חשופים

פסטיבל החשיפה הבינלאומי למוזיקה נובמבר 2015

International Music Showcase Festival 2015

 ירושלים הצוללת הצהובה

משתתפים :

 מאיה איזקוביץ, ניצן חורש והקאט אאוט קלאב,

Shtuby Live, Red Axes

חשיפה 2

קבלו קאלט. הבלוג עולה לירושלים., חשיפה בינלאומית, פעם שלישית שלנו. מדובר בטכס. מיניבוס עיתונאים ,ציפיה מתוחה לקור הירושלמי ( לא היה קר ) , אוכל , אלכוהול, נאומים, הצגה עצמית של נציגי העולם, הופעות, מיניבוס, חזרה הביתה.והם באו לשם מקצווי עולם : גרמניה, תורכיה, בוסניה הרצגווינה, סין, אוסטריה,ארה”ב,צכיה,פולין,הודו, ….מנהלי פסטיבלים, אנשי רדיו, עיתונאים, עכשיו יבלו ארבעה ימים של מוסיקה.מיוזיק נון סטופ. ערב ראשון כאן בצוללת הצהובה, המשכים ( גם בבארבי ) עם קין והבל 90210, טאטרן, א-וה, טייני פינגרס, זוהרה, האיינג’לסי, נצ’י נץ’ , אקו וטיטו, גרדן סיטי מובמנט, באטרינג טריו, יש עוד. בקיצור פסטיבל. המון מוסיקה. המון ג’אנרים. אחלה פסטיבל.  עכשיו יש להם תפקיד. לשמוע, להתרשם, לשים את האצבע על מופע שיזמינו בהמשך לפסטיבלים שלהם.חשיפה בינלאומית, ככה קוראים לזה,חשיפה לעולם הגדול,יציאה החוצה מן המרחב השמי למרחבים דוברי שפות נוכריות, אז נכון שניתן לשיר עברית ולהצליח בחו”ל , ( וראה וועדת חריגים )  רק מי שהופיע כאן הערב שר אנגלית, או ניצוצות רגעיים של …רוסית…או צרפתית..( רד אקסס )  או לא , כלומר ללא שום שפה מוגדרת, ככה מוסיקה, מוסיקה נטו (שטובי ). ועל אלה בהמשך

ראשונה מאיה איזקוביץ, שאת שמה יש לבטא איזאקוביץ. ( וראה צילום למעלה ) ג’ינג’ית, עסיסית, אנרגטית , לצידה אשת התופים קרן טפרברג. התחלה מצויינת. אנגלית, בטח אנגלית. אחרי שנתיים באמריקה , לצורך הפקת אלבום חדש, שוב כאן חורכת במה עם קול חודר ויופי של שירים. כמובן שהראש עושה השוואות לכל זמרת חוצית שהכרנו,  מצד שני , לעזאזל השוואות. היא מרתקת.

חשיפה

הפסקה. רענון .חדר הנציגים . סידור הראש. הפעם הבלוג מסתפק במיצוי אשכולית על מיים. נו טוב, גם יין. חזרה לאולם ההופעות. ניצן חורש והקאט אאוט קלאב. איך לא. לו אני נציג זר , אפשר כבר לחתום על חוזה. מכל מקום הבלוג פעם שלישית בהופעה שלהם. האלבום עצמו עושה סיבובים בבית. שירים שלהם מסרבים להתנתק מן הגוף. קם בבוקר למחרת והגוסטס שלהם מלווה את היוגורט של הבוקר. בקיצור אחלה להקה. או כמו שענת מוסיפה בלהט : בת זונה של להקה.

הלאה. הפסקה וכו’. הראש מתחיל להסתחרר. שטובי לייב. מודה, לא מכיר לא יודע.

חשיפה 1

או קיי. אומרים לי שהם פרי יצירתו של עומר דיין, מי שעומד מאחורי פסטיבל יערות מנשה. מקווה שאני צודק. הופעה מוזרה. מאוד מוזרה. באמצע מין ספיידרמן עטוף אדום. רובוט חי על תרופות אפילפטיות. לצידו חלילנית. בלונד על בלונד. יש עוד . אם נלך על הקומיניקט. הרי שמדובר בתערובת של “אוואנגרד פאנקי, מעורב בג’אז ומוסיקה אלקטרונית”. לא רע כהגדרה. בשטח מדובר במין מוזיקת מועדונים אנכרוניסטית . לטעמי שעטנז זכרונות בין גונג, סופט מאשין לבארדו פונד. מישהי אמרה ג’טרו טול. נו טוב, החליל. לרגעים זה מרתק. לרגעים. עוזב אי שם באמצע של האקט , גומע את הצלילים מבחוץ. הברמנים עושים פאנץ’ וג’ודי. מסטולים על כל הראש.

זה מצחיק. והנה שטובי גם הם מצחיקים. :

מתקרבים לסוף. רד אקסס. די ג’יי דוריק סאדובניק וניב ארז. הכוחות המיסדים. מגובים  בעוד כמה  על אלקטרוניקה רצחנית. מוסיקת מועדונים ? אפשר. רלוונטי לנובמבר  2015?. לא בטוח.  תלוי במידת הסוטול. טראנס עכשיו. למה לא. גם כאן אני מחזיק מעמד עד לחצי. ההמשך בחדר האורחים מול מסך הוידאו.

זהו. נגמר.

בסך הכל היה יופי. חוויה. למזלי הבלוג לא אמור להחליט עם מי להמשיך הלאה.בטח שלא אחרי יום אחד של הופעות.  לגבי נציגי העולם. ואו!, בטוח שיהנו. והבחירה? קשה, בטח קשה. ,

קבלו עוד שני צילומי אוירה. .

חשיפה (1)

נציג חול”י נלהב

חשיפה (2)

עיתונאית בפעולה

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

כל הזכויות שמורות למיקרובי.

This entry was posted in art, clubbing, Electronic, Festival, Live Concert, music, photography, rock, Rock Concert, Rock'n'roll, video, אלקטרוני, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, פסטיבל, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s