הו הו הו !!!

The Adicts
בארבי,תל-אביב,10.4.2014

משחקים אותה קרקס - האדיקטס

משחקים אותה קרקס – האדיקטס

 

אז מה היה לנו? .שלוש להקות חימום, כולן יותר או פחות נוגעות בפאנק : “נוט און טור” ( יותר) , “הפוסי של לוסי” (יותר) , ו “יוסלס איי.די” (פחות). אחר כך ,אחרי שהשמיעו ברקע את צלילי הקלסיקה של “קלוקוורק אוראנג”, האדיקטס עולים לבמה,כאילו ולא עברו מיליון שנה מאז הפאנק של איפסוויץ שם צמחו וגדלו וכבשו עולם . ובעצם לא בדיוק כבשו עולם כי הבלוג גדל על פאנקיסטים מסוג שונה לגמרי ואין אפילו מקום להשוות בין הניהליזם של הפיסטולס ודומיהם לדקדנס הקירקסי של האדיקטס. ולמרות זאת, הבארבי מלא בפאנקיסטים מקומיים, עטופי ניטים ועור,אבל לא רק,כי אם גם ילדות נוגות רכות שיער,חנונים מבטן ולידה, פריקים,לוחמי שדה ויוצאי מחנות הסגר , ערוכים ונכונים לקרב. הלהקה מפציצה, הקהל מגיב, פוגו וסטייג’ דייווינג, ומה שמוזר, ככל שהמוסיקה רצחנית ומטורפת , הלהקה לא בדיוק אוהבת את התנהגות הקהל, ובאותו רגע בו מתנתקת גיטרת המלחמה של פיט דייויסון ( המבוגר שבחבורה) הוא זה שכועס וזועף ומאיים להפסיק את ההופעה.

.וזה קצת עצוב,אבל בעצם גם נפלא, כי מה שעובד כל כך טוב אצל האדיקטס זה החיבור הזה שבין הנונסנס הנון שאלנטי לתחושות הסכנה של עצם מהות החיים. מה שאומר שעל הבמה קליידוסקופ של צבעים ורעשים ובאולם כאוס, וכמה שהם אוהבים את זה ,עושה רושם שהם גם שונאים את זה. ואולי בכלל מדובר בהצגה. ולמרות רגעי “השפל” של זינוקים, מכות, אלימות סדרנים, וכיוצ”ב ההופעה מתפקדת על הצד של “באנו לבדר ואנחנו עושים את זה מצויין, ולא נפסיק,כי זה אנחנו” , והנה הוא במרכז הקוף ( כי קיית’ וורן הזמר בדמות הג’וקר, הוא הוא המאנקי שלהם) ומסביבו המוטאנטים הרצחניים, עושים את מה שבא להם לעשות , מה שאומר פאנק עם קריצות לצדדים, פאנק עם משהו כמו שעתיים  של שירים על גבי שירים, ולא אכנס לשמות, כי הבלוג מתחבר לכולם, ואם יש איזה מעריץ שלא נשאר עד הסוף בגלל השעה המאוחרת ( והיו כאלה) כדאי לו לדעת שאת “וויוה לה רבולושן” הם שמרו לסוף. נו טוב הבלוג הזכיר שם של שיר.

 אבל רגע , לפני הסוף הם עשו גם את ה”נוטי נוטי גירלס” והנה עוד שם של שיר, ואת זה הם עושים בכל מקום בעולם, מעלים את הילדות לבמה, ואלה מענטזות ומחבקות ומלטפות ולרגע נראה כאילו מכנסיו של המאנקי הולכים ותופחים מרוב הנאה, והאמת היא שההנאה מושלמת , ותראו כמה שהן יפות הבנות שלנו:

טוב, עכשיו בא לו לבלוג לסיים עם ההתחלה. אחת עשרה וחצי בלילה , יוסלס איי.די. יורדים מן הבמה. ג’ימי הנדריקס מתנגן ברקע.או טו טו התפוז המכני אחריו. זהו , מתחילים

 , (הפאנק שולט (ואללה שולט

תודה,שבת שלום וחג שמח

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

( או לפחות מאמין שכך)

Advertisements
This entry was posted in art, City Life, clubbing, photography, Punk, rock, video, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s