עוד פעם D.R.Y ? כן, עוד פעם D.R.Y

מוזר הבלוג הזה. נתקע על להקה ולא מניח. הגרייט מאשין חוו את זה חזק. עכשיו גם  “דריי” כי ה”דריי” האלה הם פאקינג מצויינים. תראו את מה שכתבתי עליהם כשהופיעו בירושלים :

https://mickrobi.wordpress.com/2014/08/11/%D7%99%D7%91%D7%A9-%D7%96%D7%94-%D7%94%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9/

אתמול ( 11.11.14) הם הופיעו בתל אביב. מין הופעת השקה לקליפ חדש שצילמה גוני ריסקין. הופעת השקה לקליפ ואפילו לא הקרינו אותו שם בפסאג’. בשביל זה יש יוטיוב. את ההשקה בפסאג’ הם עשו עם מיליון אורחים והבלוג יצא מדעתו. שעתיים הופעה שכולה טראנס מסטולי אחד מתמשך.

D.R.Y

D.R.Y

ומי היו שם? אורי פרוסט,ורייסקינדר,וגוני ריסקין והפעם לא כצלמת , גם כצלמת,ואבישג כהן רודריגז (ליילה) ורם אוריון,ורן נחמיאס,ואיתי סנדובסקי, ונטע פולטורק ונועם גודארד , ובני שבט פראיים שדפקו על ברזלים ונופפו בענפים ( קוסמה ג’וניור צ’יקס)  , ולא לשכוח את דימיטרי פוליאקוב,כי הוא הוא הזמר שמוביל את הדריי, ועד לרגע זה עוד לא עמדתי על קנקנו, רוסי,גבוה, שדוף, משופם,מקועקע, קופץ,רוקד,מוחא כפיים, מדקלם,שר, צורח, נוהם , ותצוגת אורות מפילה, ו…ו… ו… וזה לא שאני מכיר את כולם, ממש לא, אבל כן את חלקם, והבס המוזר הזה של נחמיאס, בס מכושף, לרגע בס,לרגע מקל,לרגע קונטרבס, אצבעות,קשת, הכל הולך עליו, הבס שמוביל את הטכס השבטי, הבס שמוביל את הרפטטיביות של המתופף והגיטריסטים למיניהם והנפיל הזה שבאמצע, כאילו ויצא הפוליאקוב מאייסיילום של מעשני תקרובת שטנית , הדימיטרי שמפוצץ לבלוג את הראש והשכל והביצים, עם שעתיים פלוס של שכרון חושים, שכרון שמוביל לפסגות ויורד לתחתיות שאול, שעתיים של היעלמות מכל העוטף מסביב , שעתיים של צלילה במרחבי תודעה פסיכאדלית מרתקת , שעתיים של אסכפיזם , שעתיים של טרור מוסיקלי.

וידאו בבקשה :

1) דריי וגוני

2)

דריי עם חמש עשרה דקות פלוס של התחלת מופע

 

טוב זהו להפעם

תזכרו את השם

D.R.Y

תעקבו

אל תפספסו

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

This entry was posted in City Life, clubbing, music, photography, rock, Rock Concert, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s