הקופסה השחורה של ראש הרדיו

boxededition

 

הבלוג סופר ימים לקראת ההופעה בארץ.

זה יקרה בעוד עשרים וארבעה ימים ב 19 ביולי בפארק הירקון

בינתיים…..

הבלוג חורג ממנהגו, מקדים להתרגש. הנה זה קורה. אלבום דה לוקס יצא היום לשוק. התמונה שלמעלה לקוחה מאתר המכירות. נכון,שום דבר באמת לא חדש כאן. מצד שני. הישן הזה כל כך חדש,כי אם פעם הסתפקתם באו קיי קומפיוטר אחד, עכשיו תקבלו שניים.

ככה זה נראה בגרסת הויניל. קופסה שחורה יקרה ומפוארת, מלאה כל טוב ,שלושה וינילים,קסטה,שלושים יצירות אמנות,פנקסי רשימות וציורים של יורק הסולן , צילום אודים עשנים של עטיפת המקור, תקליט חדש , או.קיי,נוט או.קיי , עם שלושה שירים שלא ראו אור מעולם ועוד שמונה שיחזורים דיגיטאליים של חומרים אנאלוגיים שראו אור רק כבי סיידס  ועכשיו הם כאן לתפארת עולם.

כמובן שישנה גם גרסת דיסק. הבלוג עצמו טרם מישש את המוצר הפיזי, הבלוג מתעתד להגיע לחנויות, כרגע הפורמט הדיגיטלי מתנגן באוזניו הקרויות ( ככה אומרים ? ) , טרם התרגל, האזנה ראשונה, החומרים לא קלים לעיכול. את קרמה פוליס ופאראנוייד אנדרויד הוא משאיר לאוטו, נסיעה נעימה.

rs-radiohead-v6-1862b580-85ca-43aa-996a-4b36686367cd

או קיי.אם תרשו לי. טיפה נימה אישית. כמו כולם, גם אני דלוק בלי הכרה על האו קיי קומפיוטר. הסקרנות אוכלת את הנפש פנימה.כי הנה אלבום נוסף של שירים שנכתבו סביב אותה תקופה.

עשרים שנה אחרי ולמרות הריח הסמי מסחרי שנודף מהוצאת הדה לוקס הזה, עושה רושם שלא ניתן יהיה לוותר. כי מה שתפס אותי אז , יתפוס גם היום.חזק יותר

RADIOHEAD_OKNOTOK_LP_CD_ARTWORK_PACKSHOT

עובדה. העולם לא נעשה טוב יותר. להיפך. אם קודם דובר בתאונות,מטוסים מתרסקים,פאראנויות קיומיות,יאוש, געגועים ובדידות, הרי שכרגע מול מנהיגים נכשלים, טרור פודמנטליסטי ,פליטי קרבות ורעב ,קריסות פוליטיות,שנאת זרים והשתלטות הטכנולגיה על האדם, הקלסטרופוביה התום יורקית רק עולה וגדלה,ואין כמו הכיף המזוכיסטי הזה להתחבר לעוד אלבום “חדש” של רדיוהד,אלבום שרובו ככולו המשך ישיר לאלבום המפואר ההוא מ 1997 , השנה בה הפכו רדיוהד ל”להקה הכי חשובה על הפלנטה.”

בתודה

 

הבלוג שמתנהג אחרת

This entry was posted in album cover, Review, מיקרובי, רורברגר and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s