אלייב/ Alaev ( International Music Showcase)

הבלוג אוהב לנסוע לירושלים.הבלוג הגיע לראשונה בחייו לצוללת הצהובה.הבלוג אהב את הצוללת הצהובה. הבלוג אכל בצוללת הצהובה. הבלוג שתה בצוללת הצהובה. הבלוג הגיע בזכותם של המונוקרייבים.הבלוג מודה למונוקרייבים על ההזמנה.הבלוג לא משתגע על ג’אז.הבלוג הגיע לפרזנשטיישן ג’אזי.הבלוג סקרן.הבלוג מוכן להיפתח. הבלוג אכן נפתח.ענת פורת,נועם דוד ואיתמר בורוכוב קווארטט ,השאירו אותו מקובע אל מול הופעות איכותיות, הג’אז שעלול לגרום לבלוג לשקוע בסרעפי שינה,הצליח הפעם לרתק אותו אל כסאו ( נו טוב, כמה ניקורים קטנים), אבל לא באלה בא הבלוג לדון,כי למרות ועל אף חיבתו הסמי מוסווית לפעלולי ג’אז וירטואוזיים, ליבו נוטה אל עבר מחוזות רוקנ’רוליים ,אז נכון שמשפחת אלייב אינם בדיוק הרוק בהתגלמותו, ובכל זאת, קבלו את משפחת אלייב,המון אלייב כולל אב המשפחה בן השמונים פלוס והילדה אמנדה הקטנה,מאוד קטנה,וראה וידאו בהמשך.אבל בנתיים הנה קולאג’,קולאג’ לספיגת האווירה.

משפחת אלייב,קולאג', הצוללת הצהובה ירושלים, 13.11.13

נמשיך, הופעתה של משפחת אלייב משתדכת הערב לפסטיבל חשיפה בינלאומי למוסיקת ג’אז,מוסיקת עולם, רוק,אינדי ומוסיקה אלקטרונית. העולם של אלייב על מקורותיו האתניים , תופס גרוב שלא היה שם קודם בהופעותיהם,קצת היה אבל הפעם הם מרתקים, והבלוג מוצא עצמו צורח מרוב הנאה והתלהבות,מוחא כפיים בהיסטריה,מצלם בטירוף, מרביץ חיוכים מאוזן לאוזן,רץ לספר לכולם כמה שהאלייב האלה טובים.

והנה הוידאו :
http://www.youtube.com/watch?v=1MCxT5FPStI&feature=youtu.be

אמנדה הקטנה עולה לבמה וכובשת,אמנדה היא ילדה. קטינה.ילדים גונבים הצגה,אמנדה לא גנבה הצגה,אמנדה היא חלק אינטגרלי ממהלך ההצגה, הופעה שמתחילה בשורת מתופפים,הופעה שמתנהלת בשטפון קולי ומפל אינסטרומנטלי,
בוכרי/צועני/רוקנ’רולי/ ומה לא. ( להזכיר את תמיר מוסקט מהבלקן ביט בוקס ששותף כרגע לפועלם) ומה עוד? העוד יבוא בהמשך הפסטיבל עם הופעות בירושלים ותל אביב והנה כמה שמות לעידוד הסקרנות : הטייני פינגרס, האיינג’לסי, יוסי פיין, 3421, אקולקטיב, עדי אולמנסקי,סודה פאבריק ,גבע אלון, מן אוף נורת’ קאנטרי,ההופעות בתל אביב באזור , בירושלים בצוללת הצהובה.

תודה
הבלוג שמתנהג אחרת 🙂

This entry was posted in art, clubbing, Festival, jazz, music, photography, rock, video, אמנות, בא בלילה, ביקורת הופעה, וידאו, מוסיקה, מוסיקת עולם, פסטיבל, צילום, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to אלייב/ Alaev ( International Music Showcase)

  1. מוסיף לבלוג שליש על התנהגות אחרת

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s