Chris Cornell / אוהבים אותך

כריס 5 חולצות

 

 Chris Cornell Live in Tel-Aviv

כריס קורנל

היכל התרבות   6.5.2016

בראיין גיבסון : קלידים,צ’לו

 פאנטאסטיק נגריטו החימום ( הלא מאוד מוכר ) התחיל מול אולם ריק המשיך עם המילוי. בלוזים שורשיים עם טויסטים מסוקסקים. היה בסדר לא יותר מזה.

כריס עלה אחריו

כריס 4 קולאג

———————————————————————–

כריס קורנל עולה לבמה.ואו!!! הקהל בהיסטריה.עוד לפני שפותח את הפה.כולם עומדים על הרגליים.כריס מעודד , קומו קומו.כריס אוהב את הקהל.הקהל אוהב את כריס.בכלל, אם לסכם הופעה, ( כבר לסכם?) כריס יודע להתחנף. ימיו בסאונגארדן מאחוריו. עכשיו כבר לא מפוצצים ווליומים,עכשיו אנחנו אקוסטיים,אקוסטיים עם סוללה של גיטרות אקוסטיות,מוחלפות מידי שיר, אקוסטיים באולמות קלסיים.למשל היכל התרבות. כריס אוהב ישראל.בא לפה המון. עכשיו בפאזה הנוכחית , המכורים לכריס ושיריו ממלאים את ההיכל עד לאפס מקום.מכירים את השירים.כל פיפס קטן בגיטרה (של לפני התחלת שיר) ,זוכה למבול של מחיאות כפיים.הכה את המומחה.לי לוקח זמן לזהות.מה לעשות ,לא מכור.אבל מעבר לכך הבלוג מתאהב לאט.לא כל השירים עובדים עליו.אלה שכן מביאים לו את ההתרגשות.אלה שלא, מלווים בפיהוק מוסתר ( שהשכנים לא יעשו לו בושות ) .מעבר לכך, כריס יודע לספר סיפורים.

כריס 2

כבר ברגע הראשון מציג את בראיין גיבסון זה שמלווה אותו בחלק מן השירים ,מציג ומספר על חתונה מתקרבת ,ועל איך שזה גיבסון יהיה החתן המושלם,שלא ילך לזונות,שלא יעשה סמים,ובכלל סמים זה כבר לא זה, וכריס ממשיך לגלגל סיפורים, על הברחות, ושימושים, ושעכשיו לא, כי סמים זה שייך לגיל אחר ועכשיו הוא בן חמישים פלוס, וכבר לא מתאים, וכמו שלכל שיר יש סיפור,יש גם מחאה עכשוית, והעולם מטומטם,ואנשים מפחדים פחד מוות ממה שקורה,וכמה מתאים לחבר לזה את הזמנים המשתנים של בוב דילן,ובעקיפין לעשות לנו מחשבות על דונאלד טראמפ, והחייל שירה, והמשיכה לימין קיצוני,פאשיזם וצלליות ( לא לא דיבר על זה ספציפית, אבל זה מה שעבר לי בראש השמאלני הקודח שלי ) ,וכמה בכלל יפה לעשות גרסאות כיסוי לשירים של אחרים,כי את אלה כווווולם מכירים,ואפילו אם לא ידעו ש “נאת’ינג קומפרס טו יו” ,של שיניאיד אוקונור, הוא בעצם שיר של פרינס,עכשיו כולם ידעו כמה שהפרינס ז”ל הזה היה גאון,וכמה שהביטלס היו מדהימים כשעשו את “דיי אין א לייף” ואיזה ביצוע מרגש ומדהים נעשה כאן הערב לביטלס האלה,וכמה חבל שכבוד הבלוג לא תיעד את הביצוע הזה בוידאו,כי זה הביצוע, היה כל כך מרגש עד שסמארטפוני סוני יקירי, סירב ללחוץ על כפתור הפליי.ואם תשאלו אם היה גם הבלאק הול סאן.אז בטח שהיה. וכשהיה , איכשהו לא ניצח ,ואפילו הרגיש מיושן משהו, שדוף כזה, נעשה בכוח האינרציה,בכח החייבים לעשות גם את זה,אבל כשמיד אחריו נדבק אליו ה”האנגר סטרייק” של הטמפל אוף דה דוג, התברר שיש שירים שמנצחים בהופעה הנוכחית את החור השחור של השמש,שירים כמו שביתת הרעב הזה,או כמו נופל על ימים שחורים, עוד   שיר שעשה לבלוג את הצמרמורת. וראה קטעי וידאו כאן למטה ובדף הפייס

https://www.facebook.com/mickrobi23/?fref=nf

תודה לכריס,תודה לשוקי וייס שהביא, תודה לקהל המסור

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

כל הזכויות שמורות למיכאל רורברגר C.)

Advertisements
This entry was posted in Live Concert, music, photography, Review, rock, Rock Concert, Rock'n'roll, video, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s