כוכב אניס 90210

download.jpg

כוכב אניס

 הוא צמח תבלין המשתייך למשפחה רחבה של עצים פרחוניים, המאופיינים בהיותם ירוקי-עד. הוא גדל בדרום-מערב סין. הפירות שצורתם כוכב נקטפים מעט לפני הבשלתם. כוכב האניס משמש בצורה נרחבת מאוד במטבח האסייתי, במאכלים ובתערובות תבלינים שונות כגון “גראם מסאלה” ההודית ותערובת “חמשת התבלינים” הסינית.

בשל טעמו וניחוחו החזק, ניתן להשתמש בכוכב האניס בכמויות קטנות בבישול על מנת לקבל טאץ’ עדין של טעם האניס. מה  אומר כמויות קטנות? כשלושה כוכבים יספיקו לתיבול סיר מרק שלם. כוכב האניס יכול לשמש להכנת מנות דגים ובשר כמו גם לקינוחים. כוכב האניס הינו מאוד דקורטיבי ועל כן כדאי מאוד לקשט מנה המכילה אותו או את ניחוח האניס, בכוכב אחד או שניים.


הלהקה שכולם אוהבים לאהוב וכולם שונאים לשנוא “קין והבל 90210” באים להתפוצץ ולהזריע לכל עבר את מיטב שיריהם מכל הזמנים וכמו כן לבצע גם כמה שירים דנדשים מאלבומם החדש שעתיד לראות אור בקיץ 2018.
שווה לתפוס הופעה עכשיו כי כמו שאתם יודעים אחר כך זה בלגן..

“בהופעת בכורה ראשונה ומיוחדת בבארבי – להקת “כוכב אניס”!

 להקת רוק יוונית על הגבול הדק שבין הומור לרצינות תהומית
הלהקה מורכבת מארבעה חברי ילדות שאוהבים לסבול ולחקור יחד את גבולות הז’אנר בו הם פועלים, לפרק נושאים שטחיים עד כדי גיחוך לגורמים כאובים והכל בקריצה שמזכירה שהצחוק והבכי הולכים תמיד יד ביד. בשנתיים בהן הם קיימים מסתובבים .ברחבי הארץ וצוברים קהל נאמן המורכב מכל קצוות האוכלוסיה

קין והבל 90210″ ו”כוכב אניס” מתכוונים לתת 100 אחוז אקשן במה שעתידה להיות ההופעה הכי בת זונה אי פעם בכל הזמנים. במרכז הבמה תהיה קערה של זיעת ביצים.

יאללה.


אכן, יאללה. די עם בלבולי המוח, די עם ציטוטים מתוחכמים או לא , מתוך האינטרנט והאיוונט בפייס, די עם ההקדמות המיותרות. קבלו אותם בענק.

כוכב אניס : יהונתן כהן,נמרוד תורני,דניאל ואזנה ועמיר רפאל.

קין והבל 90210 : שאול לוריא,יונתן השילוני ואיתמר לוי.


כוכב אניס פותחים הופעה, והבלוג מי שלא ידע על קיומם, עומד שם פעור פה ומצלם .

זה לא יכול להיות , מדבר עם עצמי ונזכר בכל אהובותי היווניות , צמוד לכוסות אוזו ורצינה לחופי הידרה,ספציה,סנטוריני ואיים נוספים. וכאילו אלה לא מספיקים, המוח הגנוב מעביר רוורסים למה שפוליקר עשה בזמנו או למה שאבירן זאקיס עושה בהווה עם המוסיקה היוונית ( כי הייתי בהופעה שלו לפני זמן לא רב )  . אבל לא , כי המוח עושה גם את הדליט לכל אלה כשכוכב אניס ניצבים מולו , מתפקדים כחימום לקין והבל, ובעצם שורפים את הבארבי שווה בשווה עם הכיף, ההומור ועצב החיים בגרסאות הרוק/יוון/סופלאקי שלהם.

כוכב אניס,קולאג', בארבי,13.3.18.jpg

ואיזה יופי שקין והבל “גילו” את הלהקה הזו והזמינו אותם למופע משותף. ורק לראות את הקהל של האניסים זו חוויה ולגלות שגם קהל ה 90210 נדלק בלי הכרה והנה השעטנז המוחלט בין רוק סטונרי מטאלי רפטטיבי כבד ומטורף ( קין ) לרוק פסבדו יווני ( פסבדו אמרת ? ) מטורף ונהנתני לא פחות.

ולרגע כשהם יחד על הבמה ( וזה קרה לקראת סוף ההופע ) נוצר הקאתרזיס הבלתי נמנע.

חתיכת קאתרזיס.

בפסיכואנליזה משמש המונח לתיאור שיחרור אגרסיות (רגשות תוקפניים) כדי להפחית לחץ נפשי. על פי הפסיכואנליזה, אדם המרגיש צורך לאלימות (שנגרם על ידי יצר המוות) יכול ואף רצוי שיפרוק את האלימות בדרך שלא תפגע בו או תזיק לסביבה, למשל על ידי צפיה בתכנים אלימים בטלוויזיה. בצורה זו יפרוק האדם את רגש האלימות שחש מבלי לפגוע בסביבה.

( עוד ציטוט חחח )

וזה כאן למטה – שאול לוריא, של 90210 שבזכותו וכו’ ….

קין והבל 90210,בארבי,13.3.18,קולאג'.jpg

ללכת אחורה.

https://mickrobi.wordpress.com/2015/01/25/%D7%95%D6%B7%D7%99%D6%B0%D7%94%D6%B4%D7%99-%D7%91%D6%B4%D6%BC%D7%94%D6%B0%D7%99%D7%95%D6%B9%D7%AA%D6%B8%D7%9D-%D7%91%D6%B7%D6%BC%D7%A9%D6%B8%D6%BC%D7%82%D7%93%D6%B6%D7%94-%D7%95%D6%B7%D7%99%D6%B8/

הבלוג מת על קין והבל. הבלוג צפה וראה ויצפה ויראה אותם גם בעתיד. הופעות שלהם עושים צנטרפוגה לנשמה , ועכשיו יש גם את כוכב אניס , מי צריך יותר מזה ?

שלא נשתעמם הנה עוד שני קטעי וידאו מערב מופלא ומופרע בבארבי

ראשונים כוכב אניס עם שני שירים שנונים

ובהמשך 90210 ולהיטם הניצחי – לקח זמן –

וזהו להפעם

בתודה :

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, photography, Review, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה יוונית, מיכאל רורברגר, מיקרובי and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s