בוהים בגרביים

הטלסקופס

פסאג’,תל-אביב,18.4.15

חימום : וועדת חריגים

The Telescopes

Pasage,Tel-Aviv/18.4.2015

The Telescopes Tel-Aviv 2015

The Telescopes
Tel-Aviv
2015

להתחיל עם זה שסטפן לורי מוריד נעליים ומופיע בגרביים? ווט דה פאק? מישהו אמר שוגייזרז. אז ככה, עכשיו הם סוקגייזרז, אבל מה זה משנה.כי הטלסקופים האלה הם הרבה מעבר לבוהי הנעליים, ואם תבדקו היטב,הם אפילו לא מדברים על עצמם שהם כאלה.אז מה הם כן? הנה כמה הגדרות : ספייסרוק,פסייכדליק רוק,דרים פופ,דרים נוייז,דרון,רוצים עוד? באמת שלא צריך.הבלוג הזה מבוסס הפעם על וידאו של למעלה מעשרים וחמש דקות.תגוללו למטה,תתחברו לאוזניות,תפוצצו ווליומים,תשכחו מעצמכם.תחזיקו מעמד.כי כאן,עם הוידאו הזה, אני מנסה להעביר חוויה עצומה.חוויה של הופעה אחרת.חוויה של התכנסות פנימה אל תוך מגברים,פידבקים,דיסטורשנים והתאבדות טוטאלית על משמרת אלוהי הרוק.נכון,היו גם שירים.רק שאלה הלכו לאיבוד בתוך המרק הרותח הזה של טכס פסיכדלי,מסומם על התחת,טכס שכולו התנקזות ופורקן ,טכס של נסיקות וצעקות,טכס של פיתולי גיטרה ותשפוכות תופים,טכס של טיפוס על צוקים ונפילה לתהומות,טכס שאם אתה לא מתחבר אליו,אתה נמלט ובורח לאויר הצלול ( צלול?) שבחוץ,ולזכותו של הקהל שנשאר שם עד הסוף,אציין עיניים דומעות מהערצה.

ולא סתם ניתן להזכיר את כל מי שנדהמו בעבר מהכוח היצירתי הבלתי נדלה הזה של הטלסקופים,ולהזכיר את ג’ון פיל ,ופורטיסהד,ואת האן.אם.אי,וטריינספוטינג הסרט,וקריאיישן,ולופ,ו…כמה טוב ש”ווליום” הפקות עשו כשהביאו אותם לכאן,ותודה ליעל על הווליום הזה,ותודה ליובל הארינג על וועדת חריגים,שהביאו את החימום הנכון למקום הנכון,ולא תודה למעשני הסיגריות,אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.אז הנה הוידאו. וכל מילה נוספת מיותרת.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

ולסיום אקט ההתחלה

ואו!

Advertisements
This entry was posted in art, City Life, clubbing, בא בלילה, ביקורת הופעה and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to בוהים בגרביים

  1. גיא says:

    טקס 😉
    היה מעולה!

  2. r says:

    amazing show!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s