“לא לפחד ולא לעצור”

“….אני רוצה להיות גיבור”

איה זהבי פייגלין

אמריקה” ,השקת אי.פי”

כלב וחבר ,מוסיקאים מלווים : הוד שריד,תופים/עדי רותם,סינטי וסמפלר.

בסקולה , תל -אביב, 27.5.2017

“אורח : נצ’י נצ’ המכונה  : “מלך הראפ של המזרח התיכון

איה זהבי פייגלין,,בסקולה,27.5.17

מילות מפתח :

התאהבות

רוקנ’רול תירפואידי

מדברת שירים

הבלוג ממעט במילים, נותן לאיה לעשות את שלה.הבלוג מבקש ללחוץ על קישור

https://mickrobi.wordpress.com/2014/06/16/%D7%90%D7%99%D7%94-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%94%D7%AA%D7%92%D7%A2%D7%92%D7%A2%D7%AA%D7%99/

שלוש שנים מאז. איה משיקה אי.פי. חדש. כזה שמתחלק לשני דיסקים.”שבעה שירים” (מיחזור מבורך של הוצאה קודמת ) ו”אמריקה”, זה האחרון החדש, חדש.את ההשקה היא עושה בבסקולה.כיאה להשקה המקום מלא בקרובים קרובים,בני משפחה,ותיקי רימון,תלמידי המורה,וקהל אוהד שכל קשר בינו ובין המשפחה הקרובה מיקרי ביותר. האמת, יכלו לבוא יותר.

ההופעה מרגשת. אנרגיות מטורפות. “ספורט” , “אמריקה”,”גיבור”,”ילדה קטנה” ( ומכוערת) , “מיי דוג” \ שום דבר לא הולך לאיבוד מאז החתיכים, איה רוצה להיות מקובלת, להצליח ( ר’ ראיון עם בן שלו בהארץ), מדברת על התמתנות,שינויי גישה, נגישות,התפתחות אמנותית. הענין הוא שעם כל הרצון הטוב להשתנות,ויש שינוי, יסודות העבר מסרבים להתמסמס,להיפך,

עכשיו איה גם נושקת למיינסטרים במובן הטוב של המילה, “גיבור” הפך להיט,  והטכסטים? ,בועטים מחדש, מדברים בעד עצמם, סיפורי חיים, חשיפה לעומקי הקיום האנושי, טוב ורע זה לצד זה, יחסי הורים ילדים,רצון להסתלק ורצון להשאר, ומעל לכל אלה השירה,הקול הזה שלה, חודר עצמות, יוצר גלי הזדהות, שורף קרביים , מוחצן פנימית ,ואז מגיע גם נצ’י נצ’ ומשדך את הראפ הפרחי המזרח תיכוני לרוקנ’רול המתחרע של איה ותוצאה? ואו! כמה שזה היה טוב, אז הנה הוידאו ( בשני חלקים, כי משהו השתבש אצלי מרוב התלהבות )

א.)

ב.)

מתקרבים לסוף. איה והגיטרה.ירידה אל תוך הקהל.מעגל צופים. איה באמצע. “אהבה מתה ” , זה שם השיר. קונטראפונקט לכל הרעש והמהומה של קודם.ברגוע.הקהל יושב.מחיאות כפיים. סוף.

איה זהבי פייגלין,בסקולה,27.5.17

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

בונוס : עוד שני קטעי וידאו מן ההופעה

ספורט

אמריקה

C.) כל הזכויות למיקרובי.

This entry was posted in clubbing, Hip Hop, Live Concert, photography, Rap Music, Rock Concert, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s