מי אמר יאקי?

Yuck

חימום : ועדת חריגים

Support : Va’adat Harigim

בארבי,

25.4.2014

HAIR ( Yuck+Va'adat Harigim)

HAIR ( Yuck+Va’adat Harigim)

 

הבלוג מרוצה מן החיים. הבלוג ראה הופעה של “יאק” ,הבלוג הולך לכתוב עכשיו על ההופעה של יאק. אבל קודם כל היו גם “ועדת חריגים ” ועושה רושם שהבלוג הופך לאיטו לגרופי של הועדה. גם “יאק” הופכים לגרופים של הועדה. עובדה שציינו שועדת חריגים היא הלהקה הכי טובה שראו לאחרונה ( בעולם, כן בעולם) עובדה שגם הזמינו את יובל הרינג, זמר הועדה לסיים את הופעתם עם שיר שלהם, שלא עשו מזמן, שתורגם לעברית, שהושר בעברית ( ולקח זמן להבין שאכן עברית היא זו), ושנגמר במפל אדיר של דיסטורשנים ופידבקים מחרישי אוזניים. איזה מזל שלבלוג היו תקועים פלגים באוזניים. מה לעשות שהבלוג נוקט באמצעי זהירות פן תאבד שמיעתו לנצח. עובדה גם שהחימום של הועדה לפני היאקים היה הדוק,לחוץ ומצוין.

 מיותר לציין שכל מה שהגיע לאחר החימום ושקדם לקטע המסיים,  היה רגוע בהרבה. יאק עושים מוסיקה נעימה לאוזן. לרגעים ( יותר לקראת סוף ההופעה) מגבירים קצב ומכניסים אנרגיות בעליה.  נכון,יאק לא ממציאים את הגלגל. כולם כבר עשו את ההשוואות . ובכל זאת הבלוג חוזר עליהם : “סוניק יות,” ,”דינוזאור ג’וניור” , “סמאשינג פאמפקינס” , “מיי בלאדי ואלנטיין” , “פייבמנט” , והנה כמה נוספים מפי כבוד הבלוג : “וולווט אנדרגראונד” , “קוקטו טווינס” , “דד קן דאנס” ,”ספייסמן 3″ ,”ועדת חריגים” , נו טוב, כאן כבר קשה לדעת מי שואב ממי, ובכל זאת , למרות שאין חדש תחת השמש, החיבור הזה בין זמר  (מאקס בלום) וזמרת ( מאריקו דוי ) פותחים כל פעם  מחדש את היופי הדואלי על הנשמה. עובדה גם שבקהל ( כל כך מעט קהל ! , למה, הבלוג שואג – למהההההההההה?!!) נפתחו מעגלי פוגו, למרות שהמוזיקה בכלל לא קוראת לפוגו. פוגו? , נו טוב שיהיה גם פוגו, כנראה שזה מה שקורה לילדינו כשכיף להם. ואמנם, היה כיף לשמוע ולחוות שירי פופ/רוק/גאראג’ , קלילים שכאלה, חלקם נושקים לשוגייזינג של פעם , חלקם האחר פשוטים, מלודיים, ויפים לעין ולאוזן. ועוד מה? השיער. בלום קירח,  רוגוף ( המתופף) עטור באפרו פראי, מאריקו הבסיסטית היפנית עם קארה מדליק ושחור משחור, נוסח טרינטינו, ואד הגיטריסט סתם עם שיער רגיל ו-זקן. הבלוג אוהב שערות. או כן והיה גם יובל הרינג. הועדה החריגה, כולו שיער,  איך הוא רואה ? , מיי גוד, איך הוא רואה? . ( ר’ תמונה למעלה.

והנה עוד הופעת חוץ טובה שבאה על סיומה. בלי ציפיות . פשוט הופעה יפה. וכיפית ( מה אמרנו כבר? . )

וידיואים :

1 ) יאק עושים “גט אוויי”

2) יאק ויובל הרינג עושים היסטוריה.כבוד.

אז זהו זה להפעם

תודה

וסוף שבוע בכיף

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

Advertisements
This entry was posted in art, City Life, clubbing, music, photography, pop, rock, video, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to מי אמר יאקי?

  1. עידו שחם says:

    יפה מאוד. רק תיקון קטן – אד הגיטריסט.

  2. Can’t read it but love the image!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s