“אם אתה כאן,סימן שהגענו למקום הנכון”

B Movie

15.4 (39)

מועדון הגגארין , תל – אביב , יפו.

15/4/17

מחממים : פנטגון.


להתחיל עם החימום? . רגע. אולי כמה מילים על חוויות שלפני הכניסה. הבלוג מחפש חניה. נתקע בסמטאות אפלות שמסביב לאומן ( מועדון ידוע ) , דד אנד סטריט. מוקף בני תישחורת , שפוכי וודקה ושות’, נועל דלתות וחלונות. רגעי חרדה סובבני. יו טרן הססני. הימלטות לרחוב סמוך. חונה באדום לבן, בתקווה ששבת ואין דוחות. הנה הכניסה לגגארין.שקט.חשוך.נירוונה קיומית.יו,יכולתי להחנות כאן בפנים. מותר? אסור? לא יודע.אברר למען העתיד.לפני בשביל השניים שמן הכותרת למעלה. אובדי עצות. תרים אחר הכניסה. “אם אתה כאן,סימן שהגענו למקום הנכון ” . אכן, הבלוג ידוע בציבור.בהמשך הערב לוחץ ידיים לעוד כמה וכמה שכאלה.מודה, בדרך כלל לא מזהה, ועדיין, “היי, מה נשמע, סבבה, אחלה,הכל בסדר אצלך, בטח,כן, , תודה, תהנה, גם אתם ” .

טוב.הלאה. החימום.קוראים להם פנטגון.הם משלנו.החימום הנכון ללהקה הנכונה.קוראים לזה גל חדש או דארק אייטיז, או משהו בדומה.השפעות על השפעות.הנה הזמר.מתי גארג’י.

15.4 (12)

הבלוג מתעד.שיר פתיחה.


הנה הם באים . הבי מובי. הופיעו בפינגוין באלף תשע מאות שמונים ושלוש. ואו,שלושים ומשהו שנים מאז, והנה הם שוב. הבלוג כולו התפעלות על מובני שרידות,חזרה לתלם,קאמבקים,המשך הופעות, מיחזור,שיחזור,מעגליות,נוסטלגיה.כן,כן , נוסטלגיה. כי כל מי שהגיעו היום לגאגרין , או שהיו שם אז בפינגוין, או שלא היו ,אבל רצו להיות ולא הצליח להם להגיע.והנה ההזדמנות להתלות בשיר האחד והיחיד שעשה לבי מובי את השם, הנובר גירל, הזו, שעדיין מהדהדת בזכרון, ומבוצעת כאן הערב, שיר אחד לפני הסוף, שני שירים לפני ההדרנים. אז נכון שהיו גם עוד כמה מיני להיטים ( וראה רממברנס דיי ) ,רק שכאן , החברה הגיעו בעיקרם כתומכי ילדת השומקום הנפלאה הזו. ואכן, כשבצעו אותו, רמות האדרנלין בדם עלתה פלאים,הביאו לי את הצמרמורות .

אבל הנה אני מקדים, והיו המון שירים שקדמו לילדה הזו ,וחלקם ,למרות שהבלוג לא היה מודע לקיומם,עשו לו את זה חזק,וחלקם האחר השאירו אותו אדיש קמעה, מהרהר על הסתלקותם של שנות נעוריו האבודים

15.4 (19)

ועוד משהו. שימו לב להרכב. לסטיב הובינגטון הזמר ( “אתה עדיין סקסי” נשמעת זעקה מן הקהל ) , אכן,שרמנטי, שומר על מראה וכושר.

בי מובי, גאגרין,15.4.17

ופול סטאת’ם הגיטריסט

15.4 (28)

שפוך מהנאה, ( כשלצידו אור שמעון, מי שפעל ועשה והביא את הלהקה לארץ )  זרוק על הקהל הנלהב

וגרהאם בופיי, המתופף

בי מובי,המתופף,גאגרין,15.4.17

הפרופסור של הלהקה, הקרחת,המשקפיים,החולצה המכופתרת, הבטן התפוחה. המרצה ליחסים בינלאומיים, ( הבלוג מתחרפן ) ואיזה יופי של תיפוף, שאפו.

ריק הולידיי, כן, גם הוא ( אין צילום ) על הקלידים. סימן ההיכר של המובי. הסאונד הזה שעשה את זה אז וממשיך ועושה גם היום. הדארק אייטיז? , הרצון לקאלט-גוטיק.


יכולתי להמשיך. בסך הכל היה יופי. נכון, נוסטלגיה לשמה עם שלושה שירים חדשים יחסית ( מתוך ה”קליימט אוף פיר ” אלבומם החדש מלפני שנה ) , מה שאומר שלפחות לא נס ליחם, והנה לאחר אין ספור,חילופי הרכב,פירוקים והקמת להקות חדשות, הבי מובי ,כאן על מנת לתת את שלהם. וכמה טוב שהגיעו גם אלינו. עוד מעגל נסגר בדרך החוצה.

נהנתם? קבלו את הקטע שאיתו פתחו את ההופעה. עוד וידאו מתנה לחג


בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות שמורות למיקרובי

אפילוג : האוטו במקומו עומד. אין דוח.

This entry was posted in clubbing, Live Concert, photography, Review, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיקרובי, רוקנ'רול and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to “אם אתה כאן,סימן שהגענו למקום הנכון”

  1. יגאל לוי says:

    רורברגר היקר, אין אח ורע וכתיבתך על הופעות רוק ובכלל. ביקורות הופעות שלך על באוהאוס ״הדמון הגיע לקולנוע דן״) ועוד רבות גזורות ושמורות. היה עונג גדול לפגוש אותך בכניסה האפלה.
    יגאל ואלון
    (השניים המדוברים מהכותרת)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s