי נדלה ולאבישג כהן רודריגס , הלילה המדהימה בבלונד על שורשי השחור הדלוק, ( ואכן,נדלק הבלוג ,) נדלק ללא הכרה, לא מסוגל לנתק מבט.הו אבישג , אבישג !

אבישג כהן רודריגס, רייסקינדר, בארבי, 7.4.18.jpg

אז מה השתנה ? ( נו פסח ,או לא פסח? ) למה שישתנה? רייסקינדר הוא רייסקינדר הוא רייסקינדר. מה שאומר, עושה מה שבא לו. מסמפל, מפטפט, מעיף דרישות שלום לקהל, שוכח שירים באמצע, קוטע שירים אחרים , עוזב את עמדת הסמפלר, חוזר, דופק על לחצנים ומוציא צלילים שבין גן עדן לגיהנום. וואו, כמה שזה טוב. וכמה שטוב שיש אלבום חדש וטכסטים נהדרים , והנה רק דוגמה קטנה : “חה חה חה איזה בדיחה/כל חיידק טורף/נהיה סטודנט לפסיכולוגיה/המוח שלו נפל והוציאו לו את הנשמה/אז מה/חה חה חה  איזה בדיחה/אמא צעירה הפכה לאלמנה שחורה/הכסף שלה נגמר/אז לקחו לה גם את השיער/אז מה .” מתוך : הנה הפחד.

זה ילד זה ?

רייסקינדר ,קולאג' 2 , בארבי, 7.4.18

  להמשיך ?

קבלו קטעי וידאו

הזמינו אותי להופיע בכוכב נולד”  : רייסקינדר מתוודה תוך כדי הופעה על שיחת טלפון שקיבל”.

חה חה חה , איזה בדיחה.

 

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

download (1)

 העטיפה החדשה : צילום נוי פורר.

Advertisements
This entry was posted in album cover, Live Concert, photography, rock, בא בלילה, ביקורת אלבום, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s