אוהבים קלמנטינות?

Tangerine Dream Preview

  לקראת מופע שבוטל

טאנג’רין דרים, היכל התרבות, 18.5.2014

הבלוג מתרגש. הבלוג אף פעם לא כתב על הופעה לפני ההופעה. רק שהפעם מדובר ב”טאנג’רין דרים”, ועם חלומות שכאלו הבלוג נרטב, מה זה נרטב? ,אוסף מהבויידם את כל כדורי האסיד שהחביא מזה שנים, ממלא כיסיו בסנסימיליה טריה, מוציא מן האוסף את כל תקליטי הויניל של אז, ותראו מה קורה לו.

טאנג'רין דרים,הבלוג בטריפ. 29.4.2014אכן הבלוג בטריפ. “פאדרה” מסתובב לו בראש כזכרון מתוק של עבר פסיכאדלי, “פאדרה” עומד לעשות זאת שוב מחדש עם הקאמבק המובטח

 בהיכל התרבות , והבלוג כבר יודע, שלמרות בואם הצפוי של הסטונס, הפיקסיס,ניל יאנג ודומיהם , את הקלמנטינה החלומית הזו הוא לא יפספס ולו גם תוצף ארצו במי צונמי גועשים, יפלו בתיו ברעידת אדמה אימתנית  וכדור הארץ יהפוך לגוש גולש ,של לבה רותחת ומהבילה. ותאמינו לו לבלוג שהיה בטוח שלהקה זו בראשותו של אדגר פרוזה הגאון פסה מן העולם, ושלמרות נפילת חומות ברלין, טאנג’רין דרים כבר לא תחזור לחיים והנה הפתעה, הלהקה הזו חיה וקיימת ומעולם לא התפרקה. הם כאן. עוד לא כאן, אבל או טו טו  כאן , מגובים בליגה של חמישה מוסיקאים נוספים , עמוסים במחשבים, גיטרות ,כינורות , תופים ומי יודע מה עוד, ממלאים את היכל התרבות עד לאפס מקום ( כי כך מקווה הבלוג שיקרה) ומציפים מחדש את המיינד הסקרן בצלילים אלקטרוניים שכל כך השפיעו ועדיין משפיעים. מה שאומר שהקראטרוק אלקטרוני  צץ מחדש מידי רגע ותקראו לזה דאנס, או טראנס או טכנו או השד יודע מה, הגרמנים האלה היו שם קודם. יה ? ( עם קמץ מתחת ליוד)

והנה קוריוז :

הבלוג שולח אצבעות אל תוך עטיפות התקליטים, מחפש מציאות. תמיד החביא שם צילומים, כתבות, כרטיסי הופעה ומה לא. וראו…הפתעה:

טנג'רין.הגרלה.להיטון.פ   רס. 1981הבלוג מגלה שזכה בפרס, “טאנג’רים” אדמדם וחמוד, אכן פרס ראוי לבלוג הסטלן  : “טאנגראם” אלבום של חלום קלמנטיני. ואיזה יופי של חלום.

בשמונה עשרה למאי זה יקרה. הבלוג יתרווח על כסא ההיכל. הבלוג יחשוף אוזניו , הבלוג יחזור לנעוריו האבודים.הבלוג יתמוגג. ואוי לו אם לא.טפו טפו. ( אמר הבלוג לעצמו)

קבלו גם וידאו, איך לא.:

 

תודה

ולהתראות בהופעה

עצוב. הרגע  (9.5.2014) נודע לו לבלוג שהמופע בוטל. היכל התרבות כבר לא יספוג את צלילי הקלמנטינה. הבלוג מזיל דמעה . חבל. ולא נעים להגיד אבל חששתי שזה יקרה. היכל התרבות קצת גדול על קהל הטאנג’רין.

הבלוג שמתנהג אחרת 😦

 

Advertisements
This entry was posted in album cover, art, Electronic, music, photography, rock, אלקטרוני, אמנות, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to אוהבים קלמנטינות?

 1. Shay Rimon says:

  ואי ואי, כמה אהבתי אותם בשנות השבעים… פדרה, אלפא-סנטאורי, רוביקון, ריקושט, סטרטוספר
  ואחר כך הסתכסכתי איתם קשות, איתם ועם כל האבו-נפחא האלה
  בוא, מיכאל, ונטביע את יגוננו ודמעות תנינננו במנה הגונה של רוקנרול טוב
  זה שיוצא מאגן החלציים, ולא רק מהמוח (והתחת), בוא נסניף שוב פאנק בועט
  איגי פופ חי ונושם, ראמונס ופיסטולס ואפילו פטי סמית תגיע
  ומנה הגונה של רוקנרול תינוק, זה עתה נולד
  אני הולך עכשיו לשמוע את החדש של “קלאוד נוטינגס”, הוא ממש ממש נפלא

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s