יערות מנשה 2013

בתחושת היערות מנשה,ריבוע 1, מסכת הליצן 3.5.13יערות מנשה,ריבוע 2, מבעד לגדר, 4.5.13יערות מנשה, ריבוע 3, מבעד לגדר עם מיטריה, 4.5.13יערות מנשה ,ריבוע 4, הרקדן הערום, 4.5.13יערות מנשה,ריבוע 5, כתובת אבק, 4.5.13יערות מנשה, ריבוע 6, חניה, 3.5.13יערות מנשה, עמידת ראש, 3.5.13יערות מנשה, הרוקד העירום, 4.5.2013יערות מנשה, סקס ביער, 4.5.2013יערות מנשה, משתין ביער, 3.5.2015הגענו לסוף של הטייני פינגרס ומריה קונג, פיספסנו. מהותם של פסטיבלים פיספוס. הנה אתה כאן מול הבילויים, נשפך מהתרגשות ואתה יודע שבאותו רגע על במה אחרת קורה משהו אחר ואתה מפספס. וכאן היופי הזה של פסטיבלים שכאלו. וביערות מנשה ההופעות עוקבות, שלושה ימים, בוקר , צהריים וערב, ובכל פינה משהו אחר, והראש מסתחרר והעיניים תרות מסביב, גומעות שפע של יופי אנושי, והרגליים עוברות אל הבמה הקטנה שברחבת שותי הבירות והלוואי והרחבה הזו הייתה פתוחה לקהל כולו, והיא לא הייתה , כי הגבילו לשם את הכניסה ל”ילדים” ובני החמש עשרה שלצידי פיספסו את בוטסמן בגדול, וזה לא מה שצריך לקרות, כי בוטסמן הזה היה מפוצץ באנדרנלין ( ר’ וידאו) , והרוקנ’רול שלו עשה טוב לאוזניים , ואחריו היו גם אטליז, ולשם כבר כולם הגיעו ואיזה יופי שהם היו,ויום עוקב יום, והבטרינג טריו מחרמנים מרוב תשוקה מוסיקלית, ולמתופף של טאטרן יש מיליון ידיים, ובלילה יש דג נחש, אבל לנו אוזל הכח ,לא נורא בידיעה שאת הנחש הזה נראה בקרוב ביום הסטודנט, ושממל של שבת בבוקר עושים חגיגה, כל כך הרבה נגנים, כל כך הרבה אנרגיה, ואיזה יופי של קהל שיש להם,מרימים ידיים ומושכים בצינור ( המבין יבין) וכשהם גומרים אנחנו אצל מרסלה גומז, זו שרוקדת את סיפור חייה על הבמה הקטנה שבכניסה , וכמו שהמופע שלה מינימלי , היא מרתקת, ואחריה האוליבס שאיכשהו לא עשו לי את זה, והנה ההזדמנות לעזוב ולשוטט מחדש בשטח, ולגלות פינות נסתרות, מעשי אמנות, סדנאות יצירה, דובונים על עצים, עצים, כל כך הרבה עצים, ( זוכרים? , יער ) עצים ,אנשים, צעירים, ,לא כל כך צעירים וטף, המון טף, וברקע המן אוף נורת’ קאנטרי ואנחנו מתקרבים ומציצים עליהם מבעד לרחבת הבירה ( “צייסר עראק חינם לכל ביטר”, ) וכשאלה גומרים, זזים לצפות באנדרלמוסיה הוולגרית,( ר’ וידאו) שעטנז של מוסיקה וליצנות וזה מצחיק, ואללה מצחיק, כל כך מצחיק שאני מוצא עצמי מוחא כפיים בהיסטריה אחרי כל גיג, דומע מאושר, מצלם בהיסטריה, שואף ענני אבק ונהנה, מה זה נהנה , כי אי אפשר שלא להנות. פסטיבל יערות מנשה , הוא ההנאה בהתגלמותה . הגיע הזמן לחזור לתל אביב . חזרנו.אז הנה למעלה הצילומים. אפשר שאחרים יגיעו בהמשך.וכאן למטה גם וידאו.

זה בוטסמן

וזה אנדרלמוסיה בוולגריה

והמון תודה לאורלי ורנן על הכל

והנה הקישור לבלוג המקסים של ענת גורל רורברגר

http://myprivatecamera.wordpress.com/2013/05/06/%D7%A4%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%91%D7%9C-%D7%99%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A0%D7%A9%D7%94-%D7%9E%D7%90%D7%99-2013/

Advertisements
This entry was posted in art, Festival, music, photography, rock, אמנות, ביקורת הופעה, מוסיקה, פסטיבל, רוקנ'רול and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to יערות מנשה 2013

  1. B says:

    you funny israelis…..

  2. Pingback: פסטיבל יערות מנשה, מאי 2013 | myprivatecamera ( Anat Gorel-Rorberger)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s