תגלית

Imperfections

מופע ההשקה של ה –

Moses Project

בארבי, 25.7.17

מוזס פרוג'קט , בארבי, 25.7.17

 

ולהלן הקרדטים :

גיא מוזס,היוצר והיוזם, וגם המנהל האמנותי , המפיק המוסיקלי, נגן המחשב , הגיטרה והסינטים. רפי לבינסון, ניהול. אילון נופר, מייסדת “מיומנה”,היועצת האמנותית, איל כהן,צלם,יואב פרי,מעצב גרפי,אורן גבאי, וידאו ארט,לירן יצחק, תאורה. .  ולהלן המשתתפים הפעילים ( כאילו ואלה קודם לא היו פעילים ) איתן חיניץ,יונתן שילנסקי,אלכס משה, סיוון טלמור ,דניאל קראף, כל אלה על השירה. נדב לוזיה וטל כהן,על התופים. ניצן אייזנברג ושערותיו השופעות ,גיטרה בס , יונתן דסקל,קלידים, פרוייקט אמרנו, פרוג’קט הם אומרים , והנה הרקדנים : עומרי דראמלביץ’,יערה מוזס ויסמין מחמוד. על החבל ,אמנית החבל, רותם ספיר. על העמוד, אמנית העמוד,דניאל בלכמן. ועוד אנשים יקרים שהשתתפו ביצירת האלבום,זה שחוגג הערב את השקתו : מיה יוהנה,שירן פדידה , דניאלה תורג’מן ובנו הנדלר.

מוזס פרוג'קט,בארבי,25.7.17

ואני כבוד בלוגי ,לבושתי כי רבה, לא הכרתי אף אחד מהם.

ועכשיו כן.

מוזס פרוג'קט , בארבי , 25.7.17

טוב, המון אנשים. כל כך הרבה, שזה לא מובן איך זה שמיקרובי, הוא הוא האני המבקר, לא פגש בהם בהופעות קודמות, למשל בבסקולה , למשל בתדר. ואולי זה השם שהרתיע אותו. “מוזס פרוג’קט”, מין שם כזה תנכי, שכאילו יצא משפתיה של מירי רגב על מנת לעודד את תרבות המיינסטרים הישראלי הפטריוטי, משהו למען ילדי תגלית ומתנחלי חברון.

נסחפתי. ברור שנסחפתי. רק שעכשיו אחרי לחץ מתון של יחצנית הלהקה, הבנתי שאם לא אגיע להופעה,אפספס משהו שמאוד כדאי היה לי לראות. ושלא,שלא אדאג, אין כאן פרוייקט מגאלומני בעבור שוכני מליאת כנסת ישראל, כי המוזס פרוג’קט הזה, סורפריז, סורפריז, הוא פרוייקט של מוסיקה זורמת ומהנה, על בסיס אלקטרוני, מלווה ברקדנים,אקרובטים,רקדניות ומחוללי עמוד וחבל. ולא רק.גם בלוני סבון, אורות מנצנצים, הקרנות וידאו,חישוקי קרקס, ומה לא. ואין הפסקה, וקטע רוקד קטע וכל קטע שכזה, מפתיע עם משהו חדש,מתגלה לו אי שם בפינה אחרת של האולם,גורם לקהל ליסוב סביב, לסובב ראשים, להרים מבטים אל עבר הוורנדה שלמעלה, כי שם שרה לה יוליה לאהובה רומיאו שבקרב הקהל שלמטה ( מטאפורה שכזו 🙂

ואיזה יופי של קהל היה שם,

מוזס פרוג'קט,בארבי,קהל,25.7.17 תערובת של יפים ,יפות, היפסטרים ונספחיהם, קהל אמון ושוקק על הסטייל האלקטרוני לייט של הפרוייקט, להקה עם מוסיקה שלא חורגת יותר מידי לשוליים, ( ” החזון ליצור מוזיקה איכותית שתפנה למנעד רחב של טעמים “,ציטוט מפיו של גיא מוזס. ),להקה שמרפרפת מעל לזרמי מיינסטרים נעימים לאוזן, מידי פעם מלווים עצמם בסריטות קלות של העלאת ווליומים והגברת מתח, ותמיד תמיד, יושבים על הנישה של בואו, זמזמו איתנו, עיצמו עיניים, תנו לרומנטי ולשרמנטי לנוע על פני קולות נועם של זמרים וזמרות מתחלפים ( ובכל הופעה שלהם ההרכב משתנה, כך אומרים ) ואם להציב מגירות למען אלה שלא יודעים או שלא יתחשק להם להציץ בקטעי הוידאו המצורפים. כמה שמות עגינה מקומיים להבנת הג’אנר המדובר : גרדן סיטי מובמנט, צליל דנין,רד אקסס, נוגה ארז , וכל מה שביניהם/ן .

מוזס פרוג'קט רגליים, בארבי,25.7.17

שעה וחצי של הופעה. והנה הם, הפרוייקט כולו, על הבמה. משתחווים , שוב ושוב .והקהל באכסטזה. מריע. שואג. מוחא כף. ותודה למוזס פרוג’ט. עשיתם לי כיף. ולא הרגשתי ששעה וחצי עברה. חלפה לה ביעף.

וידאו :

בתודה

מיקרובי, הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות שמורות

 

 

Advertisements
This entry was posted in clubbing, Electronic, Live Concert, photography, Review, Rock Concert, video, אלקטרוני, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, צילום and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s