בישלתי פריקי והכנתי סלט

Die Antwoord

אמפי פארק ראשון לציון

8.6.16

די אנטוורד 3

די אנטוורד 1

פאק. בטח פאק. איזה יום מטורף. די אנטוורד בראשון לציון. הבלוג לא היסס לרגע. יכול היה לפגוש את בראיין וילסון,זה מהביץ’ בוייז ,  ברעננה. העדיף את ההיום כאן על האתמול שם.פאק.כמה שהיה לו טוב. קארחנה, אמרו לו החברים, , מה לך ולרייב, לא רייב ולא נעליים. אופס, כן רייב כן נעליים, רק שדי אנטוורד הם הרייב ההיפ הופי ראפיסטי דרומאפריקאי המטורף , הבן בן בת זונה, בהתגלמותו.פאק. למה פאק? כי פאק. זה מה שהלך שם. אמנות , כן אמנות, אמנות עכשווית .פיצוץ אנרגיות , ארוס טאנטוס. החיים והמוות האחד אל מול השני. זיינות ושלדים מעופפים זה מול זה. ואף אחד עדיין לא דיבר על שרונה. כי כאן בראשון הניתוק מן המציאות המדממת ,שיחק אותה במסיבת ענק.עם כל החומרים המוכרים ועם חימומים שהכינו את הקהל לאורגזמה שתגיע , ועוד איך תגיע.

הנה חימום :

והנה הקהל שלפני ההופעה

מציצות ?  ( תחזרו לוידאו ) גם זה. כי הכל קרה שם בענק. ומה שהתחיל בבום אדיר, המשיך במפץ הגדול. כי מי שהכיר את נינג’ה , יולנדי ודי ג’יי היי טק מהקליפים המטורפים שלהם, ידע,ועוד איך ידע למה לצפות, וכגודל הצפיה ,כך גודל ההופעה, “איי פינק יו פריקי” ו ” בייבי און פייר”  , הגיעו אי שם לקראת הסוף, ולפני? . כל השאר , אטרף של בית משוגעים בגיהנום החיים.תאורה והקרנות שקשה לעמוד שאננים מולם. וואו של אורות מסנוורים, חדירות מוח מן המימד האחר. וחייבים הייתם לשמוע את מה שיש לו לנינג’ה לומר על מחרימים למיניהם. ( ותוך כדי גם נוזף על מישהו בקהל, ואני מגלה שמדובר באבירן חביב , ההוא מה”גרייט מאשין” , ואולי אפילו לא נזף בו אלא במאבטח שמעליו )  אז הנה מה שאמר.

והקהל ? עוד וואו ,עוד פאק,  קהל מצויין,מנומס ( ילדים טובים ראשון לציון 🙂 ) , יפה, וגם זרוק על כל התחת, קופץ, שר, מנפנף, מעשן, כמה שעישנו שם, ענני עשן ממעל ונינג’ה אחד מתחת, מזנק אל תוך הקהל הצפוף הזה, סטייג’דייוינג של טימטום חושים, חושף, אוחז, מקדש את כלי זינו,

די אנטוורד 5

ולמולו יולנדי, האשה / תינוקת, היופי בהתגלמותו, מחליפה גרדורובות, משחקת דמויות, עוטה מסכות, מקווצת קולות, חושפת גוף מפואר,ישבנים מעוצבים ,וכל השאר, ומולם מול השניים ומעליהם פירמידת הדי ג’יי , אשף אלקטרוני, מסיכה, תמיד עם מסיכה, משחק אותה היי טק עד הסוף, מי זקוק לנגנים חיים כשיש כזה די ג’יי, יו יו, פאק,ושם במעלה הפירמידה , גם יולנדי וגם הרקדנים, חייזרים מעולם אחר, מענטזים ומנענעים , מחושמלים לעמקי יסוד קיומם, עולים יורדים, רצים, מה לא, והנה לנו החיבור הזה של כולם עם כולם, והנה לנו גם גורי אלפי, כן, גורי אלפי ( מה רציתם שיביאו את רמי קליינשטיין ? ) ,וכשהוא עולה לבמה, לבוש בלבן אנטוורדי, הלהקה הזו, שמחברת בתוכה הפתעות על גבי הפתעות , גורמת לבלוג ולכל האלפים שמסביבו לפרוץ בצחוק משחרר, אז כשיולנדי ונינג’ה הופכים שפים , מתחרפנים על ה” בישלתי פריקי והכנתי סלט ” , וכאילו כלום , אכלנו ועכשיו ממשיכים, שעה ומשהו אל תוך הלילה, לילה מטורף בראשון לציון.ובשרונה יורים. פאק.שיט.פאק.

די אנטוורד 2

והנה הדי אנטוורד בשיא ההופעה עם הבייבי על האש והפריקי

זהו. לא קל לחזור לשגרה. מטורף העולם.נפלאה הלהקה.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

C.) כל הזכויות שמורות למיקרובי

This entry was posted in art, clubbing, Hip Hop, Live Concert, photography, Rap Music, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s