געגועי למקור

INNER CIRCLE

בארבי, 27.7.2016

אינר סירקל 1

הולך להיות קצר הפעם, קצר מאוד.

 אינר סירקל של 2016 הם לא אינר סירקל. סליחה. פעם הייתה להקה שורשית. ג’אקוב מילר מת בתאונה. עכשיו יש זמר אחר. האינר סירקל של היום זו להקת בנים ג’אמייקנית רחוקה מהמקור כמרחק מזרח ממערב. לזמר החדש ( ואין לי מושג איך קוראים לו ) אין את מה שהיה למילר. נכון , השירים עדיין שם, הראסטות ( ואו,איזה אורך ! ) תלויות מאחורי הגב,  אבל “סווט” אחד , לא עושה להקה, אז נכון שאת “בד בוי” הם עשו יפה,ואפילו יצרו אצלי התלהבות קטנה של סוף הופעה, אבל כל השאר? אויה! , הפעלת קהל נוסח להקות פופ לילדים מתבגרים, יענו, בנוסח “עכשיו הבנים, עכשיו הבנות, תגידו הו, תגידו היי, ואר יו רדי, יה , לא שומעים ,אר יו רדי ?” . התעצבנתי.

אינר סירקל 2

מה עוד , ביגוד נובו רישי עם שעון יהלומים לאחד מן הנגנים ( מיליוני יהלומים) ואפס איזכורים לירוק,צהוב,אדום של הדגל האתיופי ,חגיגה מזויפת של כאילו, רק כאילו רגאיי. מה שכן הקהל נהנה. מסיבה פרטית למי שהגיעו ( לא הרבה ) , ונוכחות יפה של הקהילה האתיופית. זהו.

ועוד משהו קטן לסיום האה לה לה לה לה לונג ( “סווט” ) הזה , הוא שיר דוחה,על גבר שדוחף את שלו למרות התנגדות האשה. איכסה.רק עכשיו הבנתי.

אז הנה שני קטעי וידאו. תשפטו בעצמכם.

“סווט” ו”בד בוי” עשרים ומשהו דקות, אם יש לכם את הסבלנות.

והנה איך שהתחילו את ההופעה, עם סאונד צ’ק קטן שלפני

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

כל הזכויות שמורות למיקרובי

This entry was posted in clubbing, Live Concert, Reggae, Review, Rock Concert, בא בלילה, ביקורת הופעה, רגאיי and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s