מוסיקה וגרזנים

פסטיבל חשיפה למוסיקה בינלאומית

International Music Showcase Festival

הצוללת הצהובה ירושלים

19.11.2014

Yellow Submarine Jerusalem

משתתפים:

נציגי העולם הגדול

מארינה מקסימיליאן בלומין

Isaiah

Cut N Bass

ועדת חריגים

סיסטאם עלי

ירושלים. צוללת צהובה. הבלוג בורח מפחדים . הבלוג עולה לירושלים. המוסיקה מנצחת את הבלו מיניז. הבלו מיניז אוחזים בידם גרזנים שותתי דם. הבלו מיניז יפסידו בגדול.כי כאן הערב בצוללת הצהובה מתנקזים נציגי המוסיקה והפסטיבלים מהעולם הגדול, שמים קצוץ על מצבים פוליטיים מדכאים, והנה הם מסין,והודו ורוסיה וגרמניה ופולין ויוון , ויש עוד. וכאן קודם למופעים על תקרובות מזון ואלכוהול, מנסחים כל אחד מהם את האני מאמין שלו, את הרצון לחיות בעולם שכולו טוב, לנוע מארץ לארץ,לארגן פסטיבלי מוסיקה,לגמוע את זו שלנו,ואולי,הלוואי,שיבואו עוד ויחתימו ויזמינו ויספרו שם בארצות מוצאם שלא רק דם זורם ברחובות ערי ישראל,גם מוסיקה ועוד איזו מוסיקה.אז הנה לרגע הצצה לאחד מנציגי העולם,זה הרוסי והמתורגמן שלצידו :

ועכשיו למוסיקה.לחמשת ההרכבים שהופיעו כאן בצוללת,ולכל האחרים שיופיעו והופיעו ( תלוי מתי נתקלתם בפוסט הבלוגי הזה) בהמשך -והנה רשימה חלקית : סאן טיילור,תזמורת הצעצועים של איגור קרוטוגולוב,ניצן חורש והקאט אאוט קלאב שלו,לורה מארש,יו בי קיי, שי נובלמן, לפט, קנונס,פוטוטאקסיס,צביקה פורס, אורי ראמירז, ויש עוד המון אחרים ואולי גם תשימו לב שאפילו לא נגעתי בג’אז ובמוסיקת העולם,כי גם כאן צפויים עוד ועוד הופעות והרשימה ענקית.

טוב. מרינה מאקסימיליאן בלומין. טיפת מיינסטרים לפתיחה חגיגית.

 

v

Marina Maximilian

Marina Maximilian

הבלוג שתקוע בשוליים משתדל להתרשם.מדמיין עצמו כנציג עולם.חושב באנגלית.או יס.איי לייק דה שוז.נייס דיס לייט שאו.ביוטיפול לייטס.ברברה? .או נו.מייבי.וול,דיס מיוזיק איז אינטרסטינג.לטס סי הוז נקסט.

Isaiah

 הבלוג חוזר לחבוש את כובעו המקומי. את הלהקה הזו הוא רואה לראשונה בחייו. החיבורים האתנו מערביים של תומר הזמר עושים לו הנאה, הבלוג לא צורח מהתלהבות, ובכל זאת , אומר לעצמו “כדאי להמשיך ולעקוב” .יש עניין.

  לגבי “קאט אן בייס”  הבלוג משוחד, ראה וחווה אותם ביערות מנשה, עכשיו כאן ( מינוס זמרת שהייתה שם) האלקטרוניקה האנושית (כי יש גם מתופף ובסיסט עם כלי עץ גדול מיתר) הופכים את הצוללת למשהו אחר לגמרי,ביטים וסטרובים מעלים את הקהל לגבהים. וחייב לציין כאן שהקהל הירושלמי שונה מזה התל אביבי,שונה ודומה, כמות הכיפות המקפצות גדולה , בנות חן מרקדות כאילו ואין מחר, ( ולאו דווקא בהקשר למוסיקה ) וזה יופי.ילדים טובים ירושלים.

הלאה.וועדת חריגים.נו,עליהם כבר אין לי מה להוסיף.משוחד.משוחד.משוחד.ההופעה כאן קצרה.עשרים דקות כאילו והיו הראמונס.מרביצים את השוגייזינג לפנים בספידים.יובל הרינג עם כובע צמר.חידוש.עכשיו הוא גם רואה את הקהל.השיער כבר לא נופל לפנים. טוב הוועדה כבר מופיעים בעולם. בטוח יופיעו יותר.

מגיעים לסוף. סיסטאם עלי.הלהקה הנכונה למקום הנכון.ערבית,רוסית,אנגלית,עברית, מה לא. במה עמוסה נגנים.ההיפ הופ,ראפ, רוק,משחק אותה בענק.כן,כן,אני מחתים.מעביר אותם לכל פסטיבל בעולם.זהו.חייבים לחזור לתל אביב.אוטובוס העיתונאים מחמם מנועים.הבלוג רוצה להשאר עד הסוף.כל כך טובים הסיסטאם עלי. הבלוג נאלץ לפרוש.

System Ali

System Ali

תודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C.) כל הזכויות שמורות למיקרובי

This entry was posted in art, City Life, clubbing, Electronic, Festival, music, photography, rock, Rock Concert, video, אלקטרוני, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s