יבש זה הרטוב החדש

ערב ירושלמי של הופעות

משתתפים : רובוקוף, פגועי מוח על קטאמין, רייסקינדר וגם

  D.R.Y = Dont Repeat Yourself

 ” ווניוז :” המזקקה ”  ‘ ” חדר זיקוק

 “מסגרת עוטפת : ” החזית ” , ” עונת התרבות הירושלמית.

 !!!סיכום : דריי הם הרטוב החדש. ואו!

הבלוג באכסטזה, הבלוג באורגזמה, הבלוג משתף פעולה. מתחיל מהוידאו. הקטעים החשוכים מסמלים את ירידתו של דימיטרי פוליקוב לקהל. יענו עוזב את הבמה ומתמרח על הקהל. המצלמה לא קולטת. קולטת את הסאונד. דימיטרי פולקוב הוא הזמר/משורר של הרכב שמופיע הרבה בצימר התל אביבי, אבל לי יוצא לראות אותו ( ואותם) לראשונה בחיי. ותאמינו לי שזה לא קורה לי הרבה. אני עף ( עף בפנים) זאת אומרת תקוע למקומי מול אותו דימיטרי וגם רן נחמיאס שמנגן על מין צ’לו חשמלי עשוי מעץ, ואיתי סנדובסקי קוף משתולל על תופיו ורם אוריון, כן אותו רם אוריון בלתי נלאה מפעיל גיטרה ואפקטים ,כל כך ברצינות, כל כך שקוע  במוסיקה , ואם במוסיקה מדובר, הרי שמדובר במפל בלתי פוסק של מלל וסאונד, צרחות וזעקות, מחיאות כף וריקודי וודו, חיבורים בלתי אפשריים לקראפטוורק , סוייסייד, וולווט אנדרגראונד, ניין אינץ’ ניילס, מה עוד? לא יודע , לא רוצה לעשות עוד השוואות . תכניסו את זה לראש. את ה”דריי” האלו חייבים לראות.  כי מעבר למוסיקה המדהימה יש גם שאו. שאו של איש אחד, גאון, אמן, ענק חיוור, גבוה מעם, משופם, מקועקע, מוזר, נחש מתפתל, אריה שואג, תוצר מקומי מטורף שר, עברית, אנגלית וגרמנית

 …הנה הוידאו: (גרמנית) , יה-וול.

והנה הצילומים:

D.R.Y. המזקקה , ירושלים. 10.8.14

עכשיו בטח תרצו לדעת מה עם רייסקינדר. רייס בפול פורמה . המונים מתאספים בחור הקטן של המזקקה. אוויר ירושלמי מזוקק אין כאן. הזיעה שולטת. רייסקינדר הוא רייסקינדר הוא רייסקינדר. הבלוג חווה שניים משיריו ויוצא לשאוף אוויר הרים. הנה וידאו:

טוב נסכם:

הבלוג אוהב לנסוע לירושלים. הבלוג מתרשם מעוד ערב ירושלמי מוצלח. רייסקינדר עשה לו את זה יפה. הבלוג אהב. רובוקוף ( שלא הרחבתי עליהם הפעם) היו בסדר, יושבים חזק בג’אנר האלקטרוני עמוס הציפצופים והכבלים שלהם,גם פגועי מוח על קטאמין מסקרנים מחדש ( אין כמו לנגן עם קשת / על כסא מתכת )  ו “דריי” הו “דריי” . פיצצו לי את המוח. זקוק למקרר. מקרר שיקרר לי את המוח.

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

C.) כל הזכויות שמורות למיכאל רורברגר ( מיקרובי)

DRY

DRY

……

(D.R.Y is the new Wet )

והנה גם וידאו קצר של רובוקוף :

This entry was posted in art, clubbing, Electronic, Festival, music, photography, rock, Rock Concert, video, אלקטרוני, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, פסטיבל, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to יבש זה הרטוב החדש

  1. Pingback: עוד פעם D.R.Y ? כן, עוד פעם D.R.Y | Mickroby (Michael Rorberger) הבלוג שמתנהג אחרת

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s