אישה תמיד אישה

האישה הכי יפה בעיר

הוסטל אברהם

שבת, 8.4.17

כרגיל, נפתח בציטוט. זה מקל על ההבנה.

למשך יום שבת אחד, במשך 12 שעות, היצירה הנשית תיחגג בפסטיבל אורבני רב תחומי, שיכלול הופעות מוסיקה, מיצגים, מחול, הקראת שירה, קרקס, סטנד אפ, קעקועים, תספורות, פנזינים ותערוכות. האישה הכי יפה בעיר מציגה אמנות נשית עכשווית על כל גווניה ומכוונת זרקור על מיטב היוצרות העצמאיות הפועלות כעת. …. הפסטיבל נערך בפעם השנייה, וגם השנה, כמו בשנה שעברה הוא אירוע הנעילה של אירועי חודש האישה. הפסטיבל יתקיים באברהם הוסטל, חלל גדול ומפנק עם במת הופעות, גג רחב ידיים והשראה, פינות ישיבה, מטבח, בר, פינת עישון וחניה עם גישה נוחה.

סוף ציטוט

הבלוג אוהב נשים, אחת כמה וכמה כשריכוזן המסיבי מתרכז אל תוך פעילות תרבותית/אמנותית של רצף הופעות ביום אחד. שבת , פעילות היום המשפחתית מנחיתה את הבלוג ורעייתו שתחיה לאולם רחב הידיים של הוסטל אברהם ( או אם תרצו אברהם הוסטל ) אי שם סביב שמונה בערב. הבלוג מתמוגג מנוכחותו לראשונה בחייו בווניו המדליק הזה.עוד פינת חמד תל אביבית ראויה לציון.איזה יופי של מקום. מטבח מלונאי, בר משקאות ,גרפיטי על הקירות,  שולחן ביליארד,פיצות מפוארות,דוכני אכססוריס, ספה

אישה 2

שינה מתוקה,…. אזור קעקועים

אישה 1

וכמובן במה. והנה הקהל

אשה 3

ילדים טובים תל אביב. רצפת פרקט . על הבמה סטנדאפיסטיות מקסימות.חן זאוסמר ושיר ראובן. הומור לסבי עושה לי טוב. לרגעים מדמיין עצמי כאחת מאותן נשים. מזדהה , צוחק, נבוך, . בהפסקה שבין מופע למופע תופס שיחה עם הוריה של ריף כהן. גילוי נאות. הבלוג מכיר אותם מגלגולו הקודם,טרם היותו בלוג.

אישה 4.jpg

ריף , מצויינת כרגיל. הצרפתית שלה מתוקה, מתוקה כחנות ממתקים עמוסה כל טוב. חלק מן השירים הפכו מכבר ללהיטים ( “רוצה פרחים”, “א פריז” ) שיר אחד חדש תופס במיזרחיותו השופעת מהרגע הראשון. הבלוג נדלק על השיר השני. ההורים מסבירים. “אני שוברת אבנים ” , איזה יופי של שיר. כמה טוב שיש הורים תומכים.

Betty Bears אני פוגש כאן לראשונה את ה

אלה דניאל  ( אקס כוכב נולד או כוכב הבא ) הזמרת , מרתקת. מסביבה חבורת חתיכים על כלי נשיפה,קונטרבס,קלידים,תופים. המון אנשים על הבמה.

בטי ברס, הוסטל אברהם,8.4.17

הבלוג מתלהב, איך לא. מיד מסכים להחתים אותם לכל פסטיבלי המוסיקה בעולם. הלהקה הזו, שמבוססת על סווינגים עתיקי יומין, מחברת את ההיום לאתמול, כאילו ולא היה היום כאילו והאתמול היה עכשיו.ועל הבמה גם שתי רקדניות מקסימות, חייכניות, מפזזות בחדווה. (רוית זליג ורויטל אנגלנדר )  והקהל, רוקד.שופופו.

מתקרבים לסוף. הבלוג מצר על שלא הגיע מוקדם יותר. בכיף היה רוצה לחוות גם את דף צ’ונקי, וטוטמו,וקארמה שי,וריו, ועוד רבות אחרות, מכל מקום נותרה עוד אחת, אקו ( זו מאקו וטיטו ) , מוקפת עכשיו בלהקה משלה, רצה ומשתלהבת על סגנון חדש, מחברת את האלקטרוני הדאנסאי לראפ ורגאיי ועוד כמה ג’אנרים שבדרך, וכמו כל אלה שקדמו לה, החגיגה בעיצומה..

8.4 (44)

אז נכון, הקהל הלך והתמעט וחבל שכך, וגם הבלוג,שעדיין לא סיים את מטלות ההכנה לחג הממשמש ובא , נאלץ לעזוב עוד לפני שסיימה. ולמרות עזיבתו, הרושם שנותר מחגיגות האשה הכי יפה בעיר, נשאר חקוק בתודעותו כחיובי, סופר חיובי.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות שמורות למיקרובי

חג שמח

This entry was posted in art, clubbing, Festival, Live Concert, music, photography, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מיקרובי, פסטיבל and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s