המומיה

נייל, תמונע, 8.8.17

Nile

( “שנקרא להם “נילוס? )

תיאטרון תמונע

8.8.2017

על הבמה :

קארל סאנדרס, המייסד והנוהם נהמות, ג’ורג’ קוליאס, המתופף היווני שאומרים עליו שיודע להגיע ל 280, בי פי אמים , מה שאומר הוריקן רצחני של מכות תוף ומצילות אין ספור, בראד פריס, בס ונהמות וגם בראין קינגסלנד, גיטרות ונהמות.

נייל מתופף

זה האיש. ג’ורג’ המתופף מן הגיהנום , הפרעון המופרע , המומיה שקמה לתחיה……………..רגע. מה קורה כאן ? . הבלוג הופך אג’יפטולוג. הבלוג מפגין נוכחות במופע דת’ מטאל ברוטאלי, הבלוג סוקר קהל לבוש שחורים, הבלוג עובר תהליך היפנוטי של חזרה ללימודיו האקדמיים כסטודנט לארכיאולוגיה קלאסית. הבלוג בטראומה, נזכר בלימודיו לתואר שני, בכשלונו הטוטאלי לשנן את שמות מלכי ומלכות השושלות המיצריות, ולא משנה מאיזו דינאסטיה. מעבר לכך, הסיבה שבגללה הגיע להופעה של נייל טמונה בעצם העובדה, שעל אף היותם אמריקאים מלידה ( נו טוב, המתופף מיוון ) הלהקה הזו כולה עסוקה במיסטיקת האימה של תרבות מצריים העתיקה, או יותר נכון להודות, בסיפורי האימה שאופפים את מה שטמון שם מתחת לאדמה. ברררררררררררררר. מטאל,אמרנו, דת’ מטאל שכולו גראוווולללללים , וביטים קורעי עור תוף. ואומרים עליהם שהם מהטובים בעולם.נייל, תמונע,

הידעתם ? :

מדענים עמוסי טכנולוגיה עתידנית טוענים שגילו חדר נסתר בפירמידת גיזה. עכשיו ינסו לחדור לשם. מדענים אחרים עמוסי לייזרים טוענים שמאחורי אחת הקירות של קברו של תות ענך אמון מסתתר לו עוד חדר נסתר, ואולי מדובר בקיברה של המלכה נפרטיטי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4867790,00.html

http://www.mako.co.il/news-world/international-q4_2015/Article-64c7b44f09e4151004.htm

וכאן על הבמה בתמונע, נייל מפציצים טכסטים מלומדים, ומודה על האשמה, לא מבין אף מילה, אבל מה זה משנה, כשהקצב המטומטם והמטמטם הזה חודר לכל עצם ועצב בגוף ואז אני תוהה, למה בתמונע? , הרי היו יכולים למלא איצטדיונים. ולראות אותם כאן במועדון הקטן הזה, משול אולי להופעה של הסטונס בלבונטין. משהו כזה. הצרה ,שאין לנו מספיק קהל. ומכאן, בסדר גם תמונע. קצת בסדר.

נייל,תמונע, 8.8 (7).JPG

ולמרות שאיני שרוף על הג’אנר, ההנאה עצומה, לפחות במחצית השעה הראשונה של ההופעה, אז נכון שדי מהר אני נכנע לכוחות העייפות והחזרה על הנוסחה הקבועה ואיכשהו גופי נטמן בקטאקומבת הבריחה מוקף הירוגליפים , קרטושים ודמויות בנוסח “ווק לייק אן אג’יפשן” של הבאנגלס , רק שעד מהרה, הראש מתחיל לנוע, והמבט אל עבר הבמה ממוסמר ברעמות השיער המתנפנפים, יוצר בי חרטה על כי הסתפרתי קצר כל כך.

נייל,תמונע, 8.jpg

והנה הבלוג חוזר אל עצמו, שולף סמרטפונו,ומעביר לייב בפייס. ושולץ ( האיום ) ידידנו היקר, מוסיף תגובתו ומצהיר “דאס “איסט כבד!”  ואני משיב תוך כדי היסחפות טוטאלית :”סה מאוט מאוט כבדה

YAH!

נייל,תמונע, 8.8 (1).JPG

כמה קטעי וידאו לרענון :

להתחיל מהקצרצר

והנה איך שהתחילו

וזה כבר ג’ורג’ המתופף

כי מגיע לו וידאו משל עצמו.

זהו להפעם

נייל,תמונע, 8.8 (2).JPG

הרגעים שלפני מחוץ לתמונע

נייל,תמונע, 8.8 (3)

מה , התחיל ?

 

תודה לרייבן מיוזיק על היבוא

 

This entry was posted in clubbing, Live Concert, metal, photography, Review, rock, Rock Concert, בא בלילה, ביקורת הופעה, מיכאל רורברגר, מיקרובי and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s