הזאב והטנא

זאב טנא

עשרים וחמש שנה לחתול השחור

חתול שחור,עטיפת התקליט,אצלי בבית ספון בין כריות.

חתול שחור,עטיפת התקליט,אצלי בבית ספון בין כריות.

בארבי,תל-אביב,22.7.2014

 זאב טנא, אבי סינגולדה,ישראל נחום,עדי רנרט,אלון נדלואלו השמות : אבי סינגולדה, ישראל נחום, עדי רנרט, אלון נדל- גיטרות, תופים, קלידים, בס . והאורחים , קחו נשימה, תערובת אסקוט, אושיק לוי, סגול 59, עמיר לב, איה כורם, אביב גדג’, יהוא ירון, קוואמי, רוני סומק, הילה רוח, יהודה עדר, שאנן סטריט, שמיל פרנקל, חיה מילר, גרייט מאשין, מאי לביא, ערן זילברברג, ארז שוויצר, תמיר קליסקי, אמיר זוסקוביץ, יורם שכטר, אודי שרבני. היו עוד? אולי. היו כולם ?, אולי. היו המון?, בטח. למה? כי זאב טנא חוגג. וכשזאב טנא חוגג, החיים יפים, וכשהחיים יפים, כולם באים, וכשכולם באים, אין מלחמות, כאילו שאין ,אבל הנה בבארבי בעיצומה של מלחמה ( ואל תגידו מבצע) החגיגה בעיצומה ושיר עוקב שיר ואורח עוקב אורח והקהל יושב סביב שולחנות ועומד צמוד לקירות, וניצב במעלה המדרגות ויופי בבארבי. ובכל רגע משהו אחר. וגיבור התרבות שרק התחיל אי שם באמצע שנות הארבעים שלו ונושק עכשיו לשבעים ( ליתר דיוק 67 ) יודע שעשרים וחמש שנה לא הולכים ברגל,והנה הוא כאן מחדש עם מחומצנת וגרמנים והחיים הם בית ספר ( שירים של החתול השחור) אבל גם עם …ולא אכנס לרשימה, כי המופע הזה ארוך,ונכנס אל תוך הלילה והאנרגיות של טנא עצומות והנה הוא חיית במה רוטטת, רועשת, עצבנית, מצחיקה, שולח ריקושטים לעבר וחיישנים לעתיד שרק אמור להיות טוב יותר או רע יותר, השד יודע. ואם לציין שיאי ערב ( והיו המון כאלה) האחד יתחבר לקוואמי האחר להילה רוח, אבל לא רק הם.

ולסיום תנו לי לשלוח דרישות שלום לשניים שכבר לא איתנו, והגעגועים עצומים, האחד למישל אופטובסקי שעיצב את עטיפת האלבום והשני לדודו גבע שצייר, ובטוח שהשניים שם למעלה או למטה או באיזה גלגול שלא יהיו שמעו ונהנו ממה שקרה כאן הערב. מה זה נהנו, נשפכו. תודה טנא. תודה לכולם. עשרים וחמש שנה הם המון זמן במהלך חיי אדם ורק פסיק קטן במהלך היקום כולו. עובדה שערב שכזה דופק טריות כאילו ולא חלפה שנייה אחת מאז.

טנא וקוואמי 1

טנא וקוואמי 1

טנא וקוואמי 2

טנא וקוואמי 2

 

 והנה גם תערובת אסקוט

ועמיר לב

והנה גם הדואט של קוואמי וטנא לחיים זה בית ספר ( צילום וידאו : יובל אראל הבלתי נדלה)

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת

C. כל הזכויות שמורות

Advertisements
This entry was posted in album cover, art, City Life, clubbing, music, photography, rock, Rock Concert, video, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to הזאב והטנא

  1. Pingback: עושים רוח בלבונטין | Mickroby (Michael Rorberger) הבלוג שמתנהג אחרת

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s