נוסעים לרמלה

הבלוג נסע לרמלה. שנים שהבלוג לא נסע לרמלה. פעם ,בזמנו הבלוג היה נוסע המון לרמלה ,משוטט בשוק הגדול,אוכל מתוקים אצל ההודי ברחוב הראשי, משייט על סירה במגדל הלבן. ועכשיו בעיצומו של לילה קר,לוקח הבלוג את בת זוגתו האהובה,תופס טרמפ על חללית האם של איסר טננבאום  ( רוקפור,פליינג בייבי,רמלה), ואודרוב לעיר המופלאה ,על מנת לחזות בהופעתם של רוסו & ווינברג ,שמופיעים הערב ( 2.1.2014) במסעדה המהוללת של סמיר ,זה שהופך פעם בשבועיים, לראשונה מזה מיליון שנה ( וממש בצמוד אליו מועדון הקליפסו   המיתולוגי, וזכורים שם לטוב צעדיהם הראשונים של “להקות הקצב” למיניהן ) למועדון הופעות ( וראה הופעות קודמות במקום של להקת “רמלה” וה “אולד מן ריבר” .

מסעדת סמיר,רמלה,2.1.14

תודו שנסיעה לרמלה,להופעה של רוסו & ווינברג כרוכה בציפיות שמעבר להופעה “רגילה” תל אביבית, הן לבלוג והן לאמנים המופיעים.ואם להקדים תוצאה לצפייה, הרי שמדובר בהופעה מופלאה,גם בגלל תנאי השטח, גם בגלל האווירה של הופעה בתוך מערה אפלולית ( כי האולם עצמו מהווה חלק ממבנה כנסיתי עתיק , בן שבע מאות שנה, מין מערה/מאורה קטנטנה, אפופת מסתורין,כולה מדופנת קשטות, מלאה בקהל מקומי קטן ומובחר,רובם דוברי אנגלית,כי מי יגיעו להופעה של רוסו & ווינברג ,אם לא דוברי האנגלית שבסביבה ?).אבל בואו ונעצור לרגע,כי עושה רושם שהפרויקט הייחודי והמוצלח הזה , של הופעה בעיר קטנה, בה אין בדרך כלל הופעות מסוג שכזה, הולך וצובר תאוצה, ולא ירחיק היום בו תפרוץ השמועה אל עבר המרחב העירוני העוטף ,ותור ארוך של סקרנים יתיצב אל פתח המסעדה הקטנה , נכון לעוד הופעה אינטימית ( או לא אינטימית כי לא משנה,הכל הולך  )  במסעדה המופלאה של סמיר.

והנה אזור הבמה:

מסעדת סמיר רמלה, אזור הבמה, 2.1.14

נכון יפה?

ולהופעה עצמה.

הבלוג מאוהב.מאוהב ברוסו & ווינברג.  ( ולהזכיר ,ארז רוסו, הגיטריסט של ג’ירפות , עדי ווינברג, הזמרת שהתחברה אליו אי שם לפני כמה שנים ) כל כך טובים, כל כך יפים, כל כך אוהבים, כל כך שרים יפה, כל כך מלודיים, מחברים פולק,לרוק וגרסאות כיסוי לכמה שירים של אחרים, (ור’ סינדי לאופר למשל ),כל כך מצחיקים ( המשקה האדום הזה ששתו לפני ההופעה עשה משהו).

הבלוג שצפה בהם התמוגג, חיוך נסוך על שפתותיו, טובע במפלי רגש,עטוף ים של  עדינות, מלווה בפריטות גיטרה אקוסטית ומין כסילופון שבעצם קוראים לו  גלוקנשפיל .אז קבלו המלצה חמה של כל הופעה נוספת במסעדה של סמיר ברמלה,כי כיף לראות שם הופעות, ואם תתקלו בעתיד גם ברוסו & ווינברג אל תהססו לקפוץ לביקור. הם מקסימים.

והנה שני קטעי וידאו שיעשו לכם טוב על הלב האוהב:

http://www.youtube.com/watch?v=AeG65Fpzt6c&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=490O-yZ82K8

בתודה

הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

(נוסע לרמלה)

This entry was posted in art, clubbing, music, photography, rock, בא בלילה, ביקורת הופעה, מוסיקה, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to נוסעים לרמלה

  1. bddaba says:

    אהבתי את זה שאתה כותב גם על המקום ההיסטורי וזה שלידו, ולא רק על ההופעה, תודה
    שרון

  2. Pingback: נגנז בגנזך 10.01.2014: רני רהב, המונדיאל בקטאר, הקמפיין נגד עודף משקל, הופעות במסעדה ברמלה ועוד ועוד – ניימן 3.0

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s