*אוהבים קרקסים?

*כן

בטח*

YES!*

קרקס אלואז

Cirque Eloize – ID

המשכן לאמנויות הבמה\ 8.11.16

%d7%a7%d7%a8%d7%a7%d7%a1-%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%90%d7%96-%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%90%d7%92

עצם הידיעה על בואם של שלושה קרקסים למשכן לאמנויות הבמה,( מעתה והלאה קרקס האופרה ? ) הביא לבלוג את הריגוש המוקדם. למה? כי למרות גילו המופלג של הבלוג ,בתוכי תוככו עדיין ילד עולל זעיר, מובל ע”י הוריו לאוהל הקרקס המיתמר לראווה, מוקסם מכל מה שקורה שם, ער לסכנות, מריח את ריח החיות, לחוץ ממתח על ספסלי העץ, עם הארטיק ביד, וחולצתו המוכתמת  ( הלוקס נזל ), ניצב אל מול הפיל השועט, הכלב החכם ,ומוקי ואלכס הליצנים העולצים, והנה כרגע הבלוג מגלה את הקרקס העכשווי, נו זה שאין לו פילים ואין לו אוהל, אבל כן יש לו המון דברים אחרים.

ליל אמש,יום שלישי, השמיני לנובמבר ,אלפיים שש עשרה, מלווה בבנו בן השמונה עשרה ( יומולדת, יומולדת 🙂  ) ישוב לצד אישתו שתחייה, פוער פה אל מול החברה המופלאים של קרקס אלואז, כאן היישר מקנדה , כאן על הבמה בקרקס האופרה.ולא אכנס לפרטים מרובים מידי , על מנת שלא לקלקל למי שמיועדים להגיע להופעות הבאות. ובכל זאת,מצרף שני קטעי וידאו שצולמו בחשאי, כמה צילומי סטילס והמלצה חמה להגיע עם הילדים ( המון ילדים הגיעו ). כי למרות ההסבה לקרקס שמתנהג אחרת, הבלוג התמוגג ממה שקרה שם על הבמה, מופע שכולו אוירה קרקסית, נו טוב לא אופרה, אבל רצוף בקטעי היפ הופ, מלחמת כנופיות ( נוסח סיפור הפרברים ) , אקרובטים, נערות גומי, קופצי חבל, רוכב אופניים מאיים , ג’אגלרים,מזנקי גובה, רקדנים,רקדניות,הקרנות וידאו,ועוד כמה דברים שעושים כיף על הלב. אז מה אם לא היה ליצן. אומרים שזה יגיע לקרקס הבא, “רסירקל” מהונגריה ( פברואר 17 ) , ו….עוד קרקס אחד שיגיע מקולומביה הרחוקה , “סירקולומביה ” באוגוסט אלפיים ושבע עשרה.אוהבים קרקסים. ? . בטח שאוהבים.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

בקרקס שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות למיקרובי.

Advertisements
This entry was posted in Hip Hop, photography, video, בא בלילה, ביקורת הופעה and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s