מכשייפלה רעה תחתונים וגופיה

ערב שמתחיל בסטאנד אפ פקטורי,למה? כי דניאל ( הבן של הבלוג ) הקומיקסאי הידוע למשפחתו, זכה בזכות אמרות כנף משלו, לכרטיס חינם להופעה שכולה סטאנד אפ קומיקאזה  ( יש משהו כזה) ואנוכי,כבוד בלוגי מצטרף. נכון ,שביל המרץ קרוב לבארבי, המרחק הפיזי מתעתע. במישור המנטאלי הערב בסטאנד אפ פקטורי, מועדון נחמד עם שולחנות, מפות ואלכוהול במאות שקלי בקבוק ( הסתפקנו בקולה ופיינט של משהו שמזכיר ואיינשטפאן  ) רחוק כמרחק מזרח ממערב ממפלי הגיטרות ( “הכל אצלנו גיטרות” ) של האול ד’ם וויצ’ס, יענו המכשפות ההן מנאשוויל טנסי.

נעצור לרגע למען הסדר הטוב

1) ALL THEM WITCHES ( ATW )

בארבי,24.2.16

לשם מיועדות רגלינו.אד”ו , מופיעים בבארבי.חימומים הגרייט גרייט גרייט מאשין והטייני מיני פיצי פינגרס.רק מה , קודם צריך לקיים הבטחות. אז הנה הצצה לערב הנרדי של מעריצי הקומיקס באשר הם.

סטנד אפ קולאג',דדפול,24.2.16

יופי ?, נכון, אבל לא כל כך. למה? כי הבלוג טבולראסה מוחלט בענין . לא מבין כלום. הקהל צוחק וכבודי תקוע מול תשפוכות ניימדרופינגס של גיבורי על,צבי נינג’ה,דדפולים ואלוהים יודע מה.הראש זז ונע לעבר הבארבי.שכנוע קטן ודניאל מוכן לפרישה. עול ימים. צייר קומיקס מדהים.רק מה, המיינסטרים הקומיקסאי לא עושה לו את זה ,לא כרגע. פורשים. נעים לעבר הבארבי.

הו,כמה חבל הפסדנו את המאשין ואת הפינגרס, השמועה לחשה באוזנינו שהיה סוער.הופיעו יחד , הפינגרס על הבמה הגדולה, האחרים, על פודיום זעיר אל שיפולי הקונסולה. ( הגרייט מאשין מתים על הלוקיישן הזה) . נו טוב. הם משלנו. תמיד תהיה הזדמנות נוספת לראות אותם.

 על הבמה המכשפות הגבריות מטנסי, ואנחנו נסחפים אל תוך הרעש.מפלי גיטרות מניעים אותנו כמטוטלת . רעש משתנה. כל שיר משהו אחר. כל קטע בשיר משהו אחר. הלהקה הזו מופלאה. לא משנה מי אתה, לא משנה מה הג’אנר האהוב עליך, תמיד תמצא שם את האפשרות להתמוגג. צ’ארלס,רובי,בן,אלן, ממילא לא נזכור את השמות, נעים נדים על ג’אנרים מתחלפים, מסטונרים,לרוקים,מרוקים לבלוזים,מבלוזים לג’אמים פסיכדליים ארוכים וממוסטלים ,לרגעים מעיפים ממורביליה פינק פלויידית,לרגעים נוגעים במטאל ומכות חשמל היישר אל תוך הרגליים המקפצות. ( מה זה?) .ומה שמענין שהבלוג לא הכיר ולא ידע אותם עד לרגע השמועה על בואם לארץ.ומרגע זה שיעורי הבית הבליחו במרץ ,והבלוג נגנב , התרגש, זעק ואו!!!, עד שכלבי השכנים נבחו בקול, חתולי החצר נסו על נפשם, וזה הבלוג חש צורך עז להגיע לבארבי ביום המיוחל.

והיום הגיע. ודניאל הקומיקסאי המשפחתי הבין שזה הבארבי, הוא הוא המקום הנכון להיות בו כרגע.כי כאן בבארבי,אל מול אולם צפוף וגדוש קהל נלהב, המכשפות מטנסי, נתנו מופע שיחרט בזכרון כעוד אחד מן המופעים המצויינים שחווינו כאן בארצנו.וכמה טוב שהאנשים שמאחורי היילו בריק,והטו בי וייבס, והגרייט מאשין,הביאו את ההרכב הזה לארץ.כובע.אופס,שאפו!

והנה קטע וידאו מרגש מן ההופעה

בתודה וכל הזכויות שמורות

מיקרובי

הבלוג שמתנהג אחרת

Advertisements
This entry was posted in City Life, clubbing, Live Concert, photography, Review, rock, Rock Concert, Rock'n'roll, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, קומיקס, רוקנ'רול and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s