התפרקו הנעליים

The Underground Youth

אוזן בר , 18.5.16

חימום : Dia Malo

הו הו ,ואו!,מה פה קורה פה? מה זה הדבר הזה?. אכן,ובכן, מנסה לסדר את המוח המפורק.רוחות בוהי נעליים מרחפות מעל ענני סוטול פסיכדלי,איך אומרים ,מרחפים, מרחפות? השד יודע. שדים של שלשלאות קדושים,ישו ומריה, חטיבות שימחה על קברי מתאבדים, סואיסייד,היתה פעם להקה כזו,דינוזארים של רעש מתקפל,נערי תחתית,מה זה השם הזה,למה דווקא,דווקא כי בא להם,כי מה שהם עושים כאן בבר הקטן של האוזן, מדברים צעיר,יוצרים קונוטאציות, ויושבים עמוק וחזק בתחתיות ההסטוריה השוגייזרית , הם שניים ,בעל זמר ואשתו המתופפת, קרייג ואוליה דייר, מגובים בעוד שניים על גיטרות חורקניות, מקס ופרנצ’סקו,עם די אנ איי מאנצ’סטרי תקוע בנקבובי גופם ,אנגליה, ארץ הולדתי, מולדתי, כן המקום הזה של אייאן קרטיס ושותפיו, ועכשיו עטופים בצבעוניות מוקרנת, מרצדים על תשפוכות של מוסיקה נון סטופ, עובדים במרץ,כאילו לא אוזן בר לפניהם,כאילו ומילאו את הוומבלי עד לאפס מקום,יורדים לקהל ומתמוטטים אל תוכם ועצמם ( ר’ צילום  )

אנדרגראונד יות',אוזן בר,18.5.16,קולאג'

והו הו הו ,כמה שזה היה טוב ,והנה לנו להקה אלמונית ,שכל כך מעטים הכירו אצלנו ( כי בטיוב יש להם מיליוני צפיות 🙂 ) להקה שמגיעה ברגע הנכון, משכיחה מאתנו את הסרחונות הפוליטיים העוטפים,מוכיחה מחדש כמה שהופעה יכולה להיות מרתקת, והם האנדרגראונד יות’ האלה עשו לבלוג קתארזיס לעולם אחר.

אנדרגראונד יות,תל אביב,אוזן בר,18.5.16

ואם כבר מחמאות אז גם ללהקת החימום “דיה מאלו” גייזרים חדשים משלנו עם עבר נטוע ב”אד”,”לבנון”,”המיותרים”,”כדרלעומר”, וכן, גם פה “ג’יסוז אנד מרי” והבלאדי,כי אלה האבות המייסדים.ואולי גם החריגים שלנו,בטח גם הם

נו טוב? לגמור כאן? לא בטוח, חייב להעיף עוד כמה סופרלטיבים על הלהקה האורחת, לתהות על מקורות פוסט פאנקיים, על מראי פסיכדליה חדשה,מחודשת, על גניבות והעתקות, על מקוריות ומצבי רוח משתנים,על ריחוף מעל חללי זמן ומקום, היי, מה זה? מה פה קורה פה. האנדגראונד יות’ עשו כאן משהו שלא ראינו קודם.אכן, ובכן….

וידאו בבקשה:

חמש עשרה דקות של טרוף ,חמש עשרה דקות של עונג,חמש עשרה דקות של רעש ויופי בלתי פוסקים

תודה לכולם,תודה ליעל מווליום הפקות שהביאו תודה לקהל

שלכם בהוקרה

מיקרובי בבלוג שמתנהג אחרת

 : C.) כל הזכויות על הצילום והוידאו שמורות למיקרובי. YAH!

This entry was posted in art, City Life, clubbing, Live Concert, music, rock, Rock Concert, Rock'n'roll, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to התפרקו הנעליים

  1. Pingback: כאילו והתיכו את כל הלהקות | Mickroby (Michael Rorberger) הבלוג שמתנהג אחרת

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s