כאוס

Kreator

מחממים :

Tomorrow’s Rain

בארבי,9.11.17

 

חמישי, תשע על הדקה. טומורוס ריין, או אם תרצו גשמי המחר מושכים את תשומת ליבו של הבלוג, זה זמן רב הבלוג מנסה לתפוס אותם בהופעה. הפעם הצליח לו. מאחר בכמה דקות , ונסחף. על הבמה אם תרצו חבורת נזירים, טובעים בענני עשן, תאורה אפלולית, אין פנים לנגנים, אפשר שברקע מאחור טמונה גם קלידנית, לא בטוח. שיער מתנפנף , ריפים עמומים, אומרים לו לבלוג שמדובר בדום מטאל, מודה, די מנותק מהסצינה, ובכל זאת, מרותק. משהו במטאל הזחלני הזה חודר לעצמות, גלי חום וקור מציפים את הנפש השוקעת ומתרוממת לסירוגין.ישי ( שוורץ זה שמאחורי הבאתם של הקריאייטורים),רפי,שירז,יגל,איתי,ואסף.בכוונה לא מזכיר שמות משפחה.החברים הקרובים יודעים.העשן מסתיר ,הבזקי פלאש ספורדיים מגלים שבכל זאת הגלימות תפוסות ביצורי אנוש. ביום שלמחרת אני מבין שיש מי שהתלוננו על עצם החיבור שבין הדום של ילדי הגשם לטראש של הגרמנים הצורחים בהמשך.טיפשים. דווקא הניגוד הזה הוא שהפך את הערב בבארבי למרתק. סופר מרתק

 

Tommorow's Rain 9.11.17.jpg

הלאה,קריאייטור. הרי בגללם הבארבי מלא על גדותיו. אקצר.מדובר במכונת יריה.כאוס של הפצצה אטומית. כאמור, הבלוג לא אמון על המטאל הזה. הבלוג אפילו חשב שלא להקדיש פוסט ללהקה הזו. ובכל זאת הסקרנות אוכלת. מישהו מאחורי מנסה לברר מה עושה חטיאר שכמוני בהופעה שכזו. ” אתה מכיר אותם?, הם מופרעים.זו להקה מטורפת ” הוא מזהיר אותי. לו רק ידע מה עשיתי עם הפיסטולס בלונדון ( טוב ,חייבים להשוויץ ). רק גומר וההפצצה בעיצומה. שעה וחצי של הפצצה, כשבין לבין הזמר זה שבפרונט ( מודה לא יודע מה שמו, מותר לי,אאוטסיידר,אמרתי ,אפילו לא בודק ) צורח בפעם המיליון תלללללללל אבייבבבבבבב, תלללללללללל אביייבבבבבבביב !!!!!!!!!!!!!, מה זה צורח, צווח, כמו מישהו שזה הרגע נתפס מתחת למסור חשמלי שחותך את גופו רצועות רצועות של בשר מדמם. והקהל? מבסוט עד הגג, קריאייטור אוהבים אותנו, עובדה, חוזרים לכאן שוב ושוב, הקהל,בטח הקהל, מכירים כל פיפס, זורמים עם הטכסטים המחאתיים, וכרגיל בהופעות מסוג זה הידיים מופנות לאוויר, וזעקות ה”היי היי היי היי ” מלווים באצבעות מקורננות, כי ככה זה בהופעות מטאל. ( טוב לא חידשתי דבר ).לרגעים הבלוג נתקע להשוואות. לא,אסור לו.גרמנים ,גרמנים, אבל אין שום קשר בין ה – הייי הייי הייי הזה, לעבר ההיסטורי,ובכלל אם לציין לטובה או לרעה ( לא יודע ) המבטא של חזמר ומלוויו חסר כל זכרון היסטורי, קראייטור יכלו להיות גם בריטים מבטן ומלידה.

קריאייטור,בארבי,9.11.17.jpg

 ככה זה התחיל

וככה זה נגמר

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, metal, photography, Review, Rock Concert, ביקורת הופעה, רורברגר and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s