ערבב את הטיח יובל

“נפגשים בסיבוב “

משינה + אהוד בנאי

היכל התרבות

17/2/2015

נפגשים בסיבוב משינה/אהוד בנאי וכל האחרים

נפגשים בסיבוב
משינה/אהוד בנאי וכל האחרים

החיבור המופלא הזה.תחושות של אופוריה.הדי אן איי הקולקטיבי.משינה ואהוד בנאי.כל כך נכון לזמן ולמקום.היכל התרבות.תרבות רבותי תרבות.זוכרים את המילה?.פרס ישראל להופעה שפויה,כשבחוץ מנשבות רוחות קפאון וביטולי ערכים,כאן בפנים,בלב היכל,חם,רותח,לוהט.החיבור הזה שבין אהוד ליובל,מתחיל לאט,מתנפץ בסופו של ערב כסופה אורגזמית על קהל אוהד,רוקד ונפלא.זה לא שהיו הסתייגויות היו (שטיחים מוזיקליים רחבים מידי,עגינה בתוך מוכר וידוע,נוסטלגיה דביקה,הרצון האישי שלי לזמרות רקע, הרצון האישי שלי לקצת יותר דיסטורשנים רוקנ’רוליים ,ביצועים קצרים מידי לשירים אהובים במיוחד,השוואות לביצועים קודמים טובים יותר), אוף ,אני ממאיס את עצמי על עצמי,כי בסופו של דבר,עם ניפוץ החומות האישיות, הבלוג מאושר,זורח,צוהל, מצטרף בקול ובעל פה לרכבת הלילה,לאידישע ראסטה,לג’מלי פורוש, מתרגש עד דמעות עם הטיח והעגל, מרכין ראש מפני אבנים במסלולם,נזכר בחבריו הטובים שבפרדס חנה כרכור,נוגע בשמיים,נשטף בסטרובים וכדורי דיסקו,יודע שמשינה ואהוד בנאי וגם גברי הדוד שבא להתארח ( יו,כמה שהוא התרגש),עשו לו תחושות אופוריות,ולמרות הרוחות הרעות שמנשבות בחוץ,כאן בפנים בהיכל התרבות, הבלוג חש את עצמו כחלק אינטגרלי מעמו ישראל, החלק שמתחבר גם למשינה גם לאהוד בנאי, וגם לרבים טובים אחרים,כאן במרחב המוסיקלי השפוי של האזור .והנה השמות : יובל בנאי,אהוד בנאי,גברי בנאי,שלומי ברכה,מייקל בנסון,אבנר חודורוב,איגי דיין,גיל סמטנה,נושי פז,ערן פורת,ניצן חן רזיאל,אלעד כהן בונן,ביל צור,ולא לא חשוב סדר השמות ,מדובר בערב של התחברות,כולם אל כולם,שירים של אהוד ושירים של משינה,( בתוספת יוסי וגשש ) מתערבלים האחד בשני,…,והבייחדנס חוגג , מאוד חוגג. .

בואו נציין את קטעי השיא , היו הרבה כאלה , בחרתי שלושה.

1) ערבב את הטיח אחמד – לראשונה הערב, ומדובר בשיר החמישי בסט,דמעות אוחזות בגרוני,לחלוחית נזרקת בעיני.כי כאן עדיין מדברים על פלסטינאים כעל בני אדם.הדגש על עדיין.

2)רחוב האגס 1.מרגש ברמות.דמעות,אמרתי.לבכות מרוב הנאה.גברי בנאי מגיע במפתיע,מרים את הקהל על רגליו.רספקט.

3) מתקרבים לסוף. נכון שאחר כך יבואו גם ג’מלי פורוש ואין מקום אחר,וא ידעשע ראסטאמן ורכבת לילה לקהיר ותחזור, בסוף בסוף ,שמביא קצת עצב לעיניים אבל גם תקווה,רק שכרגע מדובר בחגיגה -, אהובתי וטיפ טיפה ( שרק טיפ טיפה ממנו מופיע בקליפ המצורף) – שעושים לקהל לעמוד ולהתלהב. או כן גם הוידאו יצא קצת מגדרו.

זהו,תודה למשינה,תודה לאהוד ,תודה לכולם,נגעתם בשמיים.

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

כל הזכויות שמורות למיקרובי. C.)

 

This entry was posted in art, City Life, music, photography, pop, rock, Rock Concert, video, אמנות, בא בלילה, ביקורת אלבום, ביקורת הופעה, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s