חשופים בצוללת

International Music Showcase Festival 2017

פסטיבל “חשיפה בינלאומית” למוסיקה

הצוללת הצהובה , ירושלים . 15.11.17

 

טאטרן,צוללת,ירושלים,15.11.17.jpg

תמונת אפקטים. טאטרן. הבלוג מגיח ברביעית ( או יותר ) לצוללת הצהובה , הרגל שנעשה לקבע. הבלוג מצטט. “בכל שנה בחודש נובמבר נוהרים לישראל עשרות מאנשי תעשיית המוסיקה מרחבי העולם. מנהלי פסטיבלי ענק ובעלי מועדונים גדולים וקטנים מהודו,סין ואירופה.מפיקים,בעלי לייבלים,וחברות תקליטים מהגדולים באירופה.כתבים,שדרני רדיו וציידי כישרונות בינלאומיים בפריסה עולמית. כולם מגיעים לראות,לשמוע ולחוות כמה שיותר מהסצינה המוזיקלית בישראל. כל זאת בכדי לקחת למדינות שלהם מוזיקה ישראלית חדשה ומסקרנת. “

זה יפה זה.והבלוג משתף פעולה, גאה בהפצת תרבותנו הרוקנ’רולית ( והג’אזית/מוזיקת עולם ) לעולם הרחב. הערב מופיעים טאטרן,מידנייט פיקוקס,מוזס פרוג’קט ואקו וטיטו שמסיימים לילה ארוך ומהנה בבטנה של הצוללת הירושלמית. אם להודות , הרי שהבלוג אמון כבר על הרכבים אלה, לכן גם מרשה לעצמו לחרוג מידי פעם מרחבת המופעים למען שיחות ערות עם נציגי תבל. מה שאומר, טאטרן מניעים ראשים בפנים, הבלוג פוצח בשיחה עם הסיני שלידו.

“אני מבייג’ין ” אומר הסיני ” אני מתל אביב” אומר הבלוג. השיחה מתפתחת ” הבאנו את שטובי לסין ” אומר הסיני, אני : “איזה יופי, זה האיש עם טייטס הבלון האדום ההדוק ”  ” כן, צוחק הסיני בפה מלא ….וגם הבאנו את לס אקרובטס ” . הבלוג נזכר בהופעה שלהם באזור התל אביבי. ” או יס, אני אוהב אותם ” אומר הבלוג ” גם אני ” מסיים הסיני ועיניו הולכות ונעצמות . עייף הנציג הסיני. והלילה עוד ארוך.

מידנייט פיקוקס,צוללת,15.11.17.jpg

הפסקה. מילוי מצברים. כיף להיות בלוג. כוסות יין ובירה מתחלקות אל תוך גרונו.ללא תחתית. הבלוג ממוטט , זרוק על כל הראש, מגיח אל מול המידנייט פיקוקס ( ר’ צילום מעל ) . רקדנית הבטן עושה לו טוב. הדיסטורשנים מצד שני פועלים על כיוונים נגדיים. או קיי , עוד מעט זה נגמר.

עושה רושם שמישהו שם בחוץ יאהב את המוזס פרוג’קט.

הבלוג כבר אוהב. השפע האינסטרומנטלי / ווקלי מעלה את הפופ האלקטרוני החצי מיינסטרימי שלהם לדרגת “ואו,כמה שטוב לי איתם ” , יופי של הרכב לפסטיבלים בינלאומיים.קולגה למקצוע אומרת שלשם הם מכוונים. מי לא בעצם . לוקח אותם בזרועות פתוחות. יופי לי איתם. זמר אחד,שתי זמרות, כל אחד/ת בתורו/רה, הגיוון הזה לא מותיר זמן לטיולי מיינד , המוזס על הבמה, הבלוג איתם מן הקטע הראשון ועד לאחרון. עם הסתייגות קלה. עדיין לא החליט אם באמת באמת דלוק על השירים. חייב לראות אותם בשלישית. ( קבלו קישור להופעה קודמת

https://mickrobi.wordpress.com/?s=%D7%AA%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%AA

(

אקו וטיטו בסיום. הופיעו כבר קודם בחשיפה הזו. הבלוג שוב מרשה לעצמו להתחמק החוצה. מפנה מקום לנציגי העולם.

תם ולא הושלם. הופעות נוספות מיועדות , בתל אביב וירושלים. אם שואלים אותי אני מחזיק אצבעות למסך הלבן. הם הדבר הלוהט בסביבה. יופיעו ביום שישי השבע עשרה לאחד עשרה בבארבי. בטח שתומך גם בכל האחרים. וראה הקולקטיב, גרדן סיטי מובמנט,יעל דקלבאום ואנסמבל תפילת האמהות,יוסי פיין, הר מג’סטי דה קווין, האיינג’לסי, ואלה רק חלק משפע המופעים. המתוכננים למהלך סוף שבוע זה.

https://www.facebook.com/events/235386830324188/

 

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

 

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, photography, Review, Rock Concert, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול, רורברגר and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s