שולץ והזקנים

זקני צפת + שולץ+בארבי,יום ו’,21.3.2014

שולץ אין בלו, בארבי,21.3.14

”  “הם חושבים שאני אעשה רוקנ’רול. אני הולך להפתיע אותם . אני אעשה להם מוסיקה של איש זקן” ( שולץ בשיחה אישית לוחצת רגע לפני עלייתו לבמה)

הבלוג שמתנהג אחרת, מחליט להמעיט במילים.שולץ מחמם את זיקני צפת.קבלו את המופע כולו. ( בחלקים). “המלחמה ביננו נגמרה” שר שולץ באחד משיריו החדשים. האמת, לא זמר גדול. עוד יותר אמת – שולץ מרגש. החומרים החדשים נוגעים במשבר. משבר שהיה וחלף. אולי חלף , אולי לא. משבר שמבצבץ מידי פעם מחדש. שולץ מתנהל מעכשיו בסלאו מושן , כראוי לאדם בגילו. אחר כך יבואו הזקנים מצפת ויפציצו בגדול. מי אמר שחייבים לדעת לשיר “נכון” על מנת לגעת. שולץ שר אנגלית כבדה ,ונוגע. וכבוד לקהל שקבל אותו בסובלנות ומחיאות כפיים ולא כל הכבוד לפטפטנים שלא יכלו  או לא רצו להיכנס, לאוירה העוטפת. ולא לשכוח. עם כל ההאטה בקצב. עם כל ההתנהלותו ה”ליאונרדית כוהנית”, שולץ נשאר שולץ. אייזן אונד בלוד, פחות משוכלל, יותר תחליטי, עוטף צמר פלדה בחלודה. משומנת. חלודה חדשה שמביאה גם אותו,שנים אחרי לאלבום חדש. בקרוב.

והנה זקני צפת. משיקים אלבום חדש : ” לא היו דברים מעולם” , ואם כן היו או לא היו, הזקנים האלה מרביצים הפצצה. עושים המון מן האלבום החדש ומרסקים ראשים. הם כל כך טובים הזקנים האלה. עם כל השנים הטובות שעברו מאז הקודם. ושום דבר לא זקן אצלהם. אפילו לא הגיל. והנה הקונטראפונקט למופע של שולץ. ומעניין החיבור הזה שבינהם. כי שולץ בחר את שביל כיסא הגלגלים  וזקני צפת את משימת המירוץ הבלתי פוסק אל עבר הטרוף המוחלט.

זקני צפת,קולאג', בארבי, 21.3.14

במה אפופת עשן, וגיהנום של ווליומים רצחניים. חוץ מזה : חצוצרות,חלילים,רובי מים,כספים מתעופפים,פאות לבנות, חולצות אדומות מתנפנפות, אורות צבעוניים מנצנצים בחשיכה,בלוני סבון,כתרים ,משקפי שמש,גלימות ,כובעים ואחד מאור כהן, גאון ללא גיל, ההשתוללות בעוצמתה, ויופי של שירים חדשים,ויופי של ישנים וריקי וציפי ותולעים וסיפורים. וכמובן שהיו גם אורן לוטנברג,ורע מוכיח,ויוני בן טובים, וכמה אורחים טובים ובחצות וחצי עם צאת הכוכבים כבר לא היה אכפת לי מן השוטר שעצר אותי לבדיקת אלכוהול ושחרר אותי עם פתיחת החלון, כאילו ולא יצאתי עכשיו מאמבטיה רותחת של זקנים מצפת ומקרר אחד ( שולץ) שיקרר לי את המוח. ואפילו לא שתיתי טיפה.נשבע.

קבלו את “ציפי”

וגם את השיט ראפ החדש

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

This entry was posted in art, City Life, clubbing, music, photography, rock, video, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s