כשיש אתה סובל,כשאין אתה סובל

ג'ינג'יות,תמיר אלברט,צללית,בארבי,15.3.2017

ג’ינג’יות

מופע איחוד, בארבי,15.3.2017

הצמד המוביל : תמיר אלברט ואמיר צורף

מצטרפים לחבורה : טל כהן,דני עבר הדני,אורי קוטנר,רם אוריון,ערן צור,אסף אמדורסקי ( שגם מפיק את הערב )


שלוש הופעות בבארבי, שניים סולד אאוט, עוד אחת במוצאי שבת השמונה עשר לחודש. היו געגועים. ועוד איך שהיו. עובדה, הבארבי מפוצץ, מלא על גדותיו,אגפיו ומרפסותיו. המוצר הזה שהוציאו לפני כעשרים ושלוש שנים מסרב להתפוגג. ההתרפקות על העבר מעוררת כבוד. השאלה של כמה זה רלבנטי היום, מתמוססת אל מול הבמה. רלבנטי,לא רלבנטי מה זה חשוב.כי הנה לנו האיחוד הזה, נכון , נשפך על הנוסטלגיה, אבל גם חופן באופקו שני שירים חדשים ( קינג קונג ויונתן ) בתקווה לעוד אלבום בדרך. רק שכאן כרגע על הבמה קורה משהו שיכול להיתפס כ”תראו חברה,אנחנו עדיין כאן” , זה בסדר. העולם כולו חי על נוסטלגיה. אז מה זה משנה אם הביצועים לא תמיד חוברים באיכותם לאלבום ההוא, ומה זה משנה,שתמיר אלברט לא יושב בדיוק  על נישת התראו כמה שאני שר יפה כמו אז ומה זה משנה גם שהסאונד די דפוק בנקודה בה אני עומד. העיקר שהם הג’ינג’יות כאן,והחגיגה בעיצומה. המון חגיגה.נכון,היה תקליט קצר,אז מה עושים מעבים. מוסיפים נוסטלגיה לנוסטלגיה ומצרפים את ערן צור.

ג'ינג'יות,בארבי,15.3.17

ועושים שירים של נושאי המגבעת. לא,לא איחוד.אבל בואו ונקרא לזה מיני איחוד,כי גם רם אוריון נמצא כאן.ואז יש לנו את הבא בתור הוא סוס,ואת טכסט פוליטי, ויש גם טיפה שינויי גרסאות, וזה עובד, כי בראש המגבעות נצבים חזק לנצח, וכל שיחזור או מיחזור מבורכים , גם אם כל דמיון לירושלמים מיקרי ביותר.

והיה גם אסף אמדורסקי. זה שהפיק את הערב. והעיבוי הזה מוסיף זמן הופעה , ולמען ההרחבה השניים צור ואמדורסקי , גם מבצעים שירים משלהם ( תמונה אימפרסיוניסטית, אהבה חדשה ) , ולקהל זה עושה טוב, כי הג’ינג’יות מלווים את השניים,וכולם מכירים את השירים. וזה בסדר,שוב בסדר, לא הרבה מעבר לכך. ואז יש גם את השיר הזה שכולם בעצם באו בגללו ( נו טוב,לא כולם,רובם ) שיר הנושא, ג’ינג’יות, ואמדורסקי מצטרף, או כאילו מצטרף, לא בדיוק ברור לי, כי שוב, הסאונד לא משהו. זה לא נשמע כמו בתקליט, מה שהיה אז היה אז, לכן האוזניים נפתחות לביצוע שכאן,והראש קצת מרחיק,אבל הרגליים רוקדות וזה כבר טוב.

והנה מתקרבים לסוף, ומישהו מרביץ לרם אוריון,וההוא לא טומן ידו בצלחת, ומחזיר הדיפה, ולרגע הפסקה, ותמיר , לא מבין בדיוק מה קרה, ודברים כאלה תמיד מוסיפים מתח להופעות ( ר’ לונדון 77 ) , ומהר מאוד הכל חוזר לקדמותו, ויש שיר חדש ויש הדרן, ותמיר, המתבגר ( “עברתי ניתוח מעקפים, מי היה מאמין שאהיה כאן היום ” ) בצמוד לאמיר צורף, יודע שלא רק השיחזור הוא זה שעושה טוב ללב, כי תמיד יש מקום גם לחדש. אז איזה יופי שקינג קונג ויונתן תפסו לי את הלב, יופי של שירים, וומעבר לכך , נוסטליה, אמרנו? אמרנו. כן , זה בסדר.

כשיש אתה סובל, ממש לא , לא הפעם ! , הנאה צרופה? אי שם באמצע. נו טוב.שיהיה.

ג'ינג'יות,תמיר אלברט,בארבי,15.3.2017

אז הנה גם יופי של ביצוע ושיתוף קהל ל -“אל-איי” , בונוס לסיום.

בתודה : הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי

תוספת של אחת אחר חצות, אחרי צפיה מחדש בקטעי הוידאו , הודעה אישית לתמיר. תפסיק לעשן! רוצה אותך לעוד הופעות. סבבה ?

This entry was posted in clubbing, Electronic, Live Concert, photography, pop, Review, rock, Rock Concert, בא בלילה, ביקורת הופעה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s