אז מה , נעשה אנפלאגד?

בדצמבר 2016 , הופיעו בבארבי, אתמול ( 26.4.2017 ) הופיעו במרכז עינב

יחי ההבדל הגדול

יחי המסך הלבן


הבלוג נתפס בכניסה לאולם. ” הה,הה, נכון שאתה מעריץ אותם? ” , ואני מרכין ראשי בבישנות מה, מהנהן ואומר, כן, בטח, איך אפשר שלא.

והנה הציטוט מאז :  ” אנסה לסדר את הענינים. המסך הלבן הם היום הלהקה האולטימטיבית לילדי ישראל, אלה התיכוניסטים, אלה הילדים שאולי  יגיעו עוד רגע לצבא, אלה הילדים הדחויים שעדיין יכולים להתפרע בכאילו,כאן אל מול גבריאל וגילברט ובן שחר המתופף, כי הלהקה הזו נועדה עבורם, להקה שהייתי אולי רוצה להגדיר את סגנונם כפאנק אלגנט (בגלל הלבוש הסמי אלגנטי) ומצד שני כמשהו שלא יכנס לשום ג’אנר מוגדר, מטורף,מצחיק,רלוונטי לחיים,להקה שיורדת אל תוך הקרביים “האינטימיים של כל אחד ואחת שעדיין לא גילו את זהותם המינית  ואולי כן, להקה עם פין ופות, ואנרגיות של גיהנום

סוף ציטוט , זה היה אז.

ועכשיו? אנפלאגד,אקוסטי, מרכז עינב. נשמע מסקרן,נכון.אז נכון בריבוע בוע בוע בוע .


המסך הלבן, לא ילכו ככה סתם על האקוסטי. המסך הלבן הם האמנות בהתגלמותה. אמנות מושקעת,  בלי שמץ של ציניות. להקה שיודעת להתאים עצמה לסביבה, למקום,להתרחשות.

מרכז עינב. לפני זמן מה הופיעה שם נוגה ארז , לא בדיוק בהתאמה למקום. לזכותם של גילברט & גבריאל, ושות’ יש לאמר שהעינב הזה התלבש עליהם ככפפה לבנה על יד אלגנטית של להקה מורחבת, מורחבת עם שלוש מלאכיות בלבן ( יובל שפרירי,ליאת רז וחן ברג ) , צ’לנית, לבן על לבן, ( נעה איילי ) , מיכאל שק , בטח בלבן , עם גיטרת קצב, והגרעין הקבוע ( כולם בלבן,איך לא ) סתו בן שחר , תופים ומכנסיים קצרים ( לא בלבן , או שהזיתי ) גילברט ברויד עם גיטרה , שירה , ונביחות, וגבריאל ברויד בפרונט עם קלידים ,תוף מרים, ומקל שורק. וקהל. איזה יופי. קהל יושב. יושב ומוחא כפיים בהיסטריה.מן השיר הראשון ועד להדרן האחרון.

המסך הלבן,קולאג',מרכז עינב, 26.4.17

וזה היה , ואו. ואו בענק. שונה מהופעות חשמליות. דומה איכשהו, בגלל השירים ( נו, הפין ופות, והאם תירצי לה לה לה לה לה ,,,,) , ואחרת בגלל האנפלאגד . אחת מן ההופעות המצוינות שהבלוג יכול להמליץ עליהם. אבל מה זה היה חד פעמי. ספישל שאו . ומי שלא הגיע הפסיד. נה נה נה נה נה .

אבל מה , יש וידאו.

מחר שישי. איזה כיף.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.)

כל הזכויות שמורות למיקרובי

This entry was posted in Live Concert, photography, pop, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיכאל רורברגר, מיקרובי, רוקנ'רול and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s