פסיכים

Psychic T.V.

האזור, תל אביב

1.11.16

1-11-12

שנה וחצי מאז ההופעה בבארבי והנה היא ,סלאש ,הוא ,בפעם השניה, כאן באזור התל אביבי, מועדון מלוקק משהו בעבור הופעה שכזו ובכל זאת מועדון שעומד מצויין בסטנדרטים של סראונד ,סלאש ,אוירה ,סלאש אמביינטיות נוחה לעיכול ,סלאש סאונד, סלאש פסיכדליה טלוויזיונית פסיכית עפופת הלוצינציות…..

לקצר . אם להשוות להופעה הראשונה בבארבי, אז היא אז…הייתה מענינת יותר, הן מחמת ראשוניות ההפתעה, הן מחמת החומרים .הן בגלל ההכרות האישית שלי עם ג’נסיס

https://mickrobi.wordpress.com/2015/03/25/the-psychic-t-v-t-a-show/

ההופעה באזור התחלקה לשניים. מחצית ראשונה , מהממת. הבלוג צמוד לבמה ולגיטריסט המוביל . מתמוגג מכל רגע. הקטע הפותח ,”‘גאמפ אינטו דה פייר ” ,זה מתוך אלבומם החדש “אלייניסט ” שופע קצב ואהבה היפית. תרצו אמיתית, תרצו מזוייפת. ג’נסיס בתדמיתה החדשה, כולה בלבן, מעוטרת בפנס מהבהב על ראשה, כמין גורואית מפיצת אור. מחבקת קהל, עושה את הפיס אנד לאב שלה , מלווה בלהקה טובה, אפילו טובה מאוד.אני אוהב אותך ג’נסיס.

%d7%a1%d7%99%d7%99%d7%9b%d7%99%d7%a7-%d7%98%d7%99-%d7%95%d7%99-%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%90%d7%92-%d7%94%d7%90%d7%96%d7%95%d7%a8-1-11-16

גיטרה חורשת עם פריטות נוסח אלה של יו טו ( אוף, השוואה מוזרה ) , תופים הולמים בצידו הימני של הקהל, קלידן עטור מגבעת, בסיסטית מפמפמת ,( גם היא בלבן מלאכי ), והקרנות וידאו סטייל הלייט שאו ( לייט מלשון אור) של טובי ילדי הפרחים מסאן פרנסיסקו. …ואז באה הנפילה.

שעה ומשהו אחרי ההתחלה, המתופף מעיר הערה למישהו בקהל, הגיטריסט עצבני, מנסה לחטוף את מצלמתו של אחד מן הקולגות לבלוג, ההופעה נקטעת , זה שעל התופים ( או שמע היה זה מישהו אחר ) מבקש להעלות את ה”סקיוריטי לבמה”. בקיצור , באסה. איך שהוא תחושות הפיס אנד לאב נמוגו כלא היו. לפתע מפריע להם, לסייכיק טי.וי., שיש כאלה שמצלמים וידאו.חס וחלילה שלא תחשבו שמדובר בסמרטפונים. זה בסדר.זה מותר. את זה כולם עושים. רק מה ,שניים אחרים שצילמו משהו טיפה יותר מקצועי ,זכו לשיימינג הזה. למה…..מוזר, מוזר.

אז הנה מה שקרה לבלוג. מרגע זה מחשבות מתרוצצות בראשו. המוסיקה הופכת לרקע מעצבן. הרגליים רוצות לעשות אחורה פנה ,אבל עדיין נטועות במקום. פה ושם מתעורר ענין מחדש. קטעי סאונד אוואנגרדיים ( עוד יש דבר כזה ? ) עושים לו מענין, מעקפים מעבר לסטנדרט השירים,אל עבר דיסטורשנים וכינור נטוע ,עליו מנגנת ג’נסיס עם שתי קשטות,עושים את חומות הסאונד האהובים ,וזה מביא לו לבלוג, לי, את הואו הרגעי. חוץ מזה, כלום. הקטעים האחרונים מלווים בליסנינג פאטיג ,או בעברית ,עייפות החומר.יותר מדי מלל בלתי מובן, יותר מדי סלו מושן בקצבים.. בדרך החוצה אני פוגש בקובי אור .”הבעיה היא שג’נסיס נוגעת בשמיים, הנגנים האחרים נגעו בתיקרה ” ואני הנהנתי בהבנה והוספתי “גם בריצפה” .אכן הופעה מוזרה הייתה כאן הערב.

1-11-61

ג’נסיס , עדיין אוהב אותך,תעשי טובה נסי להשאר צמודה למסריך,פליז

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 😦

כל הזכויות C.) למיקרובי

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, photography, Review, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s