כל החתיכים אצלה

לולה מארש

Lola Marsh

Live in Tel-Aviv

לייב אין דה בארבי, 24.12.2016

כותרת אלטרנטיבית : גינה לי/גינה לי

%d7%9c%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%a9-%d7%91%d7%90%d7%a8%d7%91%d7%9925-12-16

ואו, כמה פרחים. הבלוג אוהב כשמשקיעים בעיצוב במה. הבלוג אהב את מה שעשו למסך הלבן ( וראה פוסט קודם ) הבלוג מאוד אוהב את מה שעשו לולה מארש בהופעה הפוסט השקתית בבארבי ( השיקו בפברואר ) . אז ככה , הבלוג זוכה סוף סוף  לראשונה בחייו ,לחוות הופעה של לולה מארש. הבלוג ובת זוגו שתחיה , שמעו המון על לולה מארש, כמו אז בחשיפה הבינלאומית למוסיקה , בצוללת הירושלמית, כשלא היה כמעט נציג ( ולא משנה מאיזו ארץ או עדה ) שלא ציין אותם לטובה .כך, מתברר שיעל שושנה כהן ושאר החברים להרכב, כובשים עולם, פסטיבלים וכד’,ועכשיו עם הנחיתה בארץ ואבנט מלא מזכרות מבתי המלון של ארצות הניכר ( ” יש בפנים את מברשת השיניים שלי ” ), שמושלך אל עבר הקהל, חוגגים הלולה מארשים סיפור של הצלחה,ובצדק.

והנה הבמה, גן ירק צבעוני, פרחים, פרחים, מכל סוג ומין ( נו טוב, מפלסטיק ) , ובתווך יעל,יפה,מחוייטת,חולצה לבנה, עניבה שחורה, זו שסובבה לשופטי הווייס את הראש והכסאות, זו שניצבת כרגע כאן בבארבי, במרכז העינינים, עטופה בסוללת נגנים,צעירים, מזוקנים, חתיכים ומוכשרים. ( גיל לנדאו,מתי גלעד,רמי אוסרוואסר,ודקל דביר המתופף) .כן, כל החתיכים אצלה. וזה יפה, והפרחים מוסיפים לנופך הרומנטי והשירים זולגים.

fb_img_1482682147326

היה יפה שם בבארבי : צילום – ענת גורל רורברגר

 והקהל…הו, הו, הקהל, ממלא את הרחבה שמתחת למרגלות הבמה, ולמעלה ובצדדים, צפופות צפופות, ( המון בנות ) ,צפופים צפופים ( המון בנים ) , ואין ספק שהשירים תופסים. תופסים בנעימות, ברכות, ביציאות ( היו מי שדיברו על מניירות, נו טוב) ואני אהבתי, אהבתי אותה , נשית, שברירית , עטופה בצמר גפן מתוק, אבל גם חזקה, ומתפרצת, ומחברת עדינות עם כוח, רוקדת, קופצת, שולחת ידיים למחיאות כף רפטטיביות ( הפעלת קהל ) , שורקת, זועקת, בקיצור – יופי של זמרת. וזה הקהל , מכיר את השירים ושר איתה, ומתחבר ללהיטים ,וגם לפחות מוכרים, ואיזה יופי לראות קהל שכזה, שעוטף באהבה, ומחזיר פידבקים.והכל חיובי, אפילו קצת היפי שכזה, ואם תרצו לולה מארש , יכולים  להזכיר מרחוק או מקרוב את, רוסו & ויינברג וגם את ג’יין בורדו שלנו , וגם את קיית בוש , לא משלנו, אבל מה זה משנה, ההופעה הזו מקסימה.נקודה.

והנה וידאו , יופי של וידאו ( ובטיוב תמצאו עוד שניים )

והנה עטיפת  האי.פי בכורה. ארבעה שירים.רק ארבעה.רוצה עוד. בטוח שאלבום מלא יגיע בהמשך. חייב להגיע.

%d7%9c%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%a9-%d7%a2%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%94

היידה מארש!

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

כל הזכויות שמורות למיקרובי C.)

Advertisements
This entry was posted in art, clubbing, Live Concert, photography, Review, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s