ביער של מנשה – מאי 2014

10 +

יומן

1)

יערות מנשה, 15.5.14 מחכים לשאטליום ה’. הבלוג מגיע לשטח. חניון ענק. כפור כלבים.המשפחה מתעטפת.,טוב שהבאנו מעילים.עושה רושם שהשנה הפסטיבל טיפה רחוק ממקום החניה. זה בסדר. שומרים על כדור הארץ. השדות זקוקים למנוחה. התור לשאטלים ארוך. אופס,יש כמה תורים.בוחרים בקצר ביותר. טעות. לא נורא, חצי שעה נוספת. זהו הגענו. דרך אגב, ארגון השאטלים מופתי. הולך ומשתפר מיום ליום. אומרים שככה זה גם בפסטיבלים בחו”ל. האמת שמאז פסטיבלי רדינג והאייל אוף וייט הבלוג לא היה בפסטיבל בחו”ל. בעצם כן, עכשיו אני נזכר. האיחוד של הסקס פיסטולס בלב ליבה של לונדון רבתי. נכון, בלי שאטלים. בקיצור, השאטלים עושים את שלהם. על הצד הטוב ביותר.

2)

יערות מנשה, מאי,2014, משאית הארמגדון בלילהמתחילים עם הקולקטיב ושלומי שבן. ממשיכים לבמת הארמגדון.קצת אינפורמציה להתמצאות, למי שלא יודע. ביער של מנשה יש כמה במות. “השורש”,המרכזי שבהם. “הסצנה” בכניסה למתחם. “ארמגדון”, נחבא בירידה משביל ההליכה הראשי, “קרחת יער”,אי שם ביער, “הזולה”, משהו לא רשמי, בתוך רחבת הקמפינג. המוסיקה שיוצאת משם יושבת על גלי סיטול מרתקים, מרחוק נראה שהחוויה בזולה מצויינת. הבלוג הציץ מעבר לגדר.

טוב, נחזור לארמגדון.

3)

יערות מנשה, קאט & בייס, קולאג',15.5.14

   הבלוג נדלק על להקה שלא הכיר. אוהב מאוד להדלק על דברים חדשים וטובים. קוראים להם  קאט & בייס. קאט אנד בייס עשו לו את זה בגדול. תערובת של אלקטרוניקה, כלים חיים, אנשים חיים וזמרת שמשנה פרצופים ממזרח למערב. יופי, יופי, יופי, הנה וידאו שלהם:

נכון,מדליק?

4)

יערות מנשה 2014, ילדות עם זרים ואוכל, 16.5.14יום שישי. היום הגדול. הופעה רודפת הופעה. כמובן שאין שום דרך לראות הכל. עמיר לב והאיינג’לסי תופסים חזק. שיחה בבר עם גיל ראסטה מעלה נשכחות. מסביב יש גם את אקו וטיטו, המרסדס בנד, יו בי קיי, אנרגיה חולנית, ניצן חורש עם להקה חדשה , אלקטריק זו, הצגות, הרצאות, סדנאות, מה לא. אפשר לתפוס תסכול, אפשר גם לא. אז ככה, הבלוג שמח בחלקו. מצלם, מצלם,מצלם, הבחירה בעשרת הצילומים ( מתוך מאות) קשה. אז הנה למעלה אחד מהם, כל כך יפות.חלום.

והנה גם שני קטעי וידאו של האיינג’לסי. ההחלטה להתרכז בקהל מכוונת. הקהל הזה מגניב.

5)

יערות מנשה, 2014, הנשיקה, 17.5.14שבת. מקדימים להגיע. אצל הבלוג ובני משפחתו, להקדים, פירושו להגיע בסביבות הצהריים. מנערים אבק מתלאות הדרך ( יו,איכסה, איכסה של אבק) ממהרים לועדת חריגים. מה לומר ומה לגיד ( האבק  עדיין תקוע באף) ועדת חריגים .כל מילה מיותרת. שימו לב לכמויות האהבה הנשפכות בשטח. הזוג למעלה וגם זה שיבוא עכשיו.

6)

נשים אוהבות. ועדת חריגים עושה את היופי השוגייזרי לכולנו. לכסות פנים לחבק  לשקוע במוסיקה ונעליים. ( שוגייזרס , אמרנו) ואו כמה שזה יפה.

יערות מנשה 2014, נשים אוהבות, 17.5.14והנה גם קטעי הוידאו :

7)

יערות מנשה 2014, שוכבים על הרחבה, 17.5.14לוסיל על הבמה במה.  שתיים בצהריים. רבל סאן , שתי זמרות, ועדי אולמנסקי שמוסיפה את הטאץ’ האישי הכל כך מיוחד שלה. תאומי הבלוג מתמוגגים. הבלוג ( יענו אני) ואשתו מתמוגגים . מתקרבים לבמה. כלי נשיפה, אקרובטיקת הראפ, הגרוב והשמש עושים רק טוב. לוסיל מצויינים.אני רוקד.

 גם אינגה דינגו מצויינים.אבל זו כבר מצוינות מסוג אחר.

8)

יערות מנשה,2014, אוזניות ירוקות, 17.5.14אינגה דינגו בבמת הסצינה. הפסטיבל מתחיל להפיץ ריחות סיום. זה לא שהכל נגמר. עוד לא. שלמה גרוניך והאבי ליבוביץ אורכסטרה על הבמה הגדולה. הבלוג מציץ ונסוג. אינגה דינגו עושים לו את זה יותר. לא כולם אוהבים את אינגה. מי שכן תקועים שם מול הבמה בתוך האבק והפוגו. אנחנו תופסים אזור סטרילי מאחור. ילדים סותמים אוזניים .

רוצים דוגמה? הנה ….

משוגעים? לאו דווקא. או כן, דורון הזמר, שינה תסרוקת. הפעם נשאר לבוש.שומר על הגינות רוקנ’רולית בהתאם למקום

9)

 את רמזלייך ושי צברי הבלוג דוחה לפעם אחרת. מחר בית ספר,וצריך להחזיר את המישפוחה הביתה. את “גרייט מאונטין פייר” ניסינו לראות ולא הצלחנו . להקה בלגית שמשום מה דווקא היא נתקלת בבעיות בסאונד צ’ק. נו טוב, אז צילמתי אותם. חמודים.

Great Mountain Fire

Great Mountain Fire

10)

אמנות / The  Art

אמנות / The Art

זהו, נגמר. תודה ענקית לכולם. תודה ענקית למונוקרייב. פעם שלישית בפסטיבל.פעם רביעית בשנה הבאה.

יערות מנשה.נגיע שוב.

   כל הצילומים והזכויות ל : מיכאל רורברגר  C.

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

Advertisements
This entry was posted in art, Festival, music, photography, rock, video, אלקטרוני, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, פסטיבל, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s